Results

  • Argentina Cup
    Full Time
    21:50
    UPCN Voley Club
    3
    Ateneo Voley
    0
  • Brazil SuperLiga
    Full Time
    21:00
    Caramuru
    0
    Renata Volei Club
    3
    20:00
    Ribeirao Volei
    3
    Denk Maringa Volei
    2
    20:00
    Ribeirao Volei
    3
    Moda Maringa
    2
    19:00
    Blumenau
    0
    Sada Cruzeiro
    3
    00:30
    FUNVIC Taubate
    3
    Minas
    1
  • USA NCAA Championship Women
    Full Time
    20:53
    Baylor Bears
    3
    George Washington University
    1
    03:53
    Stanford Cardinals
    3
    Utah State Aggies
    2
  • Italy Regional League Women
    Full Time
    20:17
    Omg Cinisello
    0
    Villa Cortese
    3
  • Spain Superliga 2
    Full Time
    19:52
    AE Sandor
    3
    CV Reus
    0
    19:28
    Arona Tenerife
    3
    Calasancias Coruna
    0
    18:54
    Collado Villalba
    0
    Boiro
    3
    18:22
    Intasa San Sadurnino
    3
    Grupo Laura Otero
    0
    18:22
    Santiago CV Bruxas
    0
    Badajoz Extremadura
    3
    17:31
    Dumbria
    3
    Palencia
    1
    17:11
    Caceres
    3
    Club Vigo Voleibol
    2
    16:41
    Benidorm
    0
    CV Barcelona
    3
    16:34
    GMadrid Sports
    2
    CV Fuenlabrada
    3
    14:52
    Xativa
    3
    Mundet
    1
  • Italy Serie A1 Women
    Full Time
    19:30
    Bergamo
    3
    Brescia
    1
    19:30
    Pomi Casalmaggiore
    3
    Bre Banca Lannutti Cuneo
    0
  • Belgium Cup Women
    Full Time
    19:30
    Hermes Volley Oostende
    3
    VDK Gent
    0
    19:30
    Kieldrecht
    3
    Dauphines Charleroi
    0
  • Belgium League Men
    Full Time
    19:30
    VDK Gent
    3
    Avoc Achel
    0
    19:30
    Euphony Asse-Lennik
    3
    VBC Waremme
    1
    19:30
    VC Haasrode Leuven
    3
    Knack Randstad Roeselare
    0
  • Holland Volleyball Eredivisie
    Full Time
    19:30
    Orion Doetinchem
    3
    VoCASA Nijmegen
    0
    18:30
    Sliedrecht Sport
    3
    Landingspagina Taurus
    1
  • Austrian AVL Women
    Full Time
    19:30
    SV Salzburg
    1
    VC Tirol
    3
    18:00
    VBK Klagenfurt
    1
    Sokol Post
    3
    15:30
    SG TI Volley
    0
    Asko Linz-Steg
    3
  • Poland PlusLeague
    Full Time
    19:30
    AZS Politechnika Warszawska
    3
    Lotos Trefl Gdansk
    0
    16:30
    ZAKSA Kedzierzyn Kozle
    3
    AZS UWM Olsztyn
    1
    13:45
    Jastrzebski Wegiel
    3
    Gks Katowice
    2
  • Italy Serie A2
    Full Time
    19:30
    Lagonegro
    Refund
    Castellana Grotte
    Refund
    19:20
    Reggiana
    0
    Brescia
    3
  • France Pro A League Women
    Full Time
    19:00
    ES Cannet-Rocheville
    3
    Nantes Reze
    0
    19:00
    Terville Florange Olympique
    2
    Beziers
    3
    19:00
    VBC Chamalieres
    1
    Cannes
    3
    19:00
    Venelles VB
    1
    Asptt Mulhouse
    3
    18:30
    Marcq Baroeul
    1
    Paris
    3
    18:00
    Saint Raphael VB
    3
    Municipal Olympique Mougins
    1
    16:00
    France Avenir 2024
    0
    Vandoeuvre VB
    3
  • France Pro A League
    Full Time
    19:00
    Nantes Reze
    1
    Rennais
    3
    19:00
    Chaumont VB
    3
    Lille
    1
    19:00
    Montpellier
    3
    Ajaccio GFCO
    0
    18:30
    Stade Poitevin Poitiers
    1
    Tours
    3
    17:00
    Paris
    3
    Spacers Toulouse
    2
    16:00
    Cannes
    3
    Nice Volley Ball
    0
  • Germany Bundesliga
    Full Time
    19:00
    TV Buhl
    3
    SWD Dueren
    2
    18:00
    Luneburg
    3
    VC Eltmann
    2
    18:00
    TSV Giesen/Hildesheim
    1
    Hypo Tirol Alpenvolleys Haching
    3
    17:00
    Netzhoppers KW
    2
    TV Rottenburg
    3
    17:00
    Friedrichshafen
    2
    Berlin Recycling Volleys
    3
  • Spain Superliga 2 Women
    Full Time
    18:53
    Emeve Lugo
    3
    RGC Covadonga
    1
    18:23
    Grau Castello
    2
    ESD Granadas de Elche
    3
    18:23
    CV Sestao
    0
    Sayre Mayser
    3
    17:50
    Zalaeta
    1
    Torrejon
    3
    17:50
    CV Aguere
    2
    UBE Lilla Grau
    3
    17:50
    CV Leganes
    3
    Madrid Chamberi
    2
    17:31
    Arona Tenerife
    2
    Rivas Ciudad Del Deporte
    3
    17:12
    Xativa
    0
    Mairena VC
    3
    16:56
    Alicante University
    0
    Ciutat Cide
    3
    16:56
    Extremadura Arroyo
    3
    CV Torrelavega
    2
    16:44
    Soria
    3
    CV Cuesta Piedra
    0
  • Portugal A2
    Full Time
    18:53
    GC Santo Tirso
    3
    Esmoriz GC
    1
    15:12
    AAS Mamede
    3
    Juventude Pacense
    0
    14:52
    FC Infesta
    2
    CN Ginastica
    3
  • Holland Volleyball Eredivisie Women
    Full Time
    18:53
    Draisma Dynamo
    2
    Zwolle
    3
  • Slovakia Extraliga Women
    Full Time
    18:53
    VK Nove Mesto nad Vahom
    2
    Vk Ekonom Spu Nitra
    3
    17:56
    Kupele Brusno
    2
    Presov
    3
    17:29
    VTC Pezinok
    3
    HIT UCM Trnava
    1
    10:01
    Presov B
    0
    MVK Magnezit Revuca
    3
    09:56
    Presov
    3
    Slavia Zvolen
    0
    09:51
    Humenne
    3
    VKM Stara Lubovna
    0
  • Germany Bundesliga 2
    Full Time
    18:51
    VV Humann Essen
    0
    VCO Berlin
    3
  • Spain Superliga Women
    Full Time
    18:30
    Madrid Chamberi
    3
    CV Barcelona
    0
    18:00
    CV Ciutadella
    3
    CV Haris
    1
    18:00
    Campus Promete Logrono
    3
    CV Alcobendas
    0
    17:00
    Kiele Socuellamos
    3
    Algar Surmenor
    0
    16:00
    Gran Canaria
    3
    Haro Rioja Voley
    0
  • Austrian AVL
    Full Time
    18:30
    VBC Weiz
    3
    UVC Holding Graz
    2
  • Spain Superliga
    Full Time
    18:30
    Melilla
    3
    Almoradi
    1
    18:00
    Can Ventura Palma
    3
    Textil Santanderina
    0
    18:00
    CV Manacor
    0
    Teruel
    3
    16:00
    UBE Lilla Grau
    2
    Unicaja Almeria
    3
  • Slovenia Men Volleyball
    Full Time
    18:30
    Crnuce ACH
    2
    Salonit Anhovo
    3
    18:00
    Krka Novo Mesto
    3
    OK Hoce
    0
    18:00
    Panvita Pomgrad
    3
    Sostanj Topolsica
    0
  • Middle European League Women
    Full Time
    18:26
    Mladost Zagreb
    3
    GEN-I
    0
    18:00
    Calcit Kamnik
    1
    Jedinstvo Brcko
    3
    16:53
    Mladost Kastela
    1
    Nova KBM Branik Maribor
    3
  • Croatia Women First Division
    Full Time
    18:21
    HAOK Rijeka
    3
    Osijek
    0
    11:56
    OK Olimpik
    0
    OK Brda
    3
  • BIH Premijer Liga Women
    Full Time
    18:18
    Kula Gradacac
    1
    OK Gorazde
    3
  • Hungary NB2 Volleyball League Women
    Full Time
    18:07
    Delta RSE Erd U21
    0
    VESC
    3
    17:01
    TFSE U21
    3
    Szent Benedek-Balatonfured U21
    1
    13:43
    Kozgaz U21
    1
    SZoESE U21
    3
    12:02
    Kispest SE II
    3
    VRC Kazincbarcika 2
    0
  • Middle European League
    Full Time
    18:00
    SK Zadruga AICH/DOB
    2
    Mladost Brcko
    3
    16:57
    ACH Volley
    3
    Mtb Maribor
    0
    16:53
    Mladost Zagreb
    1
    SG Raiffeisen Waldviertel
    3
  • Greece A1 League Women
    Full Time
    18:00
    Aris Thessaloniki
    3
    Aias Euosmou
    0
    17:47
    AO Porfiras
    1
    PAOK Thessaloniki
    3
    17:01
    Asp Thetis
    3
    AO Ilisiakos
    0
    16:52
    AO Markopoulou
    1
    Olympiacos Piraeus
    3
  • Portugal A1
    Full Time
    18:00
    AAS Mamede
    3
    Famalicense
    1
    18:00
    Viana
    1
    Castelo Maia GC
    3
    16:00
    SC Caldas
    1
    Esmoriz GC
    3
    15:00
    Leixoes SC
    2
    CN Ginastica
    3
    15:00
    SC Espinho
    1
    CV Lisboa
    3
    15:00
    Club Kairos
    0
    Benfica
    3
  • Switzerland NLA - Women
    Full Time
    18:00
    En Gas And Oil Lugano
    1
    VBC Cheseaux
    3
    16:30
    Sagres Neuchatel University
    3
    Chenois Geneve
    0
    16:30
    Volley Toggenburg
    0
    Val-de-Travers
    3
    16:00
    Sm AESCH Pfeffingen
    3
    Schaffhausen
    0
  • Croatia First Division
    Full Time
    18:00
    OK Sisak
    3
    Marsonia
    0
    18:00
    Karlovac
    3
    Veli VRH
    1
    17:00
    OK Zadar
    3
    ZOK Drenova
    0
    16:00
    OK Varazdin
    3
    OK Zadar
    0
    16:00
    Zok Rijeka
    3
    OK Rovinj
    0
  • Germany Bundesliga Women
    Full Time
    18:00
    Rote Raben Vilsbiburg
    1
    Allianz Volley Stuttgart
    3
    18:00
    Schweriner
    3
    Potsdam SC
    2
    17:00
    SWE Volley
    3
    Aachen
    2
    16:30
    Dresdner
    3
    Nawaro Straubing
    0
    14:52
    TV 05 Waldgirmes
    1
    Grimma
    3
  • Slovenia Women Volleyball
    Full Time
    17:58
    Formis Bell
    1
    Ankaran
    3
  • Serbia League Women
    Full Time
    17:57
    Jedinstvo Stara Pazova
    3
    Partizan
    0
    16:56
    ZOK Ub
    1
    Crvena Zvezda
    3
    16:55
    Mega Vizura
    3
    Zrenjanin
    1
    13:57
    Radnicki Beograd
    3
    Dinamo-Pancevo
    0
  • Austrian AVL 2
    Full Time
    17:57
    Sportunion Sankt Polten
    2
    TV Oberndorf
    3
    17:57
    VC Mils
    1
    ATSV Atterseevolleys Lenzing
    3
    17:56
    Sportunion Bisamberg
    0
    SG Supervolley Enns
    3
    17:26
    UVC Holding Graz 2
    1
    SSV HIB Liebenau
    3
    16:57
    Wiener Neustadt
    3
    VC Hausmannstatten
    2
    16:57
    SV Salzburg
    3
    Tirol Innsbruck
    2
    16:55
    ATSE Graz
    0
    Roadrunners Wien
    3
    16:41
    VBC Steyr
    3
    Raiffeisen VC Wolfurt
    1
    14:53
    Vienna Aon Hotvolley
    3
    TSV Sparkasse Hartberg
    0
    13:25
    VBK Klagenfurt 2
    3
    VBC Weiz 2
    1
  • Portugal Women League
    Full Time
    17:56
    Leixoes SC
    3
    Vilacondense
    1
    17:56
    CF Belenenses
    0
    AVC Famalicao
    3
    16:56
    SC Braga
    0
    Sporting Cristal
    3
    16:51
    Porto Volei 2014
    3
    CD Aves
    0
    15:20
    Boavista
    0
    CK Ponta Delgada
    3
  • Portugal A2
    Full Time
    17:55
    Fonte Bastardo Azores
    1
    Vitoria Guimaraes
    3
    17:55
    AAS Mamede
    3
    Famalicense
    1
    17:55
    Viana
    1
    Castelo Maia GC
    3
    16:51
    SC Caldas
    1
    Esmoriz GC
    3
    15:09
    SC Espinho
    1
    Sporting Espinho
    3
    15:09
    Leixoes SC
    2
    CN Ginastica
    3
    15:08
    CK Ponta Delgada
    0
    Benfica
    3
  • Italy Serie B1 Women
    Full Time
    17:45
    Volleyro Casal de Pazzi
    3
    Marignano
    1
  • Poland 2 Liga
    Full Time
    17:27
    Metro Warszawa
    1
    Bialystok
    3
    14:57
    Lotos Trefl Gdansk U23
    1
    KS Orzel Miedzyrzecz
    3
    11:58
    SMS Spala C
    3
    Kasztelan Rozprza
    0
  • Greece A2 League Women
    Full Time
    17:26
    Ment
    3
    EO Stavroupolis
    0
  • Serbia League
    Full Time
    17:01
    Novi Pazar
    3
    Crvena Zvezda
    1
  • Hungary League Women
    Full Time
    17:01
    Ujpest
    3
    Bekescsabai
    0
    16:53
    Budaorsi SC
    3
    DVTK
    2
  • Slovakia Extraliga
    Full Time
    17:00
    Komarno
    3
    Vk Ekonom Spu Nitra
    0
    17:00
    Slavia Svidnik
    3
    MVK Lokomotiva Zvolen
    0
    16:57
    Cop Trencin
    0
    VK Kds Sport Kosice
    3
    16:52
    MIRAD PU Presov
    3
    Prievidza
    0
  • Czech Republic ExtraLiga
    Full Time
    17:00
    CZU Praha
    3
    Black Volley Beskydy
    0
    17:00
    Ceske Budejovice
    2
    Karlovarsko
    3
    16:52
    Dobrichovice
    1
    Sokol Bucovice
    3
    16:00
    Usti nad Labem
    1
    Kladno
    3
    16:00
    VSC Zlin
    0
    Dukla Liberec
    3
    15:30
    VK Ostrava
    3
    AERO Odolena Voda
    0
  • Italy Serie A1
    Full Time
    17:00
    Piacenza Volley
    3
    CMC Ravenna
    2
  • Poland Orlen Liga Women
    Full Time
    17:00
    BBTS Bielsko Biala
    3
    Lks Siatkowka Lodz Commercecon
    1
    17:00
    Wisla Warszawa
    3
    PTPS Pila
    0
    15:00
    PSPS Chemik Police
    3
    Energa MKS Kalisz
    0
    14:00
    Rzeszow
    3
    Radomka Radom
    0
  • Russia Super League
    Full Time
    17:00
    Dinamo Leningrad District
    0
    Lokomotiv Novosibirsk
    3
    15:00
    Nizhny Novgorod
    0
    Zenit Kazan
    3
    14:00
    Fakel Novyi Urengoy
    3
    Gazprom-Yugra
    1
    13:00
    Nova Novokuibyshevsk
    0
    Belogorye Belgorod
    3
    12:00
    Yugra-Samotlor
    1
    Kuzbass Kemerovo
    3
  • Switzerland NLA
    Full Time
    17:00
    Chenois Geneve
    3
    Biogas Volley Nafels
    2
    17:00
    TSV Jona
    3
    Basel
    0
    16:30
    Lausanne Sports
    3
    TV Schonenwerd
    0
    16:00
    Volley Amriswil
    3
    Volley Top Luzern
    0
  • Czech Republic Extraliga Women
    Full Time
    17:00
    Prerov Precheza
    0
    VK Ostrava
    3
    16:00
    SK UP Olomouc
    1
    Dukla Liberec
    3
    16:00
    Agel Prostejov
    1
    Brno
    3
    16:00
    OIymp Praha
    2
    TJ Sokol Sternberk
    3
    10:55
    Ceske Budejovice
    3
    Hlincovka
    1
  • Poland Third Division Women
    Full Time
    16:57
    KS Milicz
    1
    IMPEL Gwardia Wroclaw
    3
    11:58
    Pradniczanka
    0
    Umks Keczanin Kety
    3
  • Latvia Volleyball League Women
    Full Time
    16:57
    SK Babites
    1
    RVS
    3
    10:57
    Marupes SC
    0
    LU Jelgava
    3
  • Poland First Division
    Full Time
    16:56
    PZPS Spala
    1
    AZS Stal Nysa
    3
  • Tunisia League
    Full Time
    16:56
    Kelibia
    3
    AS Haouaria
    0
  • Bosnia Herzegovina Premier League
    Full Time
    16:56
    Jedinstvo Brcko
    3
    Borac
    0
  • Iceland Mizunodeild Women
    Full Time
    16:53
    Throttur Nes
    3
    Throttur Reykjavik
    2
    14:07
    Afturelding
    1
    KA Akureyri
    3
  • Latvia Volleyball League
    Full Time
    16:53
    Aizpute
    3
    Kuldigas NSS
    0
    13:58
    Vecumnieki
    3
    Jekabpils Juniori
    0
    13:12
    LU Jelgava
    1
    RTU Riga
    3
  • Serbia B League Women
    Full Time
    16:52
    Partizan 2
    3
    Jedinstvo Uzice
    1
  • Poland 3 Liga
    Full Time
    16:52
    Iskra Warszawa
    3
    KS Zawkrze Mlawa
    0
    12:26
    Jelcz Laskowice
    3
    UKS Tygrysy Strzelin
    2
  • Tunisia Ligue 1 - Women
    Full Time
    16:51
    Club Africain Women
    2
    AS Marsa
    3
  • Bulgarian Super League
    Full Time
    16:43
    Zvezdetz
    3
    Teteven Volley
    0
    16:42
    Slivnishki Geroy
    3
    VK Lulin
    2
    16:42
    Botev Lukovit
    3
    Etropole
    0
    16:00
    Neftochimik 2010
    3
    Dobrudja
    0
    15:00
    Dunav Ruse
    1
    Montana
    3
    15:00
    Slavia Sofia
    0
    Levski
    3
    11:55
    Minior
    3
    Botev Ihtiman
    0
  • Greece A1 League Men
    Full Time
    16:40
    AO Kifisias
    3
    Pamvohaikos
    1
    16:00
    Foinikas Syros
    3
    AS Elpis
    0
  • Bulgarian Superliga Women
    Full Time
    16:30
    Slavia Sofia
    0
    SU Sofia
    3
    14:00
    CSKA Sofia
    3
    Rakovski Dimitrovgrad
    0
    13:52
    Beroe
    3
    Perun Varna
    0
  • Russia Super League Women
    Full Time
    16:25
    Lokomotiv Kaliningrad
    3
    VK Dynamo Chelyabinsk
    0
    10:00
    Enisey Krasnoyarsk
    0
    Dynamo Krasnodar
    3
  • Denmark Elite Women
    Full Time
    16:00
    Ikast KFUM
    1
    ASV Aarhus 2
    3
    16:00
    Gentofte Volley
    1
    ASV Aarhus
    3
    15:00
    Fortuna Odense
    3
    Frederiksberg
    1
    13:00
    Aalborg HIK
    3
    Bedsted KFUM
    0
    13:00
    Brondby VK
    2
    Holte IF
    3
    13:00
    Fortuna Odense II
    3
    Esbjerg
    0
    12:00
    Koge
    3
    VK Vestsjaelland
    0
    09:59
    Koge 2
    0
    Amager VK
    3
  • Sweden Elitserien
    Full Time
    16:00
    Rig Falkoping
    0
    Hylte VBK
    3
    15:00
    Habo
    2
    Orkelljunga
    3
    14:00
    Sater
    2
    Sodertelge
    3
    13:30
    Sollentuna VK
    3
    Vingaker VK
    0
  • Romania Woman Division A
    Full Time
    16:00
    CS Volei Alba Blaj
    3
    CSM Lugoj
    0
    15:00
    CS Medgidia
    1
    Stiinta Bacau
    3
    14:30
    Rapid Aibo Bucuresti
    3
    CSO 2005 VOLUNTARI
    0
    11:30
    CSU Cluj
    0
    Dinamo Bucuresti
    3
  • Sweden Elitserien - Women
    Full Time
    16:00
    Sollentuna VK
    3
    Svedala
    0
    14:00
    Lindesberg Volley BK
    1
    Varnamo
    3
    13:00
    Gislaveds VBK
    3
    Linkopings VC
    0
    12:54
    Rig Falkoping
    3
    Lunds VK
    1
  • Slovakia Youth League Women
    Full Time
    15:38
    VTC Pezinok U20
    3
    VK Nove Mesto nad Vahom U20
    1
    10:05
    HIT Trnava U20
    3
    VIVUS Bratislava U20
    1
  • Norway Eliteserien
    Full Time
    15:30
    Tromso Storm
    1
    Koll
    3
    15:00
    Forde VBK
    3
    Randaberg
    0
    11:58
    OSI
    3
    Askim
    0
  • Turkey League 1 Women
    Full Time
    15:30
    Eczacibasi Vitra
    0
    Vakifbank Turk Telekom
    3
    12:57
    Dyo Karsiyaka Izmir
    3
    Buyukcekmece Academi
    1
    10:00
    TED Ankara Kolejliler
    1
    Astor PVI
    3
  • Turkey League 2
    Full Time
    15:25
    Akhisargucu
    3
    Gocek Spor
    0
  • Albania Cup
    Full Time
    15:23
    KV Tirana
    1
    Partizani Tirana
    3
    12:52
    Farka Volley
    1
    Vllaznia
    3
  • Russia Youth Men
    Full Time
    15:20
    Dynamo Olimp U23
    3
    Nova 2 U23
    0
    15:09
    Nizhny Novgorod Youth
    3
    Tyumen U23
    0
    14:47
    Yaroslavich Yaroslavl Youth
    1
    Belogorye Belgorod U23
    3
    12:52
    Lokomotiv TSIVS U23
    3
    Zenit St.Petersburg U23
    2
  • Finland SM-Liiga
    Full Time
    15:00
    Valepa
    3
    Loimu
    1
    15:00
    Karelian Hurmos
    1
    Savo Volley
    3
    15:00
    Korson Veto
    0
    Hurrikaani
    3
    13:30
    Lentopalloseura ETTA
    0
    Akaa
    3
  • Finland Women SM-Liiga
    Full Time
    15:00
    Puijo
    3
    Liigaploki
    1
    15:00
    Orpo Orivesi
    3
    HPK Hameenlinna
    1
  • Denmark Second League Women
    Full Time
    15:00
    Middelfart
    3
    Funder GF
    1
    14:00
    Kolding VK
    3
    ASV Aarhus 2
    0
    11:59
    Rosenlund
    3
    Lyngby 2
    2
    10:56
    Skovbakken
    3
    Nordenskov UIF
    2
    10:55
    IF Lyseng
    3
    Randers VK
    1
    10:55
    Aalborg 2
    3
    Hjerm FIF
    1
    10:00
    Ikast KFUM 2
    0
    Holstebro KFUM
    3
  • Denmark Second League
    Full Time
    15:00
    IF Lyseng 2
    3
    Hornsyld IF
    0
    14:00
    VK Holbaek
    3
    Lyngby 2
    0
    12:00
    Kolding VK
    3
    ASV Aarhus 3
    0
    12:00
    Ikast KFUM 2
    0
    Aarhus 4
    3
    10:55
    Fortuna Odense
    3
    Esbjerg
    0
    09:00
    Aalborg 2
    3
    Hjerm FIF
    1
  • Denmark Elite Men
    Full Time
    15:00
    Aalborg HIK
    3
    VK Vestsjaelland
    0
    14:00
    Ikast KFUM
    3
    ASV Aarhus 2
    0
    14:00
    Gentofte Volley
    3
    ASV Aarhus
    0
    13:00
    Skovbakken
    3
    Bedsted KFUM
    1
    13:00
    IF Lyseng
    3
    Randers VK
    1
    13:00
    Middelfart
    3
    Amager VK
    0
  • Baltic League
    Full Time
    15:00
    Tartu Bigbank
    3
    SK Jekabpils Lusi
    0
  • Romania Men Division A
    Full Time
    15:00
    Unirea Dej
    3
    CSU UV Timisoara
    0
    13:30
    Universitatea Cluj
    3
    Campia Turzii
    0
    11:30
    Dinamo Bucuresti
    3
    Dacia Buzau
    0
  • Baltic League Women
    Full Time
    14:52
    VK miLATss
    3
    Audentese SG/Noortekoondis
    2
    14:00
    TK Ausrine KKSC
    1
    TalTech
    3
  • Austrian AVL 2 Women
    Full Time
    14:52
    UVC Holding Graz
    3
    SSV HIB Liebenau
    1
  • Albania Women Cup
    Full Time
    14:52
    Vllaznia
    3
    AgriTourism Huqi
    0
    14:51
    Barleti Volley
    3
    Apollonia
    0
    12:52
    Mirdita
    3
    Korabi
    0
    11:05
    Partizani Tirana
    3
    Skenderbeu
    0
    10:55
    Lushnja
    2
    Elbasani
    3
  • Belarus Cup
    Full Time
    14:45
    Stroitel Minsk
    3
    Legion Obuhovo
    0
    12:47
    Marko-VGTU Vitebsk
    0
    Energiya Gomel
    3
  • Qatar Volleyball League
    Full Time
    14:24
    AL Khor
    2
    Qatar SC
    3
    12:52
    Al Rayyan
    3
    AL Shamal
    0
  • Russia Youth Women
    Full Time
    14:09
    Proton Saratov Region U23
    1
    Enisey Krasnoyarsk U23
    3
    13:29
    Dynamo Academy U23
    3
    VK Dynamo Chelyabinsk U23
    2
    11:57
    Lokomotiv Kaliningrad U23
    0
    Minchanka Minsk U23
    3
    11:28
    Leningradka U23
    0
    Podmoskovye U23
    3
    10:03
    Tyumen U23
    2
    Yuzhno Sakhalin U23
    3
    09:22
    Dinamo Moscow U23
    3
    Dynamo Krasnodar U23
    1
  • Lithuania National Volleyball League Women
    Full Time
    13:58
    Vilniaus University
    3
    Gargzdu Sporto Centras
    0
    08:53
    LSU Dextera
    0
    Alytaus Prekyba
    3
  • Iceland Mizunodeild
    Full Time
    13:57
    Alftanes
    3
    KA Akureyri
    0
  • Belarus Women Cup
    Full Time
    13:46
    Pribuzhie Brest
    3
    Kommunalnik Grodno
    0
  • Greece Second Division
    Full Time
    13:28
    AEP Olympias
    1
    GE Irakliou
    3
  • Estonian Meistriliiga
    Full Time
    13:12
    Famila/Voru VK
    2
    Rakvere VK
    3
    12:26
    Liider
    1
    Neemeco
    3
    10:57
    Tallinna Ulikool
    1
    Eesti Maaulikooli
    3
    09:57
    Audentese SG/Noortekoondis
    2
    Järvamaa VK
    3
  • Norway Eliteserien - Women
    Full Time
    13:12
    Tromso Storm
    3
    KFUM Volda
    1
    12:57
    Forde VBK
    1
    Koll
    3
    10:05
    OSI
    3
    Blindheim IL
    0
  • Turkey League 1
    Full Time
    13:00
    Tfl Altekma
    3
    Inegol Belediyespor 2
    0
    12:00
    Alanya Belediye
    3
    Bigadic Bld
    1
    11:00
    Jeopard Kula Bld
    3
    Duzce Belediyesi
    0
    11:00
    Hatay Tedas Spor
    0
    Haliliye Bld
    3
    11:00
    Solhan Spor
    3
    Sanliurfaspor
    1
    11:00
    Saint Joseph
    3
    Tofas
    2
    11:00
    Kocaeli BSB Kagit Spor
    3
    Milas Bld
    2
    11:00
    Cizre Bld
    3
    Maliye Ihtisas
    1
    10:00
    Istanbul Buyuksehir Belediyespor 2
    0
    Afyon Belediyespor
    3
    10:00
    Gumushane Genclerbiriligi
    0
    Niksar Belediye
    3
    10:00
    Ziraat Bankasi 2
    3
    Akkus Bld
    1
  • Serbia Regional Liga
    Full Time
    12:53
    Mladost Nova Pazova
    0
    Dunav Ruse
    3
  • Belarus Second Division
    Full Time
    12:52
    Vzlet
    1
    Bumprom
    3
  • Club Friendly Women
    Full Time
    12:03
    Simbirsk Ulyanovsk
    3
    UGATU Ufa
    2
    10:10
    MBU SSH-4 Lastochki
    0
    CSP-CHGU Spartak
    3
  • China Volleyball League Women
    Full Time
    11:30
    Hebei
    0
    Fujian XI Meng Bao
    3
    08:00
    Jiangsu
    2
    Guangdong Evergrande
    3
    08:00
    BaYi Guangbo
    1
    Shanghai Dunlop
    3
    08:00
    Shandong
    3
    Beijing Auto
    0
    08:00
    Sichuan
    3
    Henan Zhengzhou
    1
    08:00
    Liaoning Huachen Auto
    0
    Tianjin
    3
  • Club Friendly
    Full Time
    11:25
    Kauno Rio-Startas
    0
    Amber-Arlanga
    3
  • Russia University League
    Full Time
    11:03
    IGHTU Ivanovo
    3
    Nizhny Novgorod
    0
  • Moldova Championship Women
    Full Time
    10:57
    Dynamo MAI
    3
    Speranta Chisinau
    0
  • Poland Youth League Women
    Full Time
    10:21
    Esperanto Warszawa U20
    3
    UKS Rutki Plonsk U20
    0
    10:01
    SMS Warszawa U20
    3
    KS Zamek Ciechanow U20
    0
  • Turkey League 2 Women
    Full Time
    10:00
    Inegol Belediyespor
    1
    Nova Genclik
    3
  • Czech Junior League
    Full Time
    09:56
    Sokol Slapanice U20
    3
    Lanskroun U20
    0
  • Azerbaijan Women
    Full Time
    09:55
    Azerrail Baku
    3
    Absheron
    1
  • Spain Regional League U19
    Full Time
    09:49
    CV Esplugues U19
    1
    Sant Esteve U19
    3
  • Czech Republic Second League Women
    Full Time
    08:53
    Decin Rumburk
    3
    Cerveny Kostelec
    2
    08:52
    Sokol Zizkov B
    1
    TJ Zikuda Turnov
    3
    08:52
    Agel Prostejov
    3
    Odry
    0
    08:51
    Happy Sport Opava
    3
    TJ Sokol Frydek Mistek B
    0
    07:59
    TJ Lokomotiva Liberec I
    3
    Svitavy
    0
    07:58
    Plzen B
    3
    TJ Bohemians Praha
    0
  • Czech Republic Second League
    Full Time
    08:51
    Sokol Ceska Trebova 2
    3
    Zdar nad Sazavou
    0
  • Hungary Regional League Women
    Full Time
    08:45
    Kispest SE II
    0
    Lorinc 2000
    3
  • Japan V League
    Full Time
    07:00
    Daido Stell Red Star
    3
    Kinen Trinity Blitz
    1
    07:00
    JT Thunders
    3
    Osaka Blazers Sakai
    0
    06:00
    Oita Miyoshi Adler
    0
    Toray Arrows
    3
    05:00
    Saitama Azalea
    3
    Tokyo Verdy
    0
    05:00
    Panasonic Panthers
    3
    Wolfdogs Nagoya
    0
    04:00
    JTEKT Stings
    3
    Suntory Sunbirds
    2
    03:00
    FC Tokyo
    3
    VC Nagano Tridents
    1
    02:10
    Tsukuba United Sun GAIA
    3
    Veertien Mie
    1
  • South Korea V-League Women
    Full Time
    07:00
    IBK Altos
    3
    GS Caltex
    1
  • Japan V League Women
    Full Time
    06:00
    Ageo Medics
    3
    Kurobe Aqua Fairies
    0
    06:00
    Hitachi Rivale
    2
    Hisamitsu Springs
    3
    06:00
    Toray Arrows
    3
    PFU Blue Cats
    1
    05:00
    JA Gifu Rioreina
    1
    Hamamatsu
    3
    04:00
    Denso Airybees
    3
    Himeji Victorina
    0
    04:00
    NEC Red Rockets
    1
    Okayama Seagulls
    3
    03:00
    Toyota Autobody Queensesis
    0
    JT Marvelous
    3
    03:00
    Kashiwa Angel Cross
    0
    Gunma Bank Green Wings
    3
  • Russia Super League Women B
    Full Time
    05:45
    Om-SibGUOR Omsk
    3
    Olympus Novosibirsk
    0
  • South Korea V-League
    Full Time
    05:00
    Asan Wooricard Hansae
    0
    Hyundai Capital Skywalkers
    3
  • Club Friendly Women
    Full Time
    23:52
    Boca Juniors
    3
    Gimnasia La Plata
    0
    21:45
    San Lorenzo
    3
    Club Atletico River Plate
    2
    17:27
    Vasas Obuda U20
    0
    Zapor U20
    3
    15:27
    Kozgaz U20
    3
    Palota U20
    1
  • Argentina Women League
    Full Time
    22:08
    San Lorenzo
    3
    Club Atletico River Plate
    2
  • Brazil SuperLiga Women
    Full Time
    22:00
    Flamengo
    0
    Molico Nestle Osasco
    3
    22:00
    Pinheiros
    0
    Clube Curitibano
    3
    21:00
    Praia Clube
    3
    Bauru
    0
  • Brazil Paulista U21 Women
    Full Time
    21:53
    Franca U21
    3
    Bauru U21
    1
  • Italy Regional League Women
    Full Time
    19:53
    Asd Pol. Ausonia
    2
    Alpha Volley
    3
  • Serbia Regional Liga Women
    Full Time
    19:53
    Zeleznik 2012
    3
    Akademija Singidunum
    0
  • Belgium League Men
    Full Time
    19:30
    Prefaxis Menen
    0
    Noliko Maaseik
    3
  • Poland PlusLeague
    Full Time
    19:30
    Slepsk Suwalki
    3
    Bydgoszcz
    2
  • Iceland Mizunodeild Women
    Full Time
    19:25
    Alftanes
    0
    HK Women
    3
  • Austrian AVL Women
    Full Time
    19:00
    TSV Sparkasse Hartberg
    0
    UVC Holding Graz
    3
  • USA NCAA Championship Women
    Full Time
    18:45
    Wisconsin
    3
    Texas A&M Aggies
    0
    16:46
    Baylor Bears
    3
    Purdue Boilermakers
    1
  • Poland Youth League
    Full Time
    18:36
    Metro Warszawa U20
    3
    Plas Warszawa U20
    0
    17:23
    KPS Siedlce U20
    0
    Wola Warszawa U20
    3
    16:53
    Sparta Krakow U20
    3
    Boleslawiec U20
    0
  • France Pro A League
    Full Time
    18:30
    Arago de Sete
    1
    Narbonne Volley
    3
  • Czech Republic Regional League
    Full Time
    18:29
    Modrany C
    2
    Prosek Praha B
    3
    17:52
    Dansport Praha B
    1
    Modrany B
    3
  • Poland 3 Liga
    Full Time
    18:28
    Wkret-Met AZS Czestochowa B
    1
    KS Plomien Przystajn
    3
  • Serbia League
    Full Time
    18:00
    Ribnica Kraljevo
    0
    VK Nis
    3
    17:00
    Vojvodina
    3
    Spartak Subotica
    0
  • Serbia League Women
    Full Time
    17:56
    Spartak Subotica
    0
    Zeleznicar Lajkovac
    3
  • BIH Premijer Liga Women
    Full Time
    17:55
    Sloboda Tuzla
    3
    OK Novi Grad
    0
  • Hungary League Women
    Full Time
    17:55
    Vasas Obuda Budapest
    3
    MTK Budapest
    0
    17:55
    Teva GRC Godollo
    0
    Szent Benedek Balatonfured
    3
    17:02
    Mav Elore SC
    3
    DSZC Eotvos DSE
    0
    15:55
    Fatum Nyiregyhaza
    1
    MCM Diamant Kaposvar
    3
  • Cyprus Volleyball Federation
    Full Time
    17:54
    Enosis Neon Paralimni
    1
    Anagennisi
    3
    17:54
    Nea Salamina Famagusta
    3
    Pafiakos
    1
    17:54
    APOEL Nicosia
    3
    Pokka AE Karava
    1
  • Poland Third Division Women
    Full Time
    17:54
    DomBar Kielce
    3
    UKS Wybicki Kielce
    1
    16:52
    SMS PZPS Szczyrk III
    3
    SMS Jastrzebie
    0
  • Poland Fourth League Women
    Full Time
    17:54
    Tauron AZS Czestochowa
    3
    MKS Imielin II
    0
  • Czech Republic ExtraLiga
    Full Time
    17:51
    VSSK MFF Praha
    3
    TJ Spartak Velke Mezirici
    0
  • Slovenia Women Volleyball
    Full Time
    17:49
    SIP Sempeter
    Refund
    Nova KBM Branik Maribor
    Refund
  • Portugal A3 Women
    Full Time
    17:37
    Sales Lisboa
    3
    Juventude Pacense
    1
  • Greece A1 League Women
    Full Time
    17:32
    Ilioupoli GS
    0
    AO Thiras
    3
  • Czech Republic Extraliga Women
    Full Time
    17:21
    Sokol Zizkov
    2
    VC Hradec Kralove
    3
  • Hungary League Men
    Full Time
    17:01
    Fino Kaposvar
    3
    Mav Elore SC
    0
  • Baltic League
    Full Time
    17:00
    Selver Tallinn
    2
    Tartu Bigbank
    3
  • Estonian Meistriliiga Women
    Full Time
    17:00
    Parnu Spordikool
    3
    VK Kramp
    0
    16:30
    Lounakeskus Tartu
    0
    Peetri VK
    3
  • Turkey Uni League
    Full Time
    16:32
    Okyanus Koleji Youth
    0
    Galatasaray
    3
    14:54
    Ziraat Bankasi 2
    3
    Yenimahalle Belediyesi Youth
    0
  • Bulgarian Super League
    Full Time
    16:30
    CSKA Sofia
    3
    Arda Kardzhali
    1
    16:00
    Cherno More Varna
    3
    Marek Dupnitsa
    2
  • Poland Orlen Liga Women
    Full Time
    16:30
    Wisla Warszawa
    1
    PTPS Pila
    3
  • Finland Women SM-Liiga
    Full Time
    16:30
    LP Kangasala
    3
    LP Salo
    0
  • Bulgarian Superliga Women
    Full Time
    16:29
    Perun Varna
    0
    Kazanlak Volley
    3
    16:29
    Levski
    2
    CSKA Sofia
    3
    13:56
    Maritsa Plovdiv
    3
    Beroe
    0
    13:56
    Rakovski Dimitrovgrad
    3
    Slavia Sofia
    2
  • Egypt Volleyball League
    Full Time
    15:55
    Tanta
    1
    Al Ittihad Alexandria
    3
  • Poland Youth League Women
    Full Time
    15:27
    LKS SZ Lodz 2 U20
    0
    LMLKS Laskovia Lask U20
    3
  • Belarus Cup
    Full Time
    15:26
    Bate Borisov
    0
    Shakhtyor Soligorsk
    3
  • Russia Super League Women
    Full Time
    15:00
    Dinamo Moscow
    3
    Proton Saratov Region
    0
    12:00
    Minchanka Minsk
    1
    Uralochka-NTMK Ekaterinburg
    3
  • Russia Youth Men
    Full Time
    14:55
    Berkuty Urala U23
    0
    Yaroslavich Yaroslavl Youth
    3
    14:55
    Zenit Kazan U23
    3
    Zenit St.Petersburg U23
    1
    14:55
    Kuzbass Kemerovo U23
    0
    Dynamo Olimp U23
    3
    14:55
    Nizhny Novgorod Youth
    0
    Enisey Krasnoyarsk U23
    3
    12:56
    Tyumen U23
    0
    Zvezda Yugri Surgut U23
    3
    12:56
    Nizhnevartovsk University U23
    3
    Nova 2 U23
    2
    12:55
    Fakel Novyi Urengoy U23
    1
    Lokomotiv TSIVS U23
    3
    12:45
    Dinamo Leningrad District U23
    0
    Belogorye Belgorod U23
    3
  • Qatar Volleyball League
    Full Time
    14:29
    AL Ahli
    2
    Al Wakrah
    3
    12:55
    Al Sadd
    0
    Police Club
    3
  • Albania Cup
    Full Time
    14:26
    Teuta
    0
    Erzeni
    3
  • Russia Youth Women
    Full Time
    13:56
    Lokomotiv Kaliningrad U23
    3
    Proton Saratov Region U23
    1
    13:45
    Leningradka U23
    0
    VK Dynamo Chelyabinsk U23
    3
    11:45
    Enisey Krasnoyarsk U23
    3
    Tyumen U23
    1
    11:15
    Dynamo Academy U23
    1
    Dinamo Moscow U23
    3
    09:47
    Yuzhno Sakhalin U23
    0
    Minchanka Minsk U23
    3
    09:23
    Dynamo Krasnodar U23
    1
    Podmoskovye U23
    3
  • Kazakhstan Volleyball League Women
    Full Time
    12:30
    VC Astana
    0
    Zhetysu Almaty
    3
    10:00
    Saryarka Karagandy
    0
    Altai
    3
    07:30
    Kuanysh
    3
    Altai 2
    0
    04:45
    Irtish Kazkhrom
    3
    VC Almaty
    1
  • Israel Women League
    Full Time
    11:30
    KK Tel Aviv
    3
    Maccabi Bnot Nazareth
    0
  • Iran Volleyball League
    Full Time
    11:25
    Moghavemat Tehran
    3
    Shahrdari Qazvin
    2
  • South Korea V-League
    Full Time
    10:00
    Suwon KEPCO
    0
    Rush and Cash
    3
  • Russia Super League Women B
    Full Time
    09:00
    Zabaykalka Chita
    0
    Omsk
    3
    08:54
    ZabGPU Chita
    0
    Om-SibGUOR Omsk
    3
    07:00
    Olympus Novosibirsk
    3
    Lokomotiv-Angara
    0
  • Russia University League
    Full Time
    08:54
    Nizhny Novgorod
    3
    BFU Kaliningrad
    1
  • Brazil RDJ U20
    Full Time
    22:55
    Flamengo U20
    0
    Fluminense U20
    3
  • Greece Third Divison
    Full Time
    20:06
    Po Moudanion
    0
    Ionikos
    3
    19:53
    Aias Euosmou
    1
    Perseus
    3
    19:44
    AK Zografou
    0
    AE Agias Paraskevis
    3
    19:31
    Sfam Foivos
    3
    ASP Iones
    0
    19:24
    Enosi Toumpas
    3
    Akadimia Olimpos
    1
    19:23
    Athina Magkoufanas
    0
    Panellinios
    3
    18:39
    Nauarchos Votsis
    1
    Apollon Kalamarias
    3
  • Hungary Regional League
    Full Time
    19:50
    WARD-darazsak
    0
    OSSC
    3
  • Hungary Regional League Women
    Full Time
    19:45
    TFSE 3
    3
    Hercules SE
    0
    17:13
    Corvinus Egyetem
    Refund
    Siketek SC
    Refund
  • Italy Serie A1 Women
    Full Time
    19:30
    Sir Safety Perugia
    3
    Imoco Volley Conegliano
    2
    19:30
    Igor Gorgonzola Novara
    1
    Chieri Torino
    3
  • Poland PlusLeague
    Full Time
    19:30
    MKS MOS Bedzin
    2
    Rzeszow
    3
  • CEV Champions League
    Full Time
    19:30
    Trentino Volley
    3
    Fenerbahce
    2
    17:00
    Ceske Budejovice
    1
    Volley Lube
    3
  • Poland Uni League
    Full Time
    19:25
    AZS WAT Warszawa
    3
    Uniwersytet Lazarskiego Warszawa
    0
  • Poland Uni League Women
    Full Time
    19:25
    Uniwersytet Warszawski
    0
    AWF Warszawa
    3
    18:22
    SWPS Warszawa
    3
    SGH Warszawa
    0
    18:22
    ALK Warszawa
    3
    AZS WUM Warszawa
    0
    17:27
    AZS WAT Warszawa
    3
    UKSW
    0
    16:51
    AWF Poznan
    2
    UAM Poznan
    3
  • Holland Volleyball Eredivisie Women
    Full Time
    19:00
    Zwolle
    3
    Eurosped TVT Almelo
    2
  • Hungary League Women
    Full Time
    18:40
    Haladas Szombathely
    1
    Jaszberenyi RK
    3
    18:21
    Palota RSC
    1
    TFSE
    3
  • Slovakia Cup Women
    Full Time
    18:40
    VTC Pezinok
    3
    Kupele Brusno
    0
  • Israel Premier League
    Full Time
    18:23
    Elitsur Ashkelon
    3
    AS Sapir Hapoel Shaar Hanegev
    0
  • Poland 3 Liga
    Full Time
    18:00
    SK Gornik Radlin
    2
    Trojka Mikolow
    3
  • Israel Women League
    Full Time
    18:00
    Maccabi AOV
    2
    Maccabi Hadera
    3
  • Club Friendly
    Full Time
    18:00
    Buducnost Podgorica
    3
    Vk Ekonom Spu Nitra
    2
    17:00
    Parnu VC
    3
    Mladost Kastela
    1
  • CEV Challenge Cup
    Full Time
    18:00
    Buducnost
    3
    Vk Ekonom Spu Nitra
    2
    18:00
    KV Luboteni Ferizaj
    0
    Maliye Milli Piyango
    3
    17:00
    Parnu VC
    3
    Mladost Kastela
    1
  • Latvia Cup
    Full Time
    17:55
    Ezerzeme DU
    3
    OC Limbazi|MSG
    1
  • Israel Regional League Women
    Full Time
    17:51
    Hapoel Ironi Bat Yam
    3
    AS Sapir Hapoel Shaar Hanegev
    2
  • Poland U20 League Women
    Full Time
    17:30
    GKS Stezyca U20
    3
    Gdynska Akademia Siatowki U20
    1
    17:00
    UKS Aleksandrow Lodzki U20
    3
    Opoczno U20
    0
    16:15
    Wola Warszawa U20
    3
    Legionovia Legionowo II U20
    1
    15:30
    UKS Sokol 43 Katowice U20
    3
    KPKS Halemba U20
    0
    15:00
    Tauron MKS Dabrowa Gornicza
    3
    MKS Bielsko-Biala U20
    0
    15:00
    SMS Jastrzebie U20
    3
    Ustron U20
    0
  • Lithuania National Volleyball League Women
    Full Time
    17:29
    LSMU Kaunas
    3
    LSU Kaunas
    0
  • Czech Republic Regional League
    Full Time
    17:27
    TJ Sokol Svinov A
    3
    VK Ostrava
    1
  • Poland Youth League Women
    Full Time
    17:27
    GKS Stezyca U20
    3
    Gdynska Akademia Siatowki U20
    1
    16:51
    UKS Aleksandrow Lodzki U20
    3
    Opoczno U20
    0
    16:10
    Wola Warszawa U20
    3
    Legionovia Legionowo II U20
    1
    15:28
    UKS Sokol 43 Katowice U20
    3
    KPKS Halemba U20
    0
    15:04
    SMS Jastrzebie U20
    3
    Ustron U20
    0
    14:55
    Tauron MKS Dabrowa Gornicza U20
    3
    MKS Bielsko-Biala U20
    0
  • Czech Republic Cup
    Full Time
    17:00
    Brno
    3
    Usti nad Labem
    0
    16:00
    VK Euro Sitex Pribram
    3
    Black Volley Beskydy
    1
  • Czech Republic Extraliga Women
    Full Time
    17:00
    Kralovo Pole Brno
    3
    TJ Sokol Frydek Mistek
    2
  • Poland Third Division Women
    Full Time
    17:00
    Olimpijczyk Gdansk
    1
    Lotos Trefl Gdansk
    3
    16:30
    AZS UJK Kielce
    3
    UKS Victoria Wloszczowa
    2
  • Estonia Cup Women
    Full Time
    16:51
    Neemeco
    0
    TTU Tradehouse
    3
  • Bulgarian Superliga Women
    Full Time
    16:30
    Beroe
    3
    Kazanlak Volley
    0
    16:30
    CSKA Sofia
    3
    Slavia Sofia
    0
    14:00
    Maritsa Plovdiv
    3
    Perun Varna
    0
    14:00
    Levski
    3
    Rakovski Dimitrovgrad
    0
  • Poland First Division
    Full Time
    16:30
    Norwid Czestochowa
    2
    AGH Krakow
    3
  • Bulgarian Super League
    Full Time
    16:30
    Levski
    3
    Pirin Razlog
    1
  • Turkey Uni League
    Full Time
    16:21
    Anadolu U18
    0
    Spor Toto Youth
    3
    15:28
    Izmirspor SK U18
    0
    Arkas Spor U18
    3
  • Club Friendly Women
    Full Time
    16:02
    Panorama SE U20
    3
    Kozgaz U20
    2
  • Turkey Cup Women
    Full Time
    16:00
    Aydin Buyuk Sehir Belediyesi
    1
    Ankara PTT
    3
    13:00
    Bakirkoy Bld Yesilyurt
    3
    Ankara Karayollari
    1
  • CEV Cup
    Full Time
    16:00
    Olympiacos Piraeus
    2
    Modena
    3
  • Poland U20 League
    Full Time
    15:30
    MDK Warszawa II U20
    0
    Radomka Radom U20
    3
  • Poland Youth League
    Full Time
    15:29
    Metro Warszawa U20
    0
    Radomka Radom U20
    3
  • Slovakia Youth League Women
    Full Time
    14:22
    Slavia Bratislava U20
    3
    Sportova Skola Nitra U20
    1
  • Romania Woman Division A
    Full Time
    13:00
    Arges Pitesti
    2
    CSM Targoviste
    3
  • Qatar Volleyball League
    Full Time
    13:00
    Al Rayyan
    2
    AL Khor
    3
  • Kazakhstan Volleyball League Women
    Full Time
    12:16
    Zhetysu Almaty
    3
    Saryarka Karagandy
    0
    10:00
    VC Astana
    1
    Altai
    3
    07:30
    Kuanysh
    3
    VC Almaty
    0
    05:00
    VK Irtysh Pavlodar
    3
    Altai 2
    0
  • Russia University League
    Full Time
    11:14
    IGHTU Ivanovo
    3
    BFU Kaliningrad
    0
    09:13
    Nizhny Novgorod
    0
    OmGTU Omsk
    3
  • Russia Super League Women B
    Full Time
    11:00
    Omsk
    3
    Altai AGAU
    0
    10:47
    Om-SibGUOR Omsk
    3
    Altai AGAU
    0
    09:19
    Lokomotiv-Angara
    3
    ZabGPU Chita
    0
    09:00
    Lokomotiv-Angara
    3
    Zabaykalka Chita
    0
  • South Korea V-League
    Full Time
    10:00
    Incheon Korean Air Jumbos
    2
    KB Stars
    3
  • South Korea V-League Women
    Full Time
    10:00
    Seongnam Hi-Pass Zenith
    1
    Hungkuk Pinkspiders
    3
  • Argentina A2 Men
    Full Time
    00:24
    San Fernando
    0
    Apaib
    3
  • Argentina A1 Men
    Full Time
    00:24
    Banfield
    1
    Gimnasia y Esgrima Buenos Aires
    3
  • Brazil SuperLiga Women
    Full Time
    23:00
    Fluminense
    2
    Molico Nestle Osasco
    3
  • Brazil Paulista U19 Women
    Full Time
    22:54
    Pinheiros U19
    3
    Gremio Recreativo Barueri U19
    1
  • Serbia Regional Liga U19 Women
    Full Time
    20:36
    Crvena Zvezda U19
    1
    As Batajnica U19
    3
  • Poland Uni League
    Full Time
    20:11
    Politechnika Wroclaw
    3
    AWL Wroclaw
    1
    19:25
    UKSW
    Refund
    AWF Warszawa
    Refund
    18:27
    UMED Wroclaw
    3
    Copernicus Wroclaw
    0
  • Poland Uni League Women
    Full Time
    20:11
    AWF Wroclaw
    1
    UMED Wroclaw
    3
  • Poland Orlen Liga Women
    Full Time
    19:30
    Lks Siatkowka Lodz Commercecon
    2
    PSPS Chemik Police
    3
    18:00
    Siodemka Legionovia Legionowo
    3
    IMPEL Gwardia Wroclaw
    1
    17:30
    Energa MKS Kalisz
    0
    Rzeszow
    3
    17:00
    Radomka Radom
    3
    Wisla Warszawa
    2
    17:00
    BBTS Bielsko Biala
    1
    Budowlani Lodz
    3
  • Denmark Elite Men
    Full Time
    19:30
    Ikast KFUM
    3
    IF Lyseng
    0
  • Club Friendly
    Full Time
    19:30
    Unicaja Almeria
    3
    UVC Holding Graz
    0
    19:00
    Rennais
    3
    TV Schonenwerd
    0
    19:00
    Calcit Kamnik
    3
    Sporting Espinho
    1
    18:30
    Volley Top Luzern
    0
    Montpellier
    3
    18:00
    Omonia Nicosia
    0
    Penzugyor SE
    3
    18:00
    Gentofte Volley
    3
    Zalau
    2
    17:00
    Fino Kaposvar
    1
    Abiant Lycurgus
    3
    17:00
    Saaremaa
    3
    Hapoel Kfar Saba
    1
    16:30
    Aluron Varta Zawiercie
    3
    Hebar Pazardzhik
    0
  • CEV Challenge Cup
    Full Time
    19:30
    Unicaja Almeria
    3
    UVC Holding Graz
    0
    19:00
    Rennais
    3
    TV Schonenwerd
    0
    19:00
    Calcit Kamnik
    3
    Sporting Espinho
    1
    18:30
    Volley Top Luzern
    0
    Montpellier
    3
    18:00
    Omonia Nicosia
    0
    Penzugyor SE
    3
    18:00
    Gentofte Volley
    3
    Zalau
    2
    17:00
    MCM Diamant Kaposvar
    1
    Abiant Lycurgus
    3
    17:00
    Saaremaa
    3
    Hapoel Kfar Saba
    1
    16:30
    Aluron Varta Zawiercie
    3
    Hebar Pazardzhik
    0
  • CEV Champions League
    Full Time
    19:30
    Noliko Maaseik
    3
    Zenit Kazan
    2
    19:00
    Tours
    0
    Sir Safety Perugia
    3
    17:00
    Jastrzebski Wegiel
    3
    Halkbank Ankara
    0
    17:00
    ACH Volley
    3
    Kuzbass Kemerovo
    2
    14:00
    Fakel Novyi Urengoy
    3
    Berlin Recycling Volleys
    0
  • Poland Uni Champs Women - 3 Sets
    Full Time
    19:25
    AGH AZS Krakow
    2
    AZS KA
    0
  • Spain University League - Women
    Full Time
    19:16
    Universidad Carlos III
    3
    Universidad FCO Vitoria
    0
  • Serbia League Women
    Full Time
    19:16
    Partizan
    3
    Spartak Subotica
    2
    16:45
    Jedinstvo Stara Pazova
    0
    Obrenovac
    3
  • Czech Republic Extraliga Women
    Full Time
    19:12
    Meteor
    1
    Nusle B Women
    3
  • CEV Cup
    Full Time
    19:00
    Draisma Dynamo
    3
    IBB Polonia London
    0
    19:00
    Orion Doetinchem
    0
    Lindemans Aalst
    3
    18:30
    Rhein Main Volleys
    2
    Shakhtyor Soligorsk
    3
    18:30
    Lausanne Sports
    1
    Mladost Brcko
    3
    18:00
    Hypo Tirol Alpenvolleys Haching
    3
    Valepa
    0
    17:00
    Savo Volley
    0
    C.S. Arcada Galati
    3
    17:00
    Barkom Lviv
    1
    PAOK Thessaloniki
    3
    17:00
    Neftochimik 2010
    0
    Zenit St. Petersburg
    3
    16:00
    Galatasaray
    3
    Dukla Liberec
    1
    15:00
    Dinamo Bucuresti
    0
    Arkas Spor
    3
    12:00
    Lokomotiv Novosibirsk
    3
    Chaumont VB
    0
  • Holland Volleyball Eredivisie Women
    Full Time
    19:00
    Springendal Set-Up 65
    3
    TT Papendal/Arnhem
    1
    19:00
    Apollo 8
    3
    Draisma Dynamo
    1
    19:00
    Peelpush
    0
    Fast DS 1
    3
    18:30
    Sliedrecht Sport
    3
    VC Sneek
    0
  • France Pro A League Women
    Full Time
    19:00
    Municipal Olympique Mougins
    1
    Terville Florange Olympique
    3
    19:00
    Venelles VB
    3
    Marcq Baroeul
    2
  • Slovenia Men Volleyball
    Full Time
    19:00
    Triglav Kranj
    0
    Mtb Maribor
    3
  • Slovenia Women Volleyball
    Full Time
    19:00
    Luka Koper
    1
    Volley Nova Gorica
    3
  • CEV Cup Women
    Full Time
    19:00
    FKB Volley Dudingen
    3
    Luka Bar
    0
  • Albania Cup
    Full Time
    18:54
    Teuta
    0
    Studenti Tirana
    3
  • Hungary Regional League Women
    Full Time
    18:26
    Tuker MSC
    3
    Siketek SC
    0
  • Lithuania National Volleyball League Women
    Full Time
    17:55
    VK Kaunas Heksa
    0
    Vilniaus University
    3
  • Latvia Cup
    Full Time
    17:55
    LU Jelgava
    3
    Marupes SC
    2
    17:47
    VK Biolars | Jelgava
    3
    VK Ozolinieki
    0
    17:45
    RTU Riga
    3
    Vecumnieki
    1
    17:23
    RSU/MVS
    1
    RVS
    3
  • Poland 4 Liga
    Full Time
    17:54
    SMS Absolwenci Starachowice
    3
    STS Skarzysko Kamienna
    0
  • Denmark Second League Women
    Full Time
    17:45
    Ikast KFUM 2
    0
    IF Lyseng
    3
  • Czech Republic Cup
    Full Time
    17:30
    AERO Odolena Voda
    1
    Lvi Praha
    3
  • Slovakia Extraliga
    Full Time
    17:30
    VK Kds Sport Kosice
    3
    Prievidza
    1
    17:30
    Spartak Myjava
    1
    Komarno
    3
    16:46
    Slavia Svidnik
    3
    Presov
    2
    15:55
    Cop Trencin
    3
    MVK Lokomotiva Zvolen
    0
  • Germany Cup Women
    Full Time
    17:30
    Dresdner
    3
    Thuringen
    1
    17:10
    Allianz Volley Stuttgart
    3
    Schweriner
    2
  • Greece A1 League Women
    Full Time
    17:30
    Aias Euosmou
    0
    AO Thiras
    3
    17:00
    Pannaxiakos
    3
    Ilioupoli GS
    0
    17:00
    Panathinaikos
    3
    AO Porfiras
    0
    17:00
    AO Ilisiakos
    1
    AO Markopoulou
    3
    15:00
    PAOK Thessaloniki
    3
    Asp Thetis
    0
    13:00
    Olympiacos Piraeus
    3
    Aris Thessaloniki
    1
  • Estonian Meistriliiga Women
    Full Time
    17:23
    VK Kramp
    3
    Lounakeskus Tartu
    2
  • Poland Youth League Women
    Full Time
    17:10
    Sparta Warszawa U20
    1
    Wola Warszawa U20
    3
  • Poland Youth League
    Full Time
    17:09
    Winner Czechowice-Dziedzice U20
    0
    UKS Jedynka Rybnik U20
    3
    16:23
    GKS Stoczniowiec Gdansk U20
    0
    Trefl Gdansk SA I U20
    3
    13:54
    Jastrzebski Wegiel U20
    3
    MKS Bedzin U20
    0
  • Hungary Cup Women
    Full Time
    17:00
    Bekescsabai
    3
    Ujpest
    2
  • Tunisia League
    Full Time
    16:56
    TA Club
    0
    AS Marsa
    3
  • Albania Women Cup
    Full Time
    16:55
    Vllaznia
    1
    Barleti Volley
    3
    14:55
    Elbasani
    1
    Teuta
    3
    11:54
    Mirdita
    3
    Apollonia
    0
    10:55
    Flamurtari
    1
    AgriTourism Huqi
    3
    10:55
    Lushnja
    3
    Skenderbeu
    1
  • Turkey Uni League
    Full Time
    16:21
    TVF Spor Lisesi
    0
    Halkbank Ankara U18
    3
    15:06
    Istanbul Buyuksehir Belediyespor Youth
    3
    Gok Spor Youth
    0
  • Slovakia Cup Women
    Full Time
    15:55
    Slavia EU Bratislava
    3
    Vk Ekonom Spu Nitra
    0
  • Serbia League
    Full Time
    15:55
    VK Nis
    1
    Partizan
    3
  • Turkey League 2 Women
    Full Time
    15:45
    Istanbul Buyuksehir Belediyespor
    0
    Fenerbahce U18
    3
    14:54
    Kartal Anadolu
    0
    Vakifbank Turk Telekom
    3
  • Turkey Cup Women
    Full Time
    15:00
    Nilufer Belediye
    3
    Beylikduzu Voleybol Ihtisas
    0
    10:00
    Turk Hava Yollari
    3
    Besiktas
    1
  • Russia Youth Men
    Full Time
    14:54
    Lokomotiv TSIVS U23
    3
    Zenit Kazan U23
    0
    14:54
    Nizhnevartovsk University U23
    2
    Dynamo Olimp U23
    3
    14:46
    Yaroslavich Yaroslavl Youth
    3
    Dinamo Leningrad District U23
    1
    14:45
    Nizhny Novgorod Youth
    1
    Zvezda Yugri Surgut U23
    3
    13:01
    Nova 2 U23
    0
    Kuzbass Kemerovo U23
    3
    12:52
    Enisey Krasnoyarsk U23
    3
    Tyumen U23
    0
    12:46
    Fakel Novyi Urengoy U23
    2
    Zenit St.Petersburg U23
    3
    12:45
    Berkuty Urala U23
    3
    Belogorye Belgorod U23
    1
  • Spain University League
    Full Time
    14:26
    Universidad FCO Vitoria
    1
    Universidad Carlos III
    3
  • Russia Youth Women
    Full Time
    13:54
    Yuzhno Sakhalin U23
    1
    Proton Saratov Region U23
    3
    13:21
    Dynamo Krasnodar U23
    2
    VK Dynamo Chelyabinsk U23
    3
    11:45
    Enisey Krasnoyarsk U23
    1
    Minchanka Minsk U23
    3
    10:55
    Dynamo Academy U23
    3
    Podmoskovye U23
    0
    09:50
    Tyumen U23
    3
    Lokomotiv Kaliningrad U23
    1
    09:22
    Dinamo Moscow U23
    3
    Leningradka U23
    0
  • Belarus Women Cup
    Full Time
    13:47
    Kommunalnik Grodno
    3
    Atlant Baranovichi
    0
  • Russia Super League Women B
    Full Time
    12:00
    Severyanka 2
    3
    Obninsk
    2
    11:00
    Altai AGAU
    3
    Lokomotiv-Angara
    1
    09:00
    Zabaykalka Chita
    0
    Olympus Novosibirsk
    3
    09:00
    Bryansk
    3
    Ryazan
    2
    09:00
    Tulitsa Tula 2
    2
    Crystal Voronezh
    3
    09:00
    Iskra AMOND
    0
    Izhgtu-Dynamo Izhevsk
    3
    07:00
    Baltiyskaya Volna
    0
    Severyanka 3
    3
  • South Korea V-League
    Full Time
    10:00
    Hyundai Capital Skywalkers
    3
    Samsung Bluefangs
    0
  • Turkey League 1 Women
    Full Time
    10:00
    Mardin Buyuksehir
    0
    Kuzey Boru Genclik
    3
  • South Korea V-League Women
    Full Time
    10:00
    Daejeon KGC
    0
    GS Caltex
    3
  • Argentina A1 Men
    Full Time
    01:00
    UPCN Voley Club
    3
    Obras Sanitarias
    0
  • Argentina Super Tercera Women
    Full Time
    00:34
    Club Harrods
    3
    San Gregorio
    1
  • Argentina A2 Men
    Full Time
    00:30
    Comunicaciones
    3
    Asturia
    0
  • Argentina Women League
    Full Time
    00:30
    Gimnasia y Esgrima Villa del Parque
    0
    Nautico Hacoaj
    3
    00:25
    GEVP
    0
    Nautico
    3
  • Argentina Super Segunda Women
    Full Time
    00:30
    Club Harrods
    3
    San Gregorio
    1
  • Brazil RDJ U20
    Full Time
    23:54
    Flamengo U20
    3
    Fluminense U20
    2
  • Brazil Paulista U21 Women
    Full Time
    23:30
    Funvic Taubate U21
    3
    Bradesco U21
    0
  • Brazil SuperLiga Women
    Full Time
    22:30
    Bauru
    3
    Sao Caetano
    0
    22:30
    Rio de Janeiro Volei Clube
    3
    Pinheiros
    1
  • Portugal A3 Women
    Full Time
    20:49
    RC Senhorens
    2
    AD Amarante
    3
  • Italy Regional League Women
    Full Time
    20:11
    Polisportiva CGB SSDRL
    0
    AC Pagnano
    3
  • Poland Uni League
    Full Time
    19:56
    Wroclaw University
    2
    AWF Wroclaw
    3
    19:36
    SGH Warszawa
    2
    ALK Warszawa
    3
    17:53
    WSM Warszawa
    0
    Politechnika Warszawa
    3
    17:24
    UM Gdynia
    0
    AWFiS Gdansk
    3
  • CEV Champions League
    Full Time
    19:30
    Knack Randstad Roeselare
    0
    ZAKSA Kedzierzyn Kozle
    3
    17:15
    Benfica
    3
    AZS Politechnika Warszawska
    1
    17:00
    Vojvodina
    0
    Friedrichshafen
    3
  • Poland Uni Champs - 3 Sets
    Full Time
    19:22
    UP Krakow
    1
    UR Krakow
    2
    17:24
    AZS PK Krakow
    2
    PWSZ Tarnow
    0
  • Spain University League
    Full Time
    19:22
    Fundacio Aula Escola Europea
    3
    Universitat Autonoma
    0
  • Czech Republic Extraliga Women
    Full Time
    19:21
    Modrany
    1
    Meteor C
    3
  • Poland Uni League Women
    Full Time
    19:21
    Vistula
    3
    AZS Politechnika Warszawska
    0
    17:52
    Wroclaw University
    3
    Politechnika Wroclaw
    0
  • Denmark Elite Men
    Full Time
    19:15
    Gentofte 2
    3
    Lyngby
    1
    18:30
    Middelfart
    0
    Nordenskov UIF
    3
    18:30
    Koge
    1
    Brondby VK
    3
  • France Pro A League Women
    Full Time
    19:00
    Asptt Mulhouse
    3
    France Avenir 2024
    0
    19:00
    Nantes Reze
    3
    VBC Chamalieres
    0
    19:00
    Paris
    0
    Beziers
    3
    19:00
    Cannes
    3
    Saint Raphael VB
    0
    19:00
    Vandoeuvre VB
    3
    ES Cannet-Rocheville
    0
  • CEV Cup
    Full Time
    19:00
    Ajaccio GFCO
    3
    Volley Amriswil
    0
    18:00
    Kakanj
    1
    Budvanska Rivijera Budva
    3
    17:00
    VK Ostrava
    2
    SK Zadruga AICH/DOB
    3
  • Poland 3 Liga
    Full Time
    18:45
    Lerko Kielce
    3
    SMS Wybicki Kielce
    0
  • Hungary Regional League
    Full Time
    18:41
    KISTEXT
    0
    OSSC
    3
  • Czech Republic Regional League
    Full Time
    18:33
    SK Senov
    3
    VK Ostrava
    0
  • Denmark Elite Women
    Full Time
    18:25
    Koge
    1
    Brondby VK
    3
    17:15
    Gentofte 2
    3
    Lyngby
    1
  • Poland U20 League Women
    Full Time
    18:15
    Wola Warszawa 2 U20
    3
    Pmks Nike Wegrow U20
    0
  • Poland Youth League Women
    Full Time
    18:09
    Mos Wola II U20
    3
    Nike Wegrow U20
    0
  • Turkey Uni League
    Full Time
    18:00
    Fenerbahce U18
    0
    Istanbul Buyuksehir Belediyespor Youth
    3
  • Hungary Cup Women
    Full Time
    18:00
    Vasas Obuda Budapest
    3
    MTK Budapest
    2
    17:00
    Fatum Nyiregyhaza
    1
    Fino Kaposvar
    3
  • CEV Challenge Cup
    Full Time
    18:00
    Penzugyor SE
    3
    Omonia Nicosia
    0
    17:00
    Karlovarsko
    3
    Stroitel Minsk
    1
    16:00
    Belediye Plevne
    0
    VC Haasrode Leuven
    3
    16:00
    SCM Craiova
    2
    Kladno
    3
  • Club Friendly
    Full Time
    18:00
    Penzugyor SE
    0
    Omonia Nicosia
    3
    17:00
    Karlovarsko
    3
    Stroitel Minsk
    1
    16:00
    SCM Craiova
    2
    Kladno
    3
    16:00
    Belediye Plevne
    0
    VC Haasrode Leuven
    3
  • Cyprus Volleyball Federation - Women
    Full Time
    17:52
    Apollon Limassol
    3
    Thoi Avgorou
    0
    17:51
    Omonia Nicosia
    0
    Olympiada Neapolis
    3
    17:50
    Anorthosis Famagusta
    1
    Pafiakos
    3
    17:24
    AEK Larnaca
    1
    AEL Limassol
    3
  • Slovenia Women Cup
    Full Time
    17:45
    SIP Sempeter
    3
    Nova KBM Branik Maribor II
    0
  • Israel Premier League
    Full Time
    17:45
    KK Tel Aviv
    0
    Menashe Hadera Emek Hefer
    3
    17:00
    Maccabi Tel Aviv
    3
    MS Eilabun
    2
    17:00
    Maccabi Hod Hasharon
    1
    Hapoel Mate Asher
    3
    17:00
    Maccabi AOV
    3
    Hapoel Kiryat Ata
    0
  • Poland Youth League
    Full Time
    17:24
    MKS Andrychow U20
    3
    UKS AS Niepolomice U20
    0
  • Estonia Cup
    Full Time
    17:00
    Tartu Bigbank
    3
    TTU Tallinn
    1
  • Poland Orlen Liga Women
    Full Time
    16:30
    PTPS Pila
    0
    Bydgoszcz
    3
  • Finland Women SM-Liiga
    Full Time
    16:00
    WoVo Rovaniemi
    1
    Vampula
    3
  • Russia University League Women
    Full Time
    15:52
    MGU Lomonosov Moscow
    2
    MEI Moscow
    3
  • Spain University League - Women
    Full Time
    15:52
    Universidad Politecnica
    Refund
    Universidad Comillas
    Refund
  • Qatar Volleyball League
    Full Time
    15:19
    AL Ahli
    2
    Police Club
    3
    14:10
    Al Sadd
    0
    Al Wakrah
    3
  • Russia Youth Men
    Full Time
    14:52
    Tyumen U23
    3
    Nizhny Novgorod Youth
    2
    14:46
    Belogorye Belgorod U23
    3
    Yaroslavich Yaroslavl Youth
    1
    14:45
    Zenit Kazan U23
    2
    Fakel Novyi Urengoy U23
    3
    14:45
    Dynamo Olimp U23
    3
    Nova 2 U23
    0
    13:23
    Kuzbass Kemerovo U23
    3
    Nizhnevartovsk University U23
    1
    13:08
    Dinamo Leningrad District U23
    3
    Berkuty Urala U23
    0
    13:01
    Zvezda Yugri Surgut U23
    1
    Enisey Krasnoyarsk U23
    3
    12:51
    Zenit St.Petersburg U23
    2
    Lokomotiv TSIVS U23
    3
    12:48
    Dinamo Leningrad District U23
    3
    Berkuty Urala Ufa Youth
    0
    12:48
    Kuzbass 2 Youth
    3
    Nizhnevartovsk University
    1
  • Russia Super League Women B
    Full Time
    14:46
    Tulitsa Tula 2
    3
    Crystal Voronezh
    0
    14:45
    Severyanka 2
    3
    Obninsk
    0
    13:19
    Iskra AMOND
    3
    Izhgtu-Dynamo Izhevsk
    2
    10:45
    Baltiyskaya Volna
    2
    Severyanka 3
    3
    10:00
    Baltiyskaya Volna
    2
    Severyanka
    3
    08:00
    Iskra Samara
    3
    Izhgtu-Dynamo Izhevsk
    2
    07:53
    Iskra AMOND
    3
    Italmas-IzhGTU
    2
  • Russia Youth Women
    Full Time
    13:55
    Proton Saratov Region U23
    3
    Enisey Krasnoyarsk U23
    2
    13:16
    VK Dynamo Chelyabinsk U23
    3
    Dynamo Academy U23
    1
    12:18
    Minchanka Minsk U23
    3
    Lokomotiv Kaliningrad U23
    0
    11:49
    Minchanka Minsk U23
    3
    Lokomotiv Kaliningrad Youth
    0
    11:22
    Podmoskovye U23
    3
    Leningradka U23
    1
    09:45
    Yuzhno Sakhalin U23
    0
    Tyumen U23
    3
    09:16
    Dynamo Krasnodar U23
    0
    Dinamo Moscow U23
    3
  • China Volleyball League Women
    Full Time
    11:30
    BaYi Guangbo
    2
    Shandong
    3
    11:30
    Beijing Auto
    2
    Shanghai Dunlop
    3
    11:21
    Henan Zhengzhou
    3
    Yunnan
    1
    11:21
    Jiangsu
    1
    Tianjin
    3
    11:20
    Fujian XI Meng Bao
    0
    Zhejiang
    3
    11:20
    Guangdong Evergrande
    3
    Liaoning Huachen Auto
    2
  • South Korea V-League
    Full Time
    10:00
    Rush and Cash
    3
    Asan Wooricard Hansae
    2
  • South Korea V-League Women
    Full Time
    10:00
    Hyundai Hillstate
    3
    IBK Altos
    1
  • SEA Games - Volleyball Men
    Full Time
    09:55
    Philippines
    0
    Indonesia
    3
    07:25
    Thailand
    3
    Myanmar
    0
    04:55
    Cambodia
    0
    Vietnam
    3
  • Argentina A1 Men
    Full Time
    01:47
    Nautico
    3
    Banfield
    0
    00:30
    Nautico Hacoaj
    3
    Banfield
    0
    00:23
    Monteros
    3
    PSM Volley
    0
  • Brazil Paulista U21 Women
    Full Time
    22:30
    Bradesco U21
    3
    Funvic Taubate U21
    0
  • Greece Third Divison Women
    Full Time
    19:43
    Neoi Vironos
    3
    GS Chalandriou
    1
    19:43
    Asteras AG Dimitriou
    1
    GS Koropiou
    3
    19:43
    Niki Amarousiou
    3
    AS Tifon
    0
    19:39
    ASP Iones
    3
    GS Kerateas
    0
    19:38
    AE Athina 2004
    3
    Sfam Foivos
    2
    18:40
    Pigasos Haidariou
    3
    AS Papagou
    0
  • Club Friendly
    Full Time
    19:42
    AS Herblay
    0
    VB Ermont 1
    3
    16:36
    Strumica
    0
    Vardar Skopje
    3
    16:25
    AZS ASzW Warszawa
    3
    Uniwersytet Warszawski
    1
  • Poland Third Division Women
    Full Time
    19:30
    AZS UJK Kielce
    1
    Politechnika Kielce
    3
    18:00
    Bzura Ozorkow
    0
    Aleksandrow Lodzki
    3
    16:00
    UKS Wybicki Kielce
    0
    MUKS Piatka Sandomierz
    3
  • Poland Uni League Women
    Full Time
    19:29
    AWFiS Gdansk
    1
    Politechnika Gdansk
    3
    17:56
    Politechnika Wroclaw
    3
    ASP Wroclaw
    0
  • Hungary Regional League
    Full Time
    19:29
    MAFC-Schonherz
    0
    Felsovarosi Fesus
    3
  • Czech Republic Regional League
    Full Time
    19:12
    Prirodny Vedy D
    3
    Spanielka
    1
    18:52
    TJ Sokol Kremze
    2
    TJ Sokol Pisek
    3
  • Czech Republic Extraliga Women
    Full Time
    19:09
    Vrsovice A (W)
    1
    VSSK MFF Praha
    3
  • Italy Regional League Women
    Full Time
    18:58
    Molinari
    1
    Volley Casa
    3
  • Austria Landesliga
    Full Time
    18:52
    UVC Bruck
    3
    VC Hausmannstatten 2
    1
  • Greece A1 League Men
    Full Time
    17:00
    AS Elpis
    0
    Panathinaikos
    3
  • Turkey League 2
    Full Time
    17:00
    Halkbank Ankara 2
    3
    Karsiyaka Ankara
    1
  • Poland Youth League
    Full Time
    16:57
    MDK Warszawa II U20
    0
    Metro Warszawa U20
    3
  • Club Friendly Women
    Full Time
    16:36
    Kozgaz U20
    3
    Vasas Obuda U20
    0
  • Hungary Regional League Women
    Full Time
    16:30
    Kozgaz
    3
    Vasas Obuda Budapest
    0
  • Finland Women SM-Liiga
    Full Time
    16:30
    HPK Hameenlinna
    3
    Liigaploki
    1
    16:30
    Polkky Kuusamo
    3
    Vampula
    0
  • Poland Youth League Women
    Full Time
    16:00
    Opole U20
    3
    Komprachcice U20
    0
  • Poland U20 League Women
    Full Time
    16:00
    Opole Lubelskie U20
    3
    Komprachcice U20
    0
  • Turkey League 1
    Full Time
    16:00
    Bursa BBSK
    3
    Sorgun Belediyespor
    0
  • Russia University League
    Full Time
    15:26
    MADI Moscow
    3
    MGU Lomonosov Moscow
    2
  • Albania Women Cup
    Full Time
    15:26
    Partizani Tirana
    3
    Lushnja
    0
  • Romania Cup Women
    Full Time
    15:00
    Stiinta Bacau
    3
    Arges Pitesti
    0
  • Turkey League 2 Women
    Full Time
    15:00
    Baskent Besiktaslilar
    0
    Numune Ozcan
    3
  • Russia Youth Men
    Full Time
    14:56
    Yaroslavich Yaroslavl Youth
    3
    Berkuty Urala Ufa Youth
    0
    14:51
    Dynamo Olimp U23
    3
    Kuzbass 2 Youth
    0
    14:46
    Enisey Krasnoyarsk U23
    3
    Nizhny Novgorod Youth
    0
    14:45
    Zenit St.Petersburg U23
    1
    Zenit Kazan U23
    3
    13:30
    Nova 2 U23
    1
    Nizhnevartovsk University
    3
    13:27
    Lokomotiv TSIVS U23
    3
    Fakel Novyi Urengoy U23
    0
    13:23
    Belogorye Belgorod U23
    3
    Dinamo Leningrad District U23
    0
    13:06
    Belogorye Belgorod 2
    2
    Dinamo Leningrad District U23
    3
    12:55
    Zvezda Yugri Surgut U23
    3
    Tyumen U23
    0
    12:53
    Nova 2 Youth
    1
    Nizhnevartovsk University
    3
    12:53
    Lokomotiv TSIVS Youth
    3
    Fakel Novyi Urengoy Youth
    0
  • Iran Volleyball League
    Full Time
    14:26
    Shahrdari Qazvin
    3
    Oghab Tehran
    1
    11:27
    Pas Gorgan
    3
    Khatam Javan Ardakan
    0
  • Russia Youth Women
    Full Time
    13:46
    Proton Saratov Region U23
    3
    Lokomotiv Kaliningrad Youth
    0
    13:16
    VK Dynamo Chelyabinsk U23
    2
    Leningradka U23
    3
    12:25
    Tyumen U23
    1
    Enisey Krasnoyarsk U23
    3
    12:20
    Dinamo Moscow U23
    0
    Dynamo Academy U23
    3
    11:45
    Tyumen 2 Youth
    1
    Enisey Krasnoyarsk U23
    3
    11:26
    Dinamo Moscow
    0
    Dynamo Academy Youth
    3
    10:40
    Minchanka Minsk U23
    3
    Yuzhno Sakhalin U23
    0
    10:32
    Podmoskovye U23
    1
    Dynamo Krasnodar U23
    3
    09:53
    Minchanka Youth
    3
    Sakhalin Youth
    0
    09:15
    Podmoskovye U23
    1
    Dynamo Krasnodar
    3
  • Russia Super League B
    Full Time
    13:03
    Rostov Na Donu
    0
    Elvari-Sakhalin
    3
  • Kazakhstan Volleyball League Men
    Full Time
    11:00
    Dynamo Taraz
    3
    Mangystau
    2
    08:30
    Pavlodar
    0
    Burevestnik
    3
    06:00
    Altai
    1
    VC Atyrau
    3
  • SEA Games - Volleyball Women
    Full Time
    09:55
    Thailand
    3
    Vietnam
    0
    07:30
    Indonesia
    3
    Philippines
    2
  • Argentina A1 Men
    Full Time
    00:30
    Monteros
    2
    PSM Volley
    3