Results

  • Daily Premier Tour
    Full Time
    22:00
    Aleksey Matyush
    0
    Daniel Moroz
    2
    20:00
    Aliaksey Matsiush
    0
    Daniel Moroz
    2
    18:00
    Nikita Starkou
    0
    Alexander Golinko
    2
    16:15
    Annei Laska
    0
    Ivan Volodkevich
    2
    14:12
    Timofey Kuksov
    1
    Piotr Paliukhovich
    2
    04:00
    Zhan Skindzer
    2
    Tsimafei Basalyha
    0
    02:00
    Roman Gumenyuk
    2
    Mark Pashukevich
    1
    00:00
    Edward Riman
    2
    Daniil Budov
    0
  • Exhibition Tournament
    Full Time
    17:00
    Artsiom Cherkasau
    2
    Igor Yanushkevich
    0
    11:53
    Arturs Kazijevs
    2
    Maksims Kazijevs
    0
    10:23
    Artjoms Surkovs
    1
    Peteris Vinogradovs
    2
    07:24
    Arvis Berzins
    2
    Maksims Kazijevs
    0
  • Russia Masters
    Full Time
    16:30
    Nasty Surkova
    Refund
    Artur Kulibaba
    Refund
    15:00
    Mikelis Libietis
    2
    Polina Vinogradova
    0
    10:30
    Nasty Surkova
    1
    Polina Vinogradova
    2
    09:00
    Mikelis Libietis
    2
    Artur Kulibaba
    0
  • Armenia - Amateur League
    Full Time
    12:00
    Gevorgyan Artashes
    2
    Arman Muradyan
    0
  • Daily Premier Tour
    Full Time
    22:00
    Annei Laska
    2
    Gleb Kolyshkov
    0
    20:00
    Tsimafei Basalyha
    0
    Alexandr Sosnovskiy
    2
    07:50
    Vladimir Filippovich
    2
    Timofey Kuksov
    0
    04:05
    Gleb Kolyshkov
    2
    Mark Pashukevich
    0
    02:10
    Yaroslav Narkevich
    2
    Gennady Urbanovich
    0
    00:00
    Edward Riman
    2
    Gleb Kolyshkov
    0
  • Exhibition Tournament
    Full Time
    19:35
    Artsiom Cherkasau
    2
    Nikita Starkou
    0
  • Daily Premier Tour
    Full Time
    22:22
    Nikita Geraskin
    0
    Grigorii Firsin
    2
    20:00
    Vladimir Filippovich
    0
    Annei Laska
    2
    17:40
    Alexander Golinko
    2
    Artsiom Bardzin
    1
    04:22
    Semen Sharlay
    0
    Timofey Kuksov
    2
    01:55
    Ivan Volodkevich
    0
    Edward Riman
    2
    00:20
    Nikita Geraskin
    0
    Roman Gumenyuk
    2
  • Exhibition Tournament
    Full Time
    11:20
    Bundes team
    2
    National team
    1
  • Daily Premier Tour
    Full Time
    22:07
    Annei Laska
    2
    Piotr Paliukhovich
    0
    19:50
    Daniil Budov
    0
    Alexandr Sosnovskiy
    2
    17:50
    Uladzimir Filipovich
    2
    Gennady Urbanovich
    0
    07:58
    Alexander Golinko
    2
    Daniel Moroz
    0
    04:20
    Semen Sharlay
    0
    Gennady Urbanovich
    2
    02:40
    Gleb Kolyshkov
    2
    Daniil Budov
    0
    00:34
    Edward Riman
    2
    Mark Pashukevich
    1
  • VS Open - Doubles
    Full Time
    12:10
    Dimitriy Priluchny / Ilya Voronov
    2
    Aleksandr Aleksandrov / Igor Pavlov
    0
  • Exhibition Tournament
    Full Time
    11:01
    Ilya Voronov
    2
    Dimitriy Priluchny
    0
    09:30
    Igor Pavlov
    2
    Dimitriy Priluchny
    1
    07:30
    Igor Pavlov
    2
    Artur Asatryan
    0
    03:09
    Alexander Brainin
    2
    Aleksandr Aksyonov
    0
    01:47
    Anton Redvanov
    1
    Nikita Markin
    2
    00:48
    Vsevolod Oliynyk
    0
    Alexander Brainin
    2
  • Exhibition Tournament
    Full Time
    22:40
    Vsevolod Oliynyk
    0
    Miroslav Bondar
    2
  • Daily Premier Tour
    Full Time
    21:59
    Artsiom Bardzin
    1
    Alexandr Sosnovskiy
    2
    20:05
    Yaroslav Narkevich
    0
    Alexander Golinko
    2
    07:45
    Annei Laska
    0
    Gennady Urbanovich
    2
    04:04
    Ivan Volodkevich
    2
    Semen Sharlay
    1
    02:00
    Edward Riman
    2
    Roman Gumenyuk
    0
  • VS Open
    Full Time
    13:42
    Igor Pavlov
    2
    Ilya Voronov
    0
    12:00
    Artur Asatryan
    2
    Dimitriy Priluchny
    1
  • Armenia - Amateur League
    Full Time
    12:00
    Torgom Asatryan
    1
    Gevorgyan Ashot
    2
  • Daily Premier Tour
    Full Time
    23:45
    Daniil Budov
    2
    Vladimir Filippovich
    0
    21:56
    Edward Riman
    2
    Nikita Geraskin
    0
    20:20
    Roman Gumenyuk
    0
    Mark Pashukevich
    2
    07:37
    Vladimir Filippovich
    1
    Alexandr Sosnovskiy
    2
    02:12
    Nikita Geraskin
    0
    Semen Sharlay
    2
    00:34
    Edward Riman
    2
    Mark Pashukevich
    0
  • Armenia - Amateur League
    Full Time
    15:00
    Arman Muradyan
    0
    Gevorgyan Artashes
    2
  • VS Open
    Full Time
    14:13
    Artur Asatryan
    2
    Ilya Voronov
    1
    12:13
    Dimitriy Priluchny
    0
    Ilya Voronov
    2
    10:24
    Artur Asatryan
    0
    Igor Pavlov
    2
    08:17
    Dimitriy Priluchny
    0
    Olga Zheleznykh
    2
  • Exhibition Tournament
    Full Time
    04:47
    Dmitry Paklin
    0
    Alexey Yurgens
    2

Invalid username or password

OK

Username and password are required

OK

Something went wrong!

Something went wrong!

OK

 vs 
Odds Changed!

OK