Results

  • Club Friendly
    First Half Full Time
    18:29
    Ynys Mon -vs- Shetland Isles
    2 : 0
    16:00
    Naesby BK -vs- Odense
    0 : 0 0 : 1
    15:00
    FC Krasnodar -vs- FC Chayka
    1 : 1 2 : 2
    15:00
    Slavia Sofia -vs- Botev Vratsa
    1 : 1 2 : 1
    15:00
    Rubin Kazan -vs- Neftekhimik Nizhnekamsk
    1 : 1 1 : 2
    14:00
    Helsingborgs -vs- IFK Goteborg
    0 : 1 0 : 2
    14:00
    Arsenal Tula -vs- FC Avangard Kursk
    0 : 3 0 : 4
    13:00
    Jersey -vs- Hitra
    2 : 0 3 : 1
    13:00
    FC Shinnik Yaroslavl -vs- Torpedo Vladimir
    1 : 0 1 : 0
    12:00
    Malmo FF -vs- Sonderjyske
    2 : 0 2 : 1
    11:30
    Elfsborg -vs- Orebro SK
    2 : 1
    10:00
    IK Sirius -vs- Djurgardens
    1 : 0 1 : 2
    00:30
    Barcelona SC -vs- CS Emelec
    2 : 1 2 : 1
  • Norway Eliteserien U19
    First Half Full Time
    18:15
    Oppsal Fotball U19 -vs- Ullern IF U19
    1 : 0
    18:15
    Lyn Oslo U19 -vs- Kongsvinger U19
    0 : 0
    18:15
    KFUM Fotball Oslo U19 -vs- Lorenskog U19
    0 : 0
    17:30
    Fredrikstad U19 -vs- Ham-Kam U19
    0 : 2
    16:45
    Valerenga U19 -vs- Nordstrand U19
    3 : 1 3 : 3
    16:30
    Baerum U19 -vs- Krakeroy U19
    2 : 0 3 : 0
    15:00
    Sarpsborg U19 -vs- Stabaek U19
    3 : 0 4 : 0
  • Brazil U23 League
    First Half Full Time
    18:00
    Coritiba U23 -vs- Figueirense U23
    0 : 1
    18:00
    Bahia BA U23 -vs- Sport Club do Recife U23
    2 : 1
    18:00
    Ponte Preta U23 -vs- Santa Cruz PE U23
    0 : 0
    18:00
    Santos U23 -vs- Avai SC U23
    0 : 1
    14:00
    Internacional RS U23 -vs- Gremio U23
    1 : 1 2 : 1
  • Brazil U20 League
    First Half Full Time
    18:00
    Gremio Novorizontino U20 -vs- Batatais FC SP U20
    2 : 0
    18:00
    Nacional AC SP U20 -vs- EC Primavera U20
    1 : 0
  • Brazil Campeonato Catarinense A2
    First Half Full Time
    18:00
    Camboriu SC -vs- Inter de Lages
    0 : 0
  • Brazil Serie D
    First Half Full Time
    18:00
    Jacuipense -vs- Central SC
    1 : 1
  • Uruguay Segunda Division
    First Half Full Time
    18:00
    Torque -vs- Villa Espanol
    1 : 0
  • Iceland League U19
    First Half Full Time
    18:00
    KH Hlidarendi U19 -vs- Grindavik U19
    0 : 1
  • Sweden Second Division
    First Half Full Time
    17:45
    Ullareds IK -vs- Onsala
    3 : 0
    17:00
    Eslovs BK -vs- Angelholms FF
    0 : 2 0 : 2
    17:00
    IFK Lulea -vs- Pitea IF
    1 : 0 4 : 0
    17:00
    Arameisk Syrianska IF -vs- Newroz FC
    1 : 1 2 : 2
    17:00
    Raslatts SK -vs- Rappe GOIF
    0 : 2 0 : 4
    17:00
    FC Rosengard -vs- Assyriska BK
    0 : 2 3 : 2
    17:00
    Hittarps IK -vs- KSF Prespa Birlik
    0 : 0 1 : 1
  • Sweden Third Division
    First Half Full Time
    17:30
    Heby AIF -vs- Avesta AIK
    0 : 1
    17:30
    Rengsjo SK -vs- Stromsbergs
    2 : 1 4 : 3
    17:00
    Torstorps IF -vs- IK Tord
    0 : 0 0 : 1
    17:00
    Lindsdals IF -vs- Glomminge
    1 : 0 4 : 0
    17:00
    Vasterhaninge IF -vs- FOC Farsta
    2 : 2 2 : 2
    17:00
    Syrianska IF Kerburan -vs- Fanna BK
    0 : 2 1 : 3
  • Sweden Elitettan Women
    First Half Full Time
    17:30
    AIK Solna -vs- Mallbackens IF
    5 : 0 6 : 0
    17:00
    Sundsvalls DFF -vs- IFK Umea
    0 : 0 0 : 3
  • Argentina Primera B Metropolitana
    First Half Full Time
    17:10
    CA San Telmo -vs- CA All Boys
    1 : 0 2 : 1
  • Argentina Primera D Metropolitana
    First Half Full Time
    17:00
    CSD Liniers -vs- Real Pilar
    0 : 0 0 : 0
  • Sweden First Division South
    First Half Full Time
    17:00
    Utsiktens BK -vs- Assyriska IK Jonkoping
    2 : 0 2 : 1
    17:00
    Skovde AIK -vs- Atvidabergs
    4 : 0 4 : 0
    17:00
    Tvaakers IF -vs- Trollhattan FC
    0 : 1 1 : 2
    17:00
    Ljungskile -vs- Lunds BK
    0 : 1 3 : 2
    16:00
    Oskarshamns AIK -vs- Lindome GIF
    3 : 0 4 : 0
  • Sweden First Division North
    First Half Full Time
    17:00
    BK Forward -vs- Karlslunds IF HFK
    1 : 0 2 : 0
    16:00
    Sollentuna FF -vs- Umea FC
    2 : 1 3 : 2
  • Sweden U19 League
    First Half Full Time
    17:00
    Mjallby U19 -vs- Angelholms FF U19
    1 : 1 2 : 1
    17:00
    Djurgardens U19 -vs- Gefle IF U19
    1 : 0 4 : 0
    12:00
    Hammarby U19 -vs- FK Norrköping U19
    0 : 0 0 : 0
  • Latvia Higher League
    First Half Full Time
    16:45
    FK Liepaja -vs- FK Ventspils
    3 : 0 4 : 0
  • Estonia Esiliiga B
    First Half Full Time
    16:30
    Viimsi JK -vs- FC Nomme United
    1 : 0 1 : 2
    16:30
    Keila -vs- Tabasalu JK
    0 : 0 2 : 1
    15:30
    JK Nomme Kalju II -vs- Paide Linnameeskond U21
    2 : 0 3 : 0
  • UEFA U21 Championship
    First Half Full Time
    16:30
    Denmark U21 -vs- Austria U21
    1 : 0 3 : 1
  • Estonia Esiliiga
    First Half Full Time
    16:30
    TJK Legion -vs- Kohtla-Jarve JK Jarve
    2 : 0 3 : 0
    16:30
    FC Elva -vs- JK Welco Elekter
    1 : 0 3 : 0
    16:00
    Tallinna Kalev II -vs- Levadia Tallinn B
    1 : 2 1 : 5
    15:30
    Rakvere Tarvas -vs- Tammeka Tartu U21
    0 : 0 0 : 3
    15:30
    Parnu JK -vs- Flora Tallinn U21
    0 : 0 0 : 0
  • Iraq Premier League
    First Half Full Time
    16:15
    Al Bahri -vs- Naft Maysan
    1 : 0 2 : 1
    15:01
    Al-Hudood SC -vs- Al Shorta (IRQ)
    1 : 2
  • Norway Cup
    First Half Full Time
    16:00
    Kongsvinger -vs- Tromso
    0 : 0 1 : 0
    16:00
    Alta IF -vs- Stabaek
    0 : 1 1 : 4
  • FIFA Women World Cup
    First Half Full Time
    16:00
    Cameroon -vs- New Zealand
    0 : 0 2 : 1
    16:00
    Netherlands -vs- Canada
    0 : 0 2 : 1
  • UEFA Regions Cup
    First Half Full Time
    16:00
    Dolnoslaski -vs- Castilla y Leon Region
    0 : 1 1 : 1
    12:30
    Bavaria -vs- West Slovakia
    0 : 0 1 : 1
    11:00
    Istanbul Region -vs- Ligue de Normandie
    1 : 1 2 : 1
  • Finland Kolmonen
    First Half Full Time
    16:00
    TP-47 -vs- PS Kemi Kings 2
    0 : 3 0 : 3
  • Finland Kakkonen
    First Half Full Time
    15:30
    Honka Espoo II -vs- EPS
    0 : 1 2 : 2
    15:30
    MiPK -vs- Viikingit
    1 : 1 1 : 2
    15:30
    Tampere United -vs- KaPa Helsinki
    0 : 0 0 : 0
    15:30
    NJS Nurmijarven -vs- JIPPO
    1 : 1 1 : 1
    15:30
    SJK Akatemia -vs- VIFK Vaasa
    3 : 0 3 : 0
  • Finland Ykkonen
    First Half Full Time
    15:30
    AC Oulu -vs- KTP Kotka
    0 : 0 0 : 1
  • Serbia Srpska Liga
    First Half Full Time
    15:29
    CSK Pivara Celarevo -vs- OFK Jugovic
    4 : 0
    15:28
    FK Vojvodina 1928 Perlez -vs- FK Sloga Conoplja
    0 : 0 1 : 1
  • Poland Fourth Division
    First Half Full Time
    14:59
    Jutrzenka Giebultow -vs- Unia Tarnow
    0 : 0 1 : 0
  • Belarus Reserves League
    First Half Full Time
    13:30
    Energetik BGATU II -vs- Torpedo Minsk (R)
    2 : 0 3 : 2
    12:59
    Neman Grodno (R) -vs- FC Gorodeya (R)
    4 : 0
  • Rwanda Cup
    First Half Full Time
    13:00
    Rayon Sports -vs- Gicumbi FC
    2 : 1 7 : 1
    10:00
    Intare FC -vs- SC Kiyovu
    0 : 2 0 : 3
  • Macau Primera Division
    First Half Full Time
    13:00
    Policia de Seguranca Publica -vs- Sporting Macau
    0 : 4 1 : 7
  • Russia Cup Women
    First Half Full Time
    13:00
    FC Ufa -vs- Zvezda Perm
    0 : 6 0 : 10
  • Australia Queensland - Gold Coast Reserve League
    First Half Full Time
    09:00
    Palm Beach Sharks SC (R) -vs- Tweed United (R)
    2 : 0 6 : 1
  • Myanmar U19 League
    First Half Full Time
    09:00
    Ayeyawady United U19 -vs- Rakhine United U19
    1 : 0 2 : 0
    09:00
    Chinland FC U19 -vs- Southern Myanmar U19
    0 : 2 0 : 3
    09:00
    Zwekapin United U19 -vs- Hantharwady United U19
    2 : 1 3 : 1
  • Myanmar U21 League
    First Half Full Time
    09:00
    Magwe FC U21 -vs- MFF U21
    3 : 0 3 : 1
  • Malaysia President Cup
    First Half Full Time
    08:15
    Sarawak U21 -vs- Felda United U21
    2 : 1
  • Korea K-League 1 Reserves
    First Half Full Time
    06:59
    FC Seoul (R) -vs- Suwon FC (R)
    4 : 0
  • USA Lamar Hunt Open Cup
    First Half Full Time
    03:00
    Portland Timbers -vs- LA Galaxy
    3 : 0 4 : 0
    02:25
    Saint Louis FC (PEN) -vs- FC Cincinnati (PEN)
    Refund
    02:25
    Saint Louis FC (ET) -vs- FC Cincinnati (ET)
    Refund
    00:30
    Saint Louis FC -vs- FC Cincinnati
    0 : 0 1 : 0
    00:00
    FC Dallas -vs- New Mexico United
    1 : 1 1 : 2
  • CONCACAF Gold Cup
    First Half Full Time
    02:30
    Mexico -vs- Canada
    1 : 0 3 : 1
    00:00
    Cuba -vs- Martinique
    0 : 1 0 : 3
  • USA Women's Premier Soccer League
    First Half Full Time
    02:00
    Seattle Sounders -vs- ISC Gunners
    1 : 1 2 : 1
    00:00
    Albion Hurricanes FC Royals -vs- TTI Bluebonnets
    1 : 0 1 : 1
    00:00
    Lake Norman Eclipse -vs- Carolina Rapids
    1 : 0 1 : 1
  • USA National Premier Soccer League
    First Half Full Time
    00:30
    Ozark FC -vs- Tulsa Athletics
    0 : 3 0 : 3
    00:00
    Brooklyn Italians -vs- New York Athletic Club
    1 : 1 4 : 1
    00:00
    Minnesota TwinStars -vs- Duluth FC
    0 : 2 0 : 3
  • Copa America
    First Half Full Time
    00:30
    Argentina -vs- Paraguay
    0 : 1 1 : 1
  • USA United Soccer League Two
    First Half Full Time
    00:30
    Evergreen FC -vs- Reading United
    0 : 2
    00:00
    Orange County Blues U23 -vs- San Diego Zest
    2 : 0 3 : 3
    00:00
    Long Island Rough Riders -vs- New York Magic
    2 : 1 4 : 1
  • Aruba Division Di Honor
    First Half Full Time
    00:29
    RCA -vs- SV Deportivo Nacional
    0 : 0 1 : 0
  • Brazil Campeonato Catarinense A2
    First Half Full Time
    23:30
    Juventus SC -vs- Guarani de Palhoca
    1 : 0 2 : 0
    23:30
    Fluminense SC -vs- Almirante Barroso
    0 : 0 2 : 2
    18:00
    Barra SC -vs- Concordia Atletico Clube
    0 : 1 1 : 1
    18:00
    Blumenau EC -vs- EC Prospera
    1 : 0 2 : 1
  • USA United Soccer League Two
    First Half Full Time
    23:30
    Westchester Flames -vs- Manhattan SC
    0 : 0 0 : 3
    23:00
    Black Rock FC -vs- Western Mass Pioneers
    0 : 1 0 : 2
    23:00
    FC Boston Bolts -vs- Seacoast United Phantoms
    1 : 2 2 : 2
    23:00
    Portland Phoenix -vs- AC Connecticut
    0 : 1 3 : 1
    22:00
    Dayton Dutch Lions -vs- Chicago FC United
    0 : 1 0 : 2
    00:00
    Texas United -vs- Corpus Christi FC
    0 : 1 0 : 2
  • USA Lamar Hunt Open Cup
    First Half Full Time
    23:30
    Orlando City -vs- New England Revolution
    0 : 0 0 : 0
    23:00
    Washington DC United -vs- New York City FC
    1 : 2 1 : 2
  • USA Women's Premier Soccer League
    First Half Full Time
    23:00
    Chicago City -vs- Chicago Red Stars (R)
    0 : 1 0 : 2
    23:00
    Indy Saints -vs- FC Pride
    1 : 2 1 : 6
    22:30
    Peachtree City MOBA -vs- Nashville Rhythm FC
    0 : 0 0 : 0
    00:00
    FC Dallas -vs- SouthStar FC
    0 : 0 0 : 0
  • USA National Premier Soccer League
    First Half Full Time
    23:00
    Torch FC -vs- Philadelphia Lone Star FC
    0 : 0 1 : 0
    21:00
    Storm FC -vs- Jacksonville Armada FC U23
    0 : 2 1 : 4
  • Canada Soccer League
    First Half Full Time
    23:00
    York 9 FC -vs- FC Edmonton
    0 : 0 0 : 0
    22:00
    HFX Wanderers FC -vs- Cavalry FC
    0 : 2 1 : 2
  • USA United Soccer League One
    First Half Full Time
    23:00
    Lansing Ignite FC -vs- Toronto FC II
    0 : 0 1 : 0
  • Copa America
    First Half Full Time
    21:30
    Colombia -vs- Qatar
    0 : 0 1 : 0
    00:30
    Brazil -vs- Venezuela
    0 : 0 0 : 0
  • Ecuador Cup
    First Half Full Time
    21:00
    Universidad Catolica Quito -vs- Independiente Juniors
    1 : 1 1 : 1
  • Iceland Fourth Division
    First Half Full Time
    20:00
    Lettir Rejkyavik -vs- Hamar Hveragerdi
    2 : 1 2 : 3
    20:00
    Ellidi -vs- KFR
    3 : 1 3 : 1
    20:00
    KA Hafnarfjordur -vs- Aegir Thorlakshofn
    1 : 2 1 : 2
    19:00
    Hviti Riddarinn -vs- KM Reykjavik
    2 : 1 7 : 1
  • Iceland League U19
    First Half Full Time
    20:00
    Breidablik U19 -vs- Vikingur Reykjavik U19
    0 : 1 0 : 2
    18:00
    Leiknir /KB Reykjavik U19 -vs- HK/Ymir U19
    0 : 0 0 : 1
    18:00
    Keflavik/Njardvik U19 -vs- Haukar U19
    2 : 3
  • Venezuela Reserve League
    First Half Full Time
    19:30
    Estudiantes De Merida (R) -vs- Portuguesa FC (R)
    1 : 2 2 : 2
    19:30
    Llaneros Guanare (R) -vs- Deportivo Tachira (R)
    0 : 3 3 : 3
    19:30
    Estudiantes de Caracas (R) -vs- Deportivo La Guaira (R)
    3 : 6
    17:45
    Monagas (R) -vs- Metropolitanos FC (R)
    1 : 1
  • Iceland First Division
    First Half Full Time
    19:15
    Throttur Reykjavik -vs- Fjolnir
    0 : 0 0 : 1
  • Iceland Premier League
    First Half Full Time
    19:15
    KR Reykjavik -vs- Valur Reykjavik
    0 : 1 3 : 2
  • Iceland Women First Division
    First Half Full Time
    19:15
    IA Akranes -vs- Haukar
    1 : 0 1 : 0
  • Northern Ireland Premiership Women
    First Half Full Time
    19:00
    Crusaders Strikers -vs- Sion Swifts
    0 : 0 0 : 4
    19:00
    Glentoran FC -vs- Derry City
    1 : 0 7 : 0
  • FIFA Women World Cup
    First Half Full Time
    19:00
    Scotland -vs- Argentina
    1 : 0 3 : 3
    19:00
    Japan -vs- England
    0 : 1 0 : 2
  • Chile Segunda Division
    First Half Full Time
    19:00
    Lautaro de Buin -vs- Colchagua CD
    0 : 3 2 : 6
  • UEFA U21 Championship
    First Half Full Time
    19:00
    Italy U21 -vs- Poland U21
    0 : 1 0 : 1
    16:30
    Spain U21 -vs- Belgium U21
    1 : 1 2 : 1
  • Brazil U20 League
    First Half Full Time
    18:30
    Verdes Mares U20 -vs- Ferroviario AC U20
    0 : 4 0 : 11
    18:30
    Sao Gerardo EC U20 -vs- Horizonte FC U20
    0 : 2 3 : 3
    18:30
    Verdes Mares U20 -vs- Ferroviaria U20
    0 : 11
    18:00
    Ponte Preta U20 -vs- Rio Claro U20
    0 : 0 1 : 0
    18:00
    Sao Jose RS U20 -vs- Guarani U20
    2 : 0 4 : 0
    18:00
    Mesquita RJ U20 -vs- Audax Rio U20
    0 : 0 0 : 1
    18:00
    Atletico Tubarao U20 -vs- Brusque U20
    1 : 0 2 : 2
    18:00
    Gremio U20 -vs- Internacional RS U20
    0 : 2 3 : 3
    18:00
    Nova Cidade U20 -vs- Olaria U20
    0 : 0 0 : 0
    16:15
    Alvinegro U20 -vs- Juazeiro Empreendimentos U20
    0 : 3 0 : 6
    16:00
    Campos AA U20 -vs- Tigres do Brasil U20
    0 : 1 0 : 1
    13:00
    Vasco da Gama U20 -vs- Flamengo U20
    0 : 1 0 : 3
    13:00
    Bela Vista RJ U20 -vs- Itaborai U20
    0 : 1 0 : 3
  • Northern Ireland Championship Women
    First Half Full Time
    18:30
    Lisburn Distillery -vs- Killen Rangers
    1 : 1 7 : 2
  • Brazil Rio Cup
    First Half Full Time
    18:00
    CFRJ Marica RJ -vs- Friburguense
    1 : 1 1 : 1
    18:00
    Campos AA -vs- Serra Macaense RJ
    0 : 0 0 : 0
    18:00
    Barra Mansa RJ -vs- Bonsucesso RJ
    0 : 1 0 : 3
    18:00
    CE Arraial do Cabo -vs- Americano RJ
    0 : 0 1 : 0
    18:00
    Perolas Negras RJ -vs- Audax Rio
    0 : 0 0 : 0
    18:00
    Mageense FC -vs- Sampaio Correa MA
    0 : 0 1 : 0
    13:00
    Tigres do Brasil -vs- CGI April 7
    2 : 1 4 : 1
  • Norway Cup
    First Half Full Time
    18:00
    Aalesund -vs- Molde FK
    2 : 0 4 : 0
    17:00
    Bryne -vs- Haugesund
    0 : 4 2 : 6
    16:00
    Baerum -vs- Valerenga
    1 : 2 5 : 3
    16:00
    Strommen IF -vs- Lillestrom
    0 : 0 1 : 0
    16:00
    Skeid -vs- Ranheim
    0 : 1 0 : 3
    16:00
    Sandefjord -vs- Odd Grenland
    1 : 0 1 : 1
    16:00
    Tromsdalen -vs- Sarpsborg
    0 : 0 1 : 0
    16:00
    Levanger -vs- Kristiansund BK
    0 : 0 1 : 3
    16:00
    Sogndal -vs- Brann
    1 : 2 1 : 2
    16:00
    Grorud IL -vs- Mjondalen
    0 : 1 0 : 1
    16:00
    Nest Sotra -vs- KFUM Fotball Oslo
    0 : 4 0 : 4
    16:00
    Fram Larvik -vs- Stromsgodset
    1 : 1 2 : 1
    16:00
    Sandnes Ulf -vs- Viking
    0 : 0 1 : 2
    16:00
    Ull Kisa -vs- Rosenborg
    0 : 0 1 : 1
  • Argentina Primera C Metropolitana
    First Half Full Time
    18:00
    Villa San Carlos -vs- CA Excursionistas
    Refund
  • Sweden Third Division
    First Half Full Time
    18:00
    Vartans IK -vs- Vaksala SK
    0 : 0 1 : 3
    18:00
    Hanvikens SK -vs- Angby IF
    0 : 0 1 : 1
    18:00
    IK Franke -vs- Brottby
    0 : 0 3 : 0
    17:30
    IF Algarna -vs- Soderhamns FF
    0 : 1 1 : 2
    17:30
    Marsta IK -vs- IFK Upsala
    0 : 1 0 : 2
    17:30
    Hargs BK -vs- Varmdo IF
    1 : 0 1 : 0
    17:00
    Adolfsbergs IK -vs- Kungsor
    0 : 2 2 : 2
    17:00
    Sodra Sandby IF -vs- Tomelilla IF
    2 : 0 2 : 2
    17:00
    Vastra Frolunda -vs- Larje Angereds IF
    1 : 0 2 : 2
    17:00
    IFK Sunne Fotboll -vs- FBK Karlstad
    3 : 0
    17:00
    Sund IF -vs- Harnosands FF
    0 : 5
    17:00
    IK Virgo -vs- Jonsereds IF
    3 : 2
  • Uruguay Reserves League
    First Half Full Time
    18:00
    Boston River (R) -vs- Racing Club Montevideo (R)
    0 : 1 0 : 1
  • Brazil Campeonato Carioca A2
    First Half Full Time
    18:00
    Mesquita RJ -vs- Barcelona RJ
    0 : 1 1 : 1
  • Sweden Second Division
    First Half Full Time
    17:45
    Huddinge IF -vs- Varmbols FC
    0 : 0 1 : 2
    17:30
    IFK Aspudden Tellus -vs- Stockholm Internazionale
    0 : 0 0 : 2
    17:30
    Skiljebo SK -vs- Valbo FF
    2 : 1 4 : 1
    17:30
    Karlskrona AIF -vs- Hassleholms IF
    2 : 2
    17:00
    IFK Hassleholm -vs- Nosaby IF
    2 : 0 3 : 1
    17:00
    IFO Bromolla IF -vs- IFK Berga
    1 : 0 1 : 1
    17:00
    Torslanda IK -vs- Vargarda IK
    2 : 0 2 : 2
    17:00
    IS Halmia -vs- Vinbergs IF
    4 : 1 4 : 1
    17:00
    Vanersborgs FK -vs- Nordvarmland FF
    0 : 2 1 : 3
    17:00
    Sandviks IK -vs- Anundsjo IF
    2 : 1
  • International Friendly Women
    First Half Full Time
    17:36
    Ynys Mon -vs- Jersey
    0 : 0 1 : 0
  • Club Friendly
    First Half Full Time
    17:30
    VfR Garching -vs- Garmisch Partenkirchen
    2 : 0 4 : 0
    16:30
    SV Calberlah -vs- Eintracht Braunschweig
    0 : 2 0 : 11
    16:00
    SV Turkgucu Ataspor -vs- SV Pullach
    4 : 0 12 : 0
    16:00
    Olympiakos Piraeus -vs- FC Viitorul Constanta
    2 : 1 3 : 2
    16:00
    Olimpija Ljubljana -vs- FK Shkendija 79
    0 : 1 0 : 1
    16:00
    NK Domzale -vs- Sampion Celje
    6 : 0 10 : 0
    16:00
    Gradina Srebrenik -vs- FK Tuzla City
    2 : 3
    15:32
    Chemik Police -vs- Pogon Szczecin
    0 : 1 0 : 3
    15:30
    Akhmat Grozny -vs- Maribor
    1 : 1 3 : 2
    15:01
    Etar -vs- Spartak Pleven
    1 : 0 1 : 1
    15:00
    AIK Solna -vs- BK Hacken
    1 : 0 1 : 1
    15:00
    Baumit Jablonec -vs- Vysocina Jihlava
    1 : 0 3 : 0
    15:00
    Beroe -vs- FC Academy Pandev
    0 : 1 0 : 2
    15:00
    ND Triglav -vs- Ludogorets Razgrad
    0 : 1 0 : 4
    15:00
    FC Sochi -vs- FC Luch Energiya Vladivostok
    2 : 0 2 : 0
    14:30
    Fastav Zlin -vs- FC Zbrojovka Brno
    0 : 0 0 : 1
    14:30
    Viktoria Plzen -vs- Banik Sokolov
    0 : 0 2 : 0
    14:00
    SK Sered -vs- MFK Dubnica
    2 : 0 6 : 0
    14:00
    Cherno More Varna -vs- Maritsa Plovdiv
    5 : 0
    09:00
    Ceske Budejovice -vs- Marila Pribram
    0 : 0 1 : 2
    09:00
    NS Mura -vs- Ferencvarosi
    1 : 1 1 : 4
    08:30
    Opava -vs- Vitkovice
    1 : 0 4 : 0
  • Finland Kolmonen
    First Half Full Time
    17:15
    LPS Helsinki -vs- Puiu
    3 : 1 4 : 1
    17:15
    HIFK Helsinki 2 -vs- Hango IK
    0 : 0 0 : 0
    17:00
    PP-70 -vs- Nokian Palloseura
    1 : 3 2 : 4
    17:00
    TKT Tampere -vs- Saaksjarven Loiske
    0 : 5
    16:45
    JaPS (R) -vs- FC Futura
    1 : 6
    16:40
    Inter Turku 2 -vs- JYTY
    2 : 0 7 : 0
    16:30
    Helsingin Palloseura -vs- Poxyt
    5 : 1 8 : 1
    16:30
    FC Kontu -vs- HerTo
    1 : 1 1 : 1
    16:15
    Atlantis -vs- Toolon Taisto
    3 : 1 7 : 1
    16:00
    Iskmo Jungsund FC -vs- Kasko IK
    1 : 3 1 : 8
    16:00
    Edustus IPS -vs- Union Plaani
    4 : 0 6 : 2
    16:00
    PK 35 Vantaa -vs- HooGee
    2 : 0 5 : 1
    15:30
    Masku -vs- Tove
    0 : 0 1 : 1
    15:30
    HaPK -vs- Peka
    0 : 2 0 : 7
    15:30
    PIF Parainen -vs- RaiFu
    1 : 0
    15:00
    Turun Pallokerho -vs- AIFK
    0 : 0 1 : 0
    14:30
    Oulun Tyovaen Palloilijat -vs- AS Moon
    1 : 3 5 : 3
  • Sweden First Division South
    First Half Full Time
    17:00
    Kristianstads FF -vs- Torns IF
    0 : 0 0 : 2
  • Club Friendly Women
    First Half Full Time
    16:55
    Pigasos Thriasiou -vs- Leontikos Kifissias
    5 : 0 6 : 0
  • Estonia Meistriliga
    First Half Full Time
    16:30
    Levadia Tallinn -vs- Narva Trans
    0 : 0 2 : 0
    16:00
    Paide Linnameeskond -vs- FC Kuressaare
    4 : 0 7 : 0
  • Sweden Superettan
    First Half Full Time
    16:30
    Jonkopings Sodra -vs- Varbergs BoIS
    1 : 0 3 : 1
  • Sweden U19 League
    First Half Full Time
    16:00
    Malmo FF U19 -vs- IFK Varnamo U19
    2 : 0 8 : 0
    16:00
    IFK Goteborg U19 -vs- Osters IF U19
    3 : 0 4 : 0
    15:00
    BK Hacken U19 -vs- Atvidabergs U19
    5 : 0 8 : 1
    14:00
    Brommapojkarna U19 -vs- IK Sirius U19
    0 : 0 0 : 1
  • Poland Third Division
    First Half Full Time
    16:00
    Huragan Morag -vs- Polonia Warszawa
    0 : 1 1 : 1
    16:00
    Swit Nowy Dwor Mazowiecki -vs- Pelikan Lowicz
    0 : 2 3 : 3
    16:00
    Ursus Warsawa -vs- KS Legionovia Legionowo
    2 : 0 3 : 4
    16:00
    LKS Lomza -vs- Olimpia Zambrow
    0 : 0 0 : 5
    16:00
    Legia Warszawa II -vs- Sokol Aleksandrow
    0 : 2 1 : 2
    16:00
    Lechia Tomaszow -vs- Unia Skierniewice
    0 : 1 2 : 1
    16:00
    Plomien Elk -vs- Bron Radom
    0 : 4
    16:00
    Polonia Bytom -vs- LKS Czaniec
    0 : 0
    12:00
    Victoria Sulejowek -vs- Ruch Wysokie Mazowiecki
    1 : 1 2 : 2
  • Poland Women Cup
    First Half Full Time
    16:00
    KKS Czarni Sosnowiec -vs- KKPK Medyk Konin
    0 : 3 3 : 4
  • Poland Fourth Division
    First Half Full Time
    16:00
    Polonia Bytom -vs- LKS Czaniec
    0 : 0 0 : 0
  • Georgia Cup
    First Half Full Time
    16:00
    Metallurg Rustavi -vs- Sioni Bolnisi
    1 : 0 2 : 0
    15:00
    Merani Martvili -vs- Dinamo Tbilisi
    0 : 0 0 : 0
    13:00
    FC Kakheti Telavi -vs- Lokomotivi Tbilisi
    0 : 1 0 : 1
    13:00
    FC Gagra -vs- Torpedo Kutaisi
    0 : 1 2 : 3
  • Finland Ykkonen
    First Half Full Time
    15:30
    AC Kajaani -vs- Musan Salama
    1 : 3 1 : 3
    15:30
    TPV Tampere -vs- Haka
    1 : 0 1 : 3
    15:30
    MyPa -vs- TPS Turku
    2 : 0 3 : 1
    15:30
    Jaro -vs- EIF Ekenas
    0 : 0 3 : 0
  • Finland Veikkausliiga
    First Half Full Time
    15:30
    HJK Helsinki -vs- Honka Espoo
    0 : 0 0 : 1
  • Finland Kakkonen
    First Half Full Time
    15:30
    SalPa Salo -vs- Gnistan Helsinki
    1 : 0 2 : 3
    15:30
    Pallo Iirot -vs- Jazz Pori Juniorit
    2 : 2 2 : 2
    15:30
    VJS -vs- Mikkelin Palloilijat
    0 : 0 0 : 1
    15:30
    KaaPo Kaarina -vs- GrIFK Kauniainen
    0 : 0 4 : 0
    15:30
    Sudet -vs- Klubi 04 Helsinki
    0 : 0 0 : 0
  • International Friendly
    First Half Full Time
    15:30
    South Africa -vs- Angola
    Refund
    12:30
    Zambia -vs- Ivory Coast
    1 : 2 1 : 4
  • Ghana FA Cup
    First Half Full Time
    15:00
    Ashanti Gold -vs- Asante Kotoko SC
    2 : 1 3 : 1
  • Colombia Championship U20
    First Half Full Time
    15:00
    Junior Barranquilla U20 -vs- Union Magdalena U20
    0 : 0 3 : 1
  • Poland Regional Cup
    First Half Full Time
    15:00
    Unia Gniewkowo -vs- Chemik Bydgoszcz
    0 : 0 0 : 2
  • Serbia Srpska Liga
    First Half Full Time
    14:59
    Stepojevac Vaga -vs- FK Sremcica
    1 : 1
  • Iraq Premier League
    First Half Full Time
    14:00
    Al-Karkh SC -vs- Al Quwa Al Jawiya
    1 : 1 1 : 3
    14:00
    Alsinaat Alkahrabaiya -vs- Al Zawraa
    0 : 0 0 : 1
  • AFC Cup
    First Half Full Time
    14:00
    Altyn Asyr -vs- Dordoi Bishkek
    1 : 0 3 : 1
    12:30
    FK Khujand -vs- Istiklol Dushanbe
    2 : 1 3 : 2
    12:00
    Wofoo Tai Po -vs- Kitchee
    1 : 2 3 : 3
    11:45
    Abahani Limited -vs- Manang Marshyangdi Club
    2 : 0 5 : 0
    10:00
    Becamex Binh Duong -vs- PSM Makassar
    0 : 0 1 : 0
    09:30
    Minerva Punjab FC -vs- Chennaiyin FC
    0 : 0 1 : 1
  • Kazakhstan Cup
    First Half Full Time
    13:30
    FK Atyrau -vs- Ordabasy
    0 : 0 0 : 0
    12:00
    Kaisar Kyzylorda -vs- FC Tobol Kostanay
    1 : 0 3 : 1
  • Malaysia Super League
    First Half Full Time
    13:00
    Johor Darul Ta'zim FC -vs- Selangor
    2 : 1 3 : 2
    13:00
    Kuala Lumpur -vs- Melaka United
    0 : 1 0 : 1
  • Malaysia Premier League
    First Half Full Time
    13:00
    UiTM FC -vs- Pulau Pinang FA
    2 : 1 3 : 3
    13:00
    PDRM FC -vs- Sabah FA
    1 : 0 1 : 2
    12:15
    Sarawak -vs- UKM FC
    0 : 1 1 : 3
  • Uzbekistan Cup
    First Half Full Time
    13:00
    FK Andijan -vs- Buxoro
    1 : 0 4 : 1
    12:42
    FK Zaamin -vs- Xorazm FK Urganch
    2 : 1
    12:40
    Bunyodkor Tashkent -vs- Metalourg Bekabad
    0 : 1 2 : 1
  • Macau Primera Division
    First Half Full Time
    13:00
    Tim IEC -vs- Hang Sai SC
    2 : 2 5 : 2
    11:05
    Benfica Macau -vs- Cheng Fung
    0 : 0 1 : 0
  • Thailand FA Cup
    First Half Full Time
    12:00
    Siam Navy -vs- Trat FC
    0 : 3 0 : 5
    12:00
    Bangkok Glass FC -vs- Bangkok United
    0 : 1 0 : 1
    12:00
    Rayong FC -vs- Suphanburi FC
    0 : 0 0 : 0
    12:00
    Port Lions FC -vs- Sukhothai FC
    3 : 0 4 : 1
    12:00
    Samut Prakan City -vs- Army United FC
    0 : 0 1 : 1
    12:00
    BEC Tero Sasana -vs- Nong Bua Pitchaya
    1 : 0 3 : 1
    11:00
    Singburi Bangrajun -vs- Muang Thong United
    0 : 3 1 : 4
    11:00
    Air Force Central FC -vs- Chiangrai United
    0 : 6 0 : 8
    11:00
    Ratchaburi -vs- Chainat FC
    2 : 0 2 : 0
    11:00
    Buriram United -vs- Lampang FC
    1 : 0 4 : 1
    11:00
    Customs United -vs- Ubon UMT United
    0 : 0 2 : 1
    09:30
    Krabi FC -vs- Thai Honda FC
    0 : 2 1 : 3
    08:30
    Bankhai United -vs- Sisaket FC
    0 : 0 0 : 0
    08:30
    Rayong United -vs- Nakhon Ratchasima
    0 : 4
  • AFC Champions League
    First Half Full Time
    12:00
    Shanghai SIPG -vs- Jeonbuk Hyundai Motors
    1 : 1 1 : 1
    10:30
    Urawa Red Diamonds -vs- Ulsan Hyundai Horang-i
    1 : 1 1 : 2
  • Kenya Premier League
    First Half Full Time
    12:00
    Posta Rangers -vs- Nairobi Stima
    1 : 0 1 : 1
  • Norway Eliteserien U19
    First Half Full Time
    12:00
    Brann U19 -vs- Mjondalen U19
    0 : 0 0 : 1
  • Vietnam Championship U21
    First Half Full Time
    12:00
    Ha Tinh U21 -vs- Khanh Hoa U21
    1 : 0 2 : 0
    10:00
    Dak Lak FC U21 -vs- Ben Tre U21
    0 : 1 0 : 1
    09:30
    Dong Tam Long An FC U21 -vs- TP Ho Chi Minh U21
    0 : 2 1 : 3
    09:00
    Song Lam Nghe An U21 -vs- Cong An Nhan Dan U21
    0 : 0 0 : 1
    09:00
    Viettel U21 -vs- Pho Hien U21
    1 : 0 1 : 1
    08:00
    SHB Da Nang FC U21 -vs- Binh Dinh FC U21
    2 : 1 4 : 1
    08:00
    Dong Nai FC U21 -vs- Ben Tre U21
    1 : 0 1 : 1
    07:30
    Vinh Long U21 -vs- TDCS Dong Thap FC U21
    0 : 1 1 : 1
    07:00
    Ha Noi T&T U21 -vs- Nam Dinh U21
    3 : 0 3 : 1
  • Kenya National Super League
    First Half Full Time
    12:00
    Posta Rangers -vs- Nairobi Stima
    1 : 1
  • China League Two
    First Half Full Time
    11:30
    Chengdu Qianbao -vs- Nanjing Shaye
    2 : 0 5 : 1
    11:00
    Jiangxi Liansheng -vs- Kunshan FC
    1 : 0 1 : 0
    11:00
    Hangzhou Wuyue Qiantang -vs- Yunnan Kunlu
    1 : 0 2 : 1
    08:30
    Shenyang Urban -vs- Taizhou Yuanda
    0 : 0 1 : 0
    08:30
    Hubei Chufengheli -vs- Wuhan Three Towns FC
    0 : 0 0 : 0
    08:00
    Hebei Elite -vs- Inner Mongolia Caoshangfei
    1 : 0 3 : 0
    08:00
    Xian Daxing Chongde -vs- Baoding Yingli Yitong
    0 : 1 0 : 3
    08:00
    Shenzhen Pengcheng -vs- Fujian Tianxin
    0 : 0 1 : 1
    08:00
    Lhasa Chengtou -vs- Suzhou Dongwu
    0 : 1 0 : 1
    07:30
    Qingdao Red Lions -vs- Zibo Cuju FC
    1 : 0 1 : 0
    07:30
    Ningxia Fiery Phoenix -vs- Qingdao Jonoon
    1 : 0 1 : 0
    07:30
    Dalian Boyang -vs- Shanxi Metropolis FC
    3 : 0 7 : 1
    07:30
    Jiangsu Yancheng Dingli -vs- Beijing Institute of Technology FC
    0 : 0 2 : 0
    07:30
    Yanbian Beiguo -vs- Jilin Baijia
    1 : 0 1 : 0
  • Philippines Premier Football League
    First Half Full Time
    11:00
    Green Archers -vs- Stallions FC
    0 : 0 0 : 0
    08:00
    Mendiola FC -vs- Kaya
    1 : 2 3 : 6
    07:30
    Global FC -vs- Philippine Air Force
    0 : 1 3 : 1
  • Australia Queensland - Sunshine Coast Premier League
    First Half Full Time
    10:44
    Beerwah Glasshouse United -vs- Nambour Yandina FC
    2 : 0 2 : 1
  • Japan League Cup
    First Half Full Time
    10:00
    Jubilo Iwata -vs- Consadole Sapporo
    0 : 0 1 : 2
    10:00
    FC Tokyo -vs- Cerezo Osaka
    1 : 0 1 : 0
    10:00
    V-Varen Nagasaki -vs- Gamba Osaka
    0 : 1 1 : 4
    10:00
    Nagoya Grampus -vs- Vegalta Sendai
    1 : 0 2 : 0
  • Rwanda Cup
    First Half Full Time
    10:00
    Etincelles FC -vs- Rwanda Police FC
    0 : 1 0 : 2
    10:00
    AS Kigali -vs- Gasogi United
    0 : 1 2 : 1
  • Australia FFA Cup
    First Half Full Time
    09:45
    Altona Magic -vs- Moreland Zebras
    0 : 0 0 : 1
    09:30
    FC Bulleen Lions -vs- St Albans Saints
    2 : 0 3 : 1
  • Australia Northern New South Wales Youth League
    First Half Full Time
    09:45
    Hamilton Olympic U20 -vs- Weston Workers U20
    1 : 3 2 : 3
  • Australia Northern New South Wales Premier League
    First Half Full Time
    09:45
    Valentine Phoenix -vs- Adamstown Rosebud FC
    Refund Refund
  • Australia Queensland - Gold Coast League 2
    First Half Full Time
    09:39
    Gold Coast Knights -vs- Bilambil Terranora
    2 : 1 9 : 3
    09:21
    Southport Metro -vs- Tally Valley Yellow
    4 : 2 4 : 3
    08:56
    Robina City -vs- Mudgeeraba Metro
    2 : 1 4 : 2
    08:56
    Surfers Paradise Metro -vs- Tally Valley Black
    2 : 2 3 : 2
  • Australia Queensland Youth Premier League
    First Half Full Time
    09:30
    Eastern Suburbs U20 -vs- Sunshine Coast FC U20
    3 : 0 4 : 1
  • Australia New South Wales Cup
    First Half Full Time
    09:30
    Mt Druitt Town Rangers -vs- Manly United FC
    0 : 0 0 : 2
  • Australia Queensland Women Premier League
    First Half Full Time
    09:30
    Mitchelton FC -vs- Gold Coast United
    1 : 1 2 : 5
  • Australia Brisbane Regional Cup Women
    First Half Full Time
    09:00
    North Star -vs- Albany Creek FC
    2 : 2 8 : 2
  • Australia Northern New South Wales State League
    First Half Full Time
    09:00
    Kahibah FC -vs- Wallsend FC
    2 : 0 3 : 0
  • Myanmar U19 League
    First Half Full Time
    09:00
    Yadanarbon FC U19 -vs- Dagon FC U19
    2 : 0 3 : 0
    09:00
    Magwe FC U19 -vs- Sagaing United U19
    0 : 1 2 : 1
    09:00
    Shan United U19 -vs- Yangon United U19
    1 : 1
  • Indonesia President's Cup
    First Half Full Time
    08:30
    Persebaya Surabaya -vs- Madura United
    0 : 1 1 : 1
  • CONCACAF Gold Cup
    First Half Full Time
    02:00
    USA -vs- Guyana
    1 : 0 4 : 0
  • CONCACAF Gold Cup
    First Half Full Time
    23:30
    Panama -vs- Trinidad And Tobago
    0 : 0 2 : 0
    01:30
    Jamaica -vs- Honduras
    2 : 0 3 : 2
  • USA National Premier Soccer League
    First Half Full Time
    23:30
    Asheville City -vs- Chattanooga
    0 : 0 0 : 2
  • Brazil Campeonato Tocantinense A1
    First Half Full Time
    23:00
    Tocantinopolis EC -vs- Palmas TO
    0 : 0 0 : 1
  • USA Lamar Hunt Open Cup
    First Half Full Time
    23:00
    Columbus Crew -vs- Atlanta United FC
    1 : 2 2 : 3
    23:00
    Houston Dynamo -vs- Minnesota United
    2 : 0 2 : 3
  • USA United Soccer League Two
    First Half Full Time
    23:00
    Charlotte Eagles -vs- South Georgia Tormenta FC 2
    2 : 1 3 : 3
    23:00
    North Carolina FC U23 -vs- Virginia Beach City
    1 : 0 2 : 1
    22:00
    FC Miami City Champions -vs- Lakeland Tropics
    1 : 0 3 : 1
  • USA Women's Premier Soccer League
    First Half Full Time
    23:00
    Dayton Dutch Lions -vs- Cleveland Ambassadors
    0 : 5 1 : 7
    20:00
    Charlotte Lady Eagles -vs- Discoveries FC
    2 : 0 6 : 0
  • Brazil Serie D
    First Half Full Time
    22:15
    America PE -vs- America RN
    1 : 0 1 : 0
  • Copa America
    First Half Full Time
    21:30
    Bolivia -vs- Peru
    1 : 1 1 : 3
  • Ecuador Primera B Division
    First Half Full Time
    20:00
    Atletico Porteno -vs- LDU Portoviejo
    0 : 1 1 : 1
  • Iceland Fourth Division
    First Half Full Time
    20:00
    Golfklubbur Grindavikur -vs- Stokkseyri
    1 : 0 2 : 1
  • Iceland League U19
    First Half Full Time
    20:00
    UMF Selfoss U19 -vs- Afturelding Hviti U19
    0 : 6
  • International Friendly Women
    First Half Full Time
    19:59
    Gambia -vs- Guinea Bissau
    1 : 1 1 : 1
    17:37
    Jersey -vs- Gibraltar
    6 : 2
    14:30
    Estonia -vs- Belarus
    0 : 1 0 : 1
    11:03
    Western Isles -vs- Hitra
    1 : 0 1 : 0
  • Iceland Premier League
    First Half Full Time
    19:15
    Stjarnan -vs- Breidablik
    0 : 0 1 : 3
  • FIFA Women World Cup
    First Half Full Time
    19:00
    Jamaica -vs- Australia
    0 : 2 1 : 4
    19:00
    Italy -vs- Brazil
    0 : 0 0 : 1
  • UEFA U21 Championship
    First Half Full Time
    19:00
    England U21 -vs- France U21
    0 : 0 1 : 2
    16:30
    Romania U21 -vs- Croatia U21
    2 : 1 4 : 1
  • Argentina Cup
    First Half Full Time
    19:00
    Mitre Santiago Del Estero -vs- Velez de San Ramon
    2 : 2
  • Club Friendly
    First Half Full Time
    18:15
    Barry Town -vs- The New Saints
    1 : 2 1 : 6
    17:30
    Hertha Berlin AM -vs- Einheit Bernau
    4 : 1 9 : 1
    17:15
    Inter Turku U20 -vs- SalPa Salo U20
    5 : 2
    16:30
    TSV Grossbardorf -vs- FC Schweinfurt 05
    1 : 1 3 : 2
    16:00
    MFK Ruzomberok -vs- MFK Tatran Liptovsky Mikulas
    1 : 1 3 : 3
    15:00
    Spartak Trnava -vs- Komarno
    0 : 0 2 : 0
    15:00
    FC Gazovik Orenburg -vs- CFR Cluj
    0 : 1 0 : 1
    15:00
    Slovan Bratislava -vs- Slovacko
    1 : 1 1 : 1
    14:30
    CSKA 1948 Sofia -vs- Strumska Slava
    4 : 0
    11:30
    Slovan Bratislava U19 -vs- Slavia Praha U19
    4 : 0
    08:00
    CSKA Sofia -vs- Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
    3 : 0
  • Sweden U19 League
    First Half Full Time
    18:00
    Enskede IK U19 -vs- IFK Aspudden Tellus U19
    1 : 1 3 : 1
  • Norway Third Division
    First Half Full Time
    18:00
    Krakeroy -vs- Stabaek 2
    0 : 1 1 : 1
  • Brazil U20 League
    First Half Full Time
    18:00
    Cruzeiro EC MG U20 -vs- Tupi FC U20
    1 : 0 2 : 0
  • SWEDEN WOMEN 1ST DIVISION SOUTH
    First Half Full Time
    18:00
    IK Satra -vs- Enskede IK
    3 : 2
  • Sweden Damallsvenskan Women
    First Half Full Time
    17:59
    IK Satra -vs- Enskede IK
    1 : 1 3 : 2
  • Finland Kakkonen
    First Half Full Time
    17:30
    SC KuFu 98 -vs- Pallo Kerho 37
    2 : 2 3 : 2
  • Finland Kolmonen
    First Half Full Time
    17:15
    Club Latino Espanol -vs- Atlantis 2
    0 : 1 1 : 2
    17:00
    Nummelan Palloseura -vs- FC Finnkurd
    2 : 1 5 : 2
    16:30
    Jokelan Kisa -vs- PK Keski Uusimaa
    0 : 1 0 : 4
    16:15
    Atletico Malmi -vs- TiPS
    0 : 0 0 : 0
    16:00
    Nykarleby IK -vs- KPS
    2 : 1 4 : 2
    16:00
    Forssan JK -vs- JanPa
    2 : 0 3 : 1
    16:00
    Tampereen Peli Toverit -vs- TPV Tampere 2
    1 : 1 5 : 3
    16:00
    Ri-Pa -vs- Kultsu FC
    3 : 0 4 : 1
    16:00
    Virky -vs- FC Peltirumpu
    1 : 1 1 : 1
    16:00
    TP-T -vs- TPV Tampere 2
    5 : 3
    16:00
    Korsnas -vs- SIF
    2 : 2
    15:30
    EIF/Akademi -vs- FC Espoo (R)
    0 : 2 2 : 3
    15:30
    PS 44 -vs- AC Estudiantes
    1 : 0 2 : 0
  • Denmark U21 Super League
    First Half Full Time
    17:00
    B 1908 U21 -vs- Hundested IK U21
    3 : 1 7 : 1
  • Lithuania Cup
    First Half Full Time
    17:00
    Babrungas Plunge -vs- FK Palanga
    0 : 4
  • UEFA Regions Cup
    First Half Full Time
    16:45
    South Region Russia -vs- Dolnoslaski
    0 : 0 0 : 1
    16:45
    Bavaria -vs- Ligue de Normandie
    1 : 0
    12:00
    West Slovakia -vs- Istanbul Region
    1 : 2 1 : 3
    12:00
    Hradec Kralove -vs- Castilla y Leon Region
    0 : 3
  • Estonia Meistriliga
    First Half Full Time
    16:30
    Flora Tallinn -vs- JK Nomme Kalju
    0 : 1 0 : 1
    16:00
    Tulevik Viljandi -vs- Maardu FC Starbunker
    2 : 0 2 : 0
    16:00
    Tammeka Tartu -vs- Tallinna Kalev
    1 : 0 2 : 0
  • AFC Cup
    First Half Full Time
    16:15
    Al Jaish (SYR) -vs- Al Jazeera (JOR)
    0 : 0 3 : 0
    11:30
    Ceres -vs- Ha Noi T&T
    0 : 0 1 : 1
  • Lithuania 1 Lyga
    First Half Full Time
    16:00
    Nevezis Kedainiai -vs- Zalgiris Vilnius 2
    0 : 1
  • Finland Veikkausliiga
    First Half Full Time
    15:30
    HIFK Helsinki -vs- Seinajoen JK
    1 : 0 1 : 0
    15:30
    Lahti -vs- RoPS Rovaniemi
    0 : 1 1 : 2
  • Finland Veikkausliiga U20
    First Half Full Time
    15:15
    Inter Turku U20 -vs- SalPa Salo U20
    2 : 0 5 : 2
  • Sweden U21 League
    First Half Full Time
    15:00
    Degerfors U21 -vs- Vasteras SK U21
    1 : 2 1 : 3
  • Chile U19 League
    First Half Full Time
    14:00
    Union Espanola U19 -vs- Audax Italiano U19
    2 : 0 3 : 0
  • Estonia Esiliiga U19
    First Half Full Time
    14:00
    Narva Trans U19 -vs- Tartu Helios Jogeva Noorus 96 U19
    Refund
  • Malaysia Super League
    First Half Full Time
    13:00
    Pahang -vs- PKNP FC
    2 : 0 2 : 0
    13:00
    Perak -vs- Terengganu
    1 : 0 3 : 1
    13:00
    Petaling Jaya City FC -vs- Felda United
    1 : 0 1 : 0
    13:00
    PKNS FC -vs- Kedah
    0 : 1 2 : 3
  • Malaysia Premier League
    First Half Full Time
    13:00
    Kelantan -vs- Johor Darul Ta'zim FC (R)
    0 : 1 1 : 1
    13:00
    Negeri Sembilan -vs- Selangor United FC
    1 : 0 3 : 0
  • Georgia Cup
    First Half Full Time
    13:00
    Merani Martvili -vs- Guria Lanchkhuti
    1 : 0 3 : 0
    13:00
    Tbilisi City -vs- Baia Zugdidi
    3 : 1
    13:00
    FC Gareji Sagarejo -vs- Spaeri
    3 : 3
    13:00
    FC Samtredia -vs- FC Saburtalo Tbilisi
    1 : 2
  • AFC Champions League
    First Half Full Time
    12:00
    Guangzhou Evergrande Taobao -vs- Shandong Luneng
    1 : 0 2 : 1
    10:00
    Kashima Antlers -vs- Hiroshima Sanfrecce
    1 : 0 1 : 0
  • Czechoslovakia Cup U19 (Unused)
    First Half Full Time
    11:45
    Slovan Bratislava U19 -vs- Slavia Praha U19
    4 : 0
  • International Friendly U19
    First Half Full Time
    11:30
    Slovan Bratislava U19 -vs- Slavia Praha U19
    3 : 0 4 : 0
  • Indonesia Liga 1
    First Half Full Time
    11:30
    Persib Bandung -vs- PS Tira
    1 : 1 1 : 1
  • South Australia State League
    First Half Full Time
    10:45
    Salisbury United -vs- Playford City
    0 : 1 1 : 2
  • Australia Queensland - Sunshine Coast Premier League
    First Half Full Time
    10:32
    Noosa Lions -vs- Buderim FC
    3 : 0 4 : 1
  • Australia Queensland Premier League
    First Half Full Time
    09:30
    Western Pride -vs- Brisbane Olympic FC
    1 : 1 1 : 4
    09:30
    Queensland Lions -vs- Eastern Suburbs
    0 : 0 3 : 0
  • Vietnam Women Premier League
    First Half Full Time
    09:30
    Ha Noi T&T -vs- TP Ho Chi Minh 2 FC
    1 : 0 2 : 0
  • Australia Queensland - Sunshine Coast Premier League Reserves
    First Half Full Time
    09:11
    Noosa Lions SC II -vs- Buderim II
    5 : 1
  • Korea K-League 1 Reserves
    First Half Full Time
    08:14
    Daegu FC (R) -vs- Pohang Steelers (R)
    1 : 0
    07:59
    Gangwon FC (R) -vs- Ansan Greeners (R)
    2 : 2
    06:58
    Suwon Bluewings (R) -vs- Jeju United (R)
    2 : 2 4 : 2
  • NEW ZEALAND CHATHAM CUP
    First Half Full Time
    07:30
    FC Twenty 11 -vs- Christchurch United
    0 : 2 0 : 6
  • USA Women's Premier Soccer League
    First Half Full Time
    23:00
    Alabama FC -vs- Peachtree City MOBA
    0 : 0 0 : 1
    02:00
    FC Arizona -vs- FC Tucson
    0 : 2 0 : 2
    00:00
    Colorado Rapids -vs- Utah Royals FC (R)
    0 : 2 0 : 2
    00:00
    Fire SC 98 -vs- Dakota Fusion FC
    3 : 0 4 : 3
    00:00
    TSS Rovers FC -vs- Westside Timbers
    1 : 0 2 : 1
    00:00
    Colorado Rapids -vs- Utah Royals FC
    0 : 2
  • CONCACAF Gold Cup
    First Half Full Time
    23:00
    Curacao -vs- El Salvador
    0 : 1 0 : 1
    00:30
    Costa Rica -vs- Nicaragua
    3 : 0 4 : 0
  • Copa America
    First Half Full Time
    23:00
    Chile -vs- Japan
    1 : 0 4 : 0
  • Brazil Serie C
    First Half Full Time
    23:00
    Globo FC -vs- Santa Cruz PE
    1 : 0 3 : 3
    21:30
    Nautico -vs- Botafogo FC Paraiba
    Refund
  • Brazil Cup U20
    First Half Full Time
    21:54
    Manaus U19 -vs- Tabosao AM U19
    3 : 2
    18:05
    EC Iranduba U19 -vs- Taruma U19
    0 : 1 1 : 1
  • Brazil Campeonato Amazonense U19
    First Half Full Time
    20:00
    Manaus U19 -vs- Tabosao AM U19
    3 : 2
  • Brazil Serie D
    First Half Full Time
    19:00
    Floresta EC -vs- Moto Club Sao Luis
    2 : 1 3 : 3
  • FIFA Women World Cup
    First Half Full Time
    19:00
    Nigeria -vs- France
    0 : 0 0 : 1
    19:00
    Korea Republic -vs- Norway
    0 : 1 1 : 2
    16:00
    South Africa -vs- Germany
    0 : 3 0 : 4
    16:00
    China -vs- Spain
    0 : 0 0 : 0
  • UEFA U21 Championship
    First Half Full Time
    19:00
    Germany U21 -vs- Denmark U21
    1 : 0 3 : 1
    16:30
    Serbia U21 -vs- Austria U21
    0 : 1 0 : 2
  • International Friendly Women
    First Half Full Time
    18:30
    Austria -vs- Slovakia
    1 : 1 1 : 1
    17:30
    Serbia -vs- Romania
    2 : 0 3 : 2
    16:00
    Moldova -vs- Turkey
    0 : 0 0 : 0
    15:30
    Finland -vs- Iceland
    0 : 2 0 : 2
    15:30
    Bulgaria -vs- Croatia
    1 : 2 Refund
    13:00
    Georgia -vs- United Arab Emirates
    0 : 0 2 : 1
    08:30
    Czech Republic -vs- Russia
    0 : 0 1 : 0
  • International Friendly
    First Half Full Time
    18:15
    Tunisia -vs- Burundi
    0 : 0 2 : 1
  • Finland Kolmonen
    First Half Full Time
    18:10
    Puotinkylan Valtti -vs- Viikingit 2
    0 : 1 3 : 1
  • Brazil U20 League
    First Half Full Time
    18:00
    Guarani de Palhoca U20 -vs- Figueirense U20
    1 : 1 2 : 2
    14:00
    Rio Sao Paulo RJ U20 -vs- Bela Vista RJ U20
    0 : 2 1 : 3
  • Brazil Campeonato Paranaense U19
    First Half Full Time
    18:00
    Arapongas U19 -vs- Rolandia U19
    0 : 0 1 : 2
  • Norway Third Division
    First Half Full Time
    18:00
    Mjondalen B -vs- Frigg Oslo
    0 : 0 0 : 1
    17:00
    Rosenborg B -vs- Strindheim
    3 : 2 5 : 2
    17:00
    Melhus IL -vs- Ranheim B
    1 : 0 1 : 1
    17:00
    Valerenga 2 -vs- Ready
    2 : 1 4 : 1
    17:00
    Sogndal B -vs- Fjora
    0 : 0 4 : 0
    17:00
    Bryne B -vs- Vardeneset
    0 : 2 2 : 3
    17:00
    Nordstrand -vs- Sarpsborg B
    1 : 0 3 : 1
    16:00
    Tiller IL -vs- Raufoss 2
    1 : 1 3 : 1
    15:30
    Rommen SK -vs- Aalesund B
    1 : 0 1 : 1
    15:00
    Os Turn Fotball -vs- Stromsgodset B
    2 : 2 2 : 4
    15:00
    Lillestrom B -vs- Tromso 2
    2 : 0 3 : 1
  • Club Friendly
    First Half Full Time
    17:30
    Botev Vratsa -vs- Kariana Erden
    0 : 1 Refund
    16:30
    SV Rodenbach -vs- Kaiserslautern
    0 : 2 0 : 5
    16:00
    TSV 1860 Munchen AM -vs- SV Fortuna Regensburg
    0 : 0 2 : 2
    15:00
    Shakhtyor Soligorsk -vs- FK Tambov
    1 : 1 1 : 3
    14:30
    Guernsey FC -vs- Shetland Isles
    2 : 0 2 : 1
    12:00
    Saturn Ramenskoye -vs- Kolomna
    3 : 0 8 : 1
  • Estonia Liiga II
    First Half Full Time
    17:30
    Tallinna Kalev III -vs- Tulevik Viljandi II
    5 : 1
  • Sweden Second Division
    First Half Full Time
    17:00
    IFK Malmo -vs- Hittarps IK
    0 : 0 1 : 1
    17:00
    Motala AIF -vs- Linkopings
    0 : 0 1 : 0
  • Venezuela Reserve League
    First Half Full Time
    17:00
    Estudiantes De Merida (R) -vs- Zamora FC B
    1 : 1 3 : 1
  • Norway Eliteserien
    First Half Full Time
    17:00
    Stabaek -vs- Tromso
    0 : 0 0 : 1
  • Denmark U21 Super League
    First Half Full Time
    17:00
    Fremad Amager U21 -vs- FA 2000 U21
    0 : 2 0 : 4
  • Sweden Superettan
    First Half Full Time
    17:00
    Orgryte -vs- GAIS Goteborg
    0 : 0 1 : 0
  • Sweden Third Division
    First Half Full Time
    17:00
    IFK Falkoping FF -vs- Ardala GoIF
    2 : 2 5 : 2
    17:00
    IFK Trelleborg -vs- BK Flagg
    0 : 1 1 : 1
  • Denmark Second League
    First Half Full Time
    17:00
    Skovshoved IF -vs- Slagelse BI
    0 : 1 0 : 2
  • Argentina Torneo B
    First Half Full Time
    17:00
    Deportivo Achirense -vs- CA Guemes
    2 : 1
  • AFC Cup
    First Half Full Time
    16:00
    Al Wihdat (JOR) -vs- Al Ahed
    0 : 0 0 : 1
  • Iceland First Division
    First Half Full Time
    16:00
    Vikingur Olafsvik -vs- Keflavik
    0 : 0 0 : 1
  • Uruguay Reserves League
    First Half Full Time
    16:00
    Racing Club Montevideo (R) -vs- Cerro Largo (R)
    2 : 0 2 : 0
  • Colombia Regional League
    First Half Full Time
    15:37
    Ferrovalvulas -vs- CFD La Nororiental
    1 : 0 1 : 0
  • Finland Veikkausliiga
    First Half Full Time
    15:30
    Vaasa VPS -vs- KuPS
    0 : 2 1 : 2
  • Norway Second Division
    First Half Full Time
    14:30
    Floro -vs- Odd Grenland 2
    2 : 0 3 : 1
  • (UNUSED - DO NOT ACTIVATE THIS LEAGUE) Georgia Liga 3
    First Half Full Time
    14:00
    Samgurali Tskaltubo -vs- FC Bakhmaro Chokhatauri
    0 : 0 0 : 0
    14:00
    Gori FC -vs- FC Kolkheti Khobi
    4 : 1 6 : 1
  • Iraq Premier League
    First Half Full Time
    14:00
    Baghdad FC -vs- Erbil SC
    1 : 0 2 : 0
  • Kazakhstan Second Division
    First Half Full Time
    12:00
    FK Aktobe (R) -vs- Shakhter Karagandy (R)
    2 : 1 3 : 3
    12:00
    FK Arys -vs- Ordabasy (R)
    1 : 3 2 : 4
    11:00
    Kyran Shymkent (R) -vs- Kaisar Kyzylorda (R)
    1 : 0 2 : 2
    10:00
    FC Okzhetpes (R) -vs- Akademia Ontustyk (R)
    3 : 2 4 : 3
    09:00
    FC Tobol Kostanay (R) -vs- Zhetysu Taldykorgan (R)
    2 : 0 5 : 1
  • Iceland League U19
    First Half Full Time
    12:00
    Throttur Reykjavik U19 -vs- Stjarnan/KFG U19
    2 : 1 4 : 1
  • Vietnam Women Premier League
    First Half Full Time
    11:30
    TKS Viet Nam -vs- Phong Phu Ha Nam
    0 : 0 0 : 0
    09:00
    Son La -vs- Thai Nguyen
    0 : 1 1 : 5
  • Uzbekistan League Women
    First Half Full Time
    11:30
    Lokomotiv Tashkent -vs- Bunyodkor Tashkent
    1 : 2 2 : 6
  • Australia Victoria Women Premier League
    First Half Full Time
    10:30
    FC Bulleen Lions -vs- Calder United SC
    1 : 3 2 : 4
  • Korea K-League 2
    First Half Full Time
    10:30
    FC Anyang -vs- Busan I Park
    0 : 0 1 : 3
    10:00
    Seoul E-Land FC -vs- Jeonnam Dragons
    0 : 1 0 : 1
  • Bangladesh Premier League
    First Half Full Time
    10:00
    Saif Sporting Club -vs- Brothers Union
    0 : 0 2 : 0
    10:00
    Muktijoddha Sangsad -vs- Nofel Sporting Club
    1 : 1
  • Test League 1
    First Half Full Time
    10:00
    Test 1 -vs- Test 2
    Refund
  • Australia Queensland - Brisbane Women League
    First Half Full Time
    09:15
    The Lakes FC -vs- Ipswich City
    2 : 0 3 : 0
  • Myanmar National League U20
    First Half Full Time
    09:00
    Silver Stars U20 -vs- Royal Thanlyin U20
    1 : 0 4 : 1
    09:00
    Chin United U20 -vs- ISPE U20
    0 : 1 0 : 5
    09:00
    Kachin United U20 -vs- Mawyawadi U20
    1 : 2 5 : 3
    09:00
    Myawady U20 -vs- University FC U20
    1 : 0 4 : 1
  • Malaysia President Cup
    First Half Full Time
    08:45
    PKNS FC U21 -vs- PDRM FC U21
    0 : 0 0 : 0
    08:45
    Pulau Pinang FA U21 -vs- Johor Darul Ta'zim FC U21
    0 : 2 1 : 2
    08:45
    Kelantan U21 -vs- Felda United U21
    2 : 2 3 : 3
    08:45
    ATM U21 -vs- Selangor U21
    0 : 2 0 : 2
    08:45
    Kuala Lumpur U21 -vs- Terengganu U21
    0 : 1 1 : 2
    08:45
    PKNP FC U21 -vs- Melaka United U21
    1 : 0 1 : 0
    08:45
    UiTM FC U21 -vs- Selangor United FC U21
    0 : 1 0 : 1
    08:15
    Sarawak U21 -vs- Perak U21
    0 : 1 0 : 2
    08:15
    Sabah FA U21 -vs- Kedah U21
    0 : 1 0 : 1
  • New Zealand Mainland Premier League Women
    First Half Full Time
    07:30
    Cashmere Technical -vs- Waimakariri United
    1 : 1 1 : 1
  • China Reserves Super League
    First Half Full Time
    07:00
    Jiangsu Suning (R) -vs- Beijing Renhe (R)
    1 : 1 3 : 1
    06:30
    Tianjin Quanjian (R) -vs- Henan Jianye (R)
    1 : 0 3 : 1
  • Venezuela Primera Division
    First Half Full Time
    23:30
    Mineros De Guayana -vs- Zulia
    0 : 0 0 : 0
    21:00
    Carabobo FC -vs- Estudiantes De Merida
    0 : 1 1 : 2
  • USA Women's Premier Soccer League
    First Half Full Time
    23:00
    Beach Futbol Club -vs- Legends
    2 : 0 5 : 0
    21:00
    San Diego SeaLions -vs- LA Galaxy
    5 : 0 6 : 1
    21:00
    Indy Saints -vs- Chicago City
    1 : 0 1 : 1
    20:30
    Discoveries FC -vs- Beaufort County
    0 : 3 0 : 4
    20:00
    Milwaukee Torrent -vs- Chicago Red Stars (R)
    0 : 1 1 : 1
    20:00
    New Jersey Wildcats -vs- New York Athletic Club
    Refund
    19:00
    Puerto Rico Pride FC -vs- Florida Sol FC
    0 : 5 2 : 9
    18:00
    Pittsburgh Steel City -vs- BuxMont Torch
    1 : 0
    02:00
    FC Arizona -vs- Albuquerque Sol FC
    2 : 2
    00:00
    Colorado Rapids -vs- Utah Arrows SC
    0 : 1 2 : 1
    00:00
    MVLA Wolves -vs- Players North
    3 : 0 6 : 1
    00:00
    Salvo SC -vs- Rochester United
    0 : 0 4 : 0
  • Copa America
    First Half Full Time
    22:00
    Uruguay -vs- Ecuador
    3 : 0 4 : 0
    19:00
    Paraguay -vs- Qatar
    1 : 0 2 : 2
  • Brazil Serie C
    First Half Full Time
    22:00
    Atletico Acreano -vs- Tombense FC
    0 : 1 2 : 1
    21:00
    Nautico -vs- Botafogo FC Paraiba
    Refund
    19:00
    Treze FC -vs- AD Confianca SE
    0 : 3 1 : 3
    19:00
    Boa EC -vs- SE Ypiranga
    0 : 1 2 : 1
  • Brazil U20 League
    First Half Full Time
    22:00
    Guarani U20 -vs- Sao Jose RS U20
    0 : 1 0 : 2
    18:30
    Rio Branco EC U20 -vs- Ceara U20
    0 : 1 0 : 1
    18:30
    Sao Gerardo EC U20 -vs- Horizonte FC U20
    Refund
    18:00
    Americano RJ U20 -vs- Botafogo FR Rio de Janeiro U20
    0 : 2 0 : 2
    18:00
    Santos U20 -vs- Corinthians U20
    1 : 1 1 : 1
    16:15
    Pague Menos U20 -vs- Atletico Cearense U20
    0 : 2 3 : 3
    15:45
    Serrano FC Petropolis U20 -vs- Serra Macaense RJ U20
    1 : 1
    15:45
    Campos AA U20 -vs- Barra da Tijuca U20
    0 : 1
    15:45
    Serrano SC Bahia U20 -vs- Serra Macaense RJ U20
    1 : 1
    13:00
    Minas Boca U20 -vs- Coimbra EC U20
    0 : 1 0 : 4
    12:30
    Goias U20 -vs- AA Anapolina U20
    3 : 1 3 : 2
  • CONCACAF Gold Cup
    First Half Full Time
    22:00
    Haiti -vs- Bermuda
    0 : 1 2 : 1
    01:30
    Mexico -vs- Cuba
    4 : 0 7 : 0
  • Paraguay Intermedia Segunda Division
    First Half Full Time
    21:30
    Club Atletico 3 de Febrero -vs- Rubio Nu
    0 : 1
    14:00
    12 de Octubre -vs- Atyra FC
    1 : 2
    14:00
    Sportivo Iteno -vs- Independiente FBC
    0 : 0
    14:00
    RI 3 Corrales -vs- Ovetense FC
    0 : 1
  • USA United Soccer League One
    First Half Full Time
    21:00
    Portland Timbers II -vs- Fresno Fuego
    0 : 0 2 : 2
    19:00
    Hartford City FC -vs- Nashville FC
    1 : 1 2 : 3
    02:30
    Phoenix Rising -vs- Orange County Blues
    2 : 0 3 : 0
    00:00
    Forward Madison FC -vs- FC Tucson
    2 : 0 2 : 1
  • USA National Premier Soccer League
    First Half Full Time
    21:00
    Pittsburgh Hotspurs -vs- Rochester Lancers
    0 : 1 0 : 2
    20:00
    New York Athletic Club -vs- Brooklyn Italians
    0 : 2 1 : 3
    02:00
    FC Golden State Force -vs- Riverside Coras
    4 : 0 7 : 0
    02:00
    PDX -vs- FCM Portland
    2 : 0 2 : 1
    02:00
    Orange County Blues -vs- Albion SC Pros
    0 : 2 0 : 2
    00:00
    FC Denton -vs- Laredo Heat
    2 : 1 3 : 1
  • USA United Soccer League Two
    First Half Full Time
    21:00
    TSS Rovers FC -vs- Seattle Sounders U23
    0 : 0 0 : 2
    20:30
    San Francisco City FC -vs- Santa Cruz Breakers FC
    0 : 1 1 : 3
    19:00
    Seacoast United Phantoms -vs- AC Connecticut
    3 : 1 4 : 3
    19:00
    Park City Red Wolves -vs- Colorado Switchbacks U23
    2 : 1 3 : 3
    00:30
    Kaw Valley -vs- Des Moines Menace
    0 : 0 0 : 0
    00:30
    New York Magic -vs- Lehigh Valley United
    1 : 2 4 : 3
    00:00
    Albion Hurricanes FC Royals -vs- Texas United
    0 : 0 3 : 1
    00:00
    WSA Winnipeg -vs- Thunder Bay Chill
    0 : 1 0 : 4
  • USA United Soccer League Professional Division
    First Half Full Time
    21:00
    Portland Timbers II -vs- Fresno Fuego
    0 : 0 2 : 2
    19:00
    Hartford City FC -vs- Nashville FC
    1 : 1 2 : 3
    19:00
    New York Red Bulls II -vs- Louisville City FC
    0 : 0 1 : 0
    02:30
    Phoenix Rising -vs- Orange County Blues
    2 : 0 3 : 0
    02:30
    Reno 1868 FC -vs- LA Galaxy II
    2 : 2 4 : 2
    02:30
    Las Vegas Lights FC -vs- New Mexico United
    2 : 0 5 : 1
    01:00
    Oklahoma City Energy FC -vs- San Antonio FC
    0 : 0 1 : 1
    00:30
    Tulsa Roughnecks FC -vs- El Paso Locomotive
    0 : 1 0 : 2
    00:30
    Rio Grande Valley FC -vs- Colorado Springs Switchbacks
    0 : 0 3 : 0
    00:30
    Austin Bold -vs- Tacoma Defiance
    0 : 1 1 : 1
    00:00
    Bethlehem Steel FC -vs- Saint Louis FC
    3 : 0 3 : 1
  • Colombia Championship U20
    First Half Full Time
    21:00
    Alianza Vallenata U20 -vs- Atletico Chapinero U20
    2 : 0 3 : 0
    20:00
    Cucuta Deportivo U20 -vs- Patriotas U20
    0 : 0 0 : 0
    17:00
    Academia Tolimense U20 -vs- Deportivo Pasto U20
    0 : 0 0 : 1
  • Peru Segunda Division
    First Half Full Time
    20:30
    Cienciano -vs- Los Caimanes
    2 : 0 5 : 0
    20:30
    Union Huaral -vs- Sport Victoria
    1 : 0 1 : 0
    20:30
    Santos FC de Ica -vs- Deportivo Coopsol
    0 : 0 1 : 1
    20:30
    Sport Loreto -vs- Alianza Atletico
    0 : 0 1 : 0
    18:15
    Juan Aurich -vs- CSD Santa Rosa
    1 : 0 1 : 0
    18:00
    Atletico Grau -vs- Comerciantes Unidos
    2 : 0 3 : 1
  • El Salvador Segunda Division
    First Half Full Time
    20:30
    CD El Vencedor -vs- San Pablo Municipal
    0 : 0
  • Spain Tercera Division
    First Half Full Time
    20:02
    Linares Deportivo (ET) -vs- Moralo CP (ET)
    0 : 0
    20:02
    Linares Deportivo (PEN) -vs- Moralo CP (PEN)
    5 : 4
    18:30
    Real Jaen -vs- Algeciras CF
    0 : 1 0 : 2
    18:00
    Linares Deportivo -vs- Moralo CP
    0 : 0 2 : 0
    18:00
    La Nucia -vs- Arandina CF
    0 : 0 0 : 1
    17:30
    Zamora CF -vs- Alcobendas Sport
    0 : 0 0 : 0
    17:00
    Bergantinos CF -vs- Villarrubia CF
    2 : 1 2 : 1
    16:30
    SD Tarazona -vs- CD El Palo
    1 : 0 1 : 0
    16:30
    Logrones -vs- Las Rozas
    0 : 0 1 : 1
    16:00
    Club Marino de Luanco -vs- UD Mutilvera
    1 : 0 2 : 0
    16:00
    CD Lealtad -vs- SD Formentera
    2 : 0 3 : 0
    11:00
    UD Tamaraceite -vs- AE Prat
    0 : 0 0 : 1
    10:00
    RCD Mallorca B -vs- CD Utrera
    1 : 0 2 : 1
    10:00
    Cadiz B -vs- Numancia B
    0 : 0 0 : 0
    10:00
    UD Socuellamos -vs- CD Mostoles URJC
    1 : 0 2 : 0
    09:30
    Portugalete -vs- Alondras CF
    0 : 0 1 : 1
    09:00
    Lorca Deportiva CF -vs- Union Viera CF
    1 : 1 2 : 1
  • USA United Women's Soccer League
    First Half Full Time
    20:00
    Calgary Foothills -vs- LA Galaxy
    1 : 0 1 : 0
  • Chile Segunda Division
    First Half Full Time
    20:00
    CD Arturo Fernandez Vial -vs- Deportes Vallenar
    1 : 0 2 : 1
    19:30
    Lautaro de Buin -vs- CDSC Iberia
    4 : 2 4 : 2
  • Argentina Torneo B
    First Half Full Time
    20:00
    Central Norte -vs- Guarani Antonio Franco
    1 : 0
  • USA National Women Soccer League
    First Half Full Time
    19:59
    Calgary Foothills -vs- LA Galaxy
    1 : 0 1 : 0
    02:00
    Utah Royals FC -vs- Sky Blue FC
    1 : 0 1 : 0
    02:00
    Seattle Reign FC -vs- Washington Spirit
    0 : 0 1 : 1
    00:30
    Houston Dash -vs- Orlando Pride
    0 : 1 2 : 2
  • Venezuela Segunda Division
    First Half Full Time
    19:30
    Gran Valencia FC -vs- Yaracuy FC
    1 : 0 1 : 1
  • Ecuador Primera B Division
    First Half Full Time
    19:30
    Independiente Juniors -vs- CD Puerto Quito
    0 : 1 2 : 1
  • Gambia Cup
    First Half Full Time
    19:01
    Tallingding United FC -vs- Red Hawks FC
    0 : 2 1 : 2
  • Brazil Serie D
    First Half Full Time
    19:00
    ASA Arapiraca -vs- Olimpico EC Itabaianinha
    1 : 0 2 : 0
    19:00
    Hercilio Luz SC -vs- Brusque FC
    0 : 0 0 : 0
    19:00
    SER Caxias Do Sul RS -vs- Avenida
    0 : 0 0 : 0
    19:00
    Ituano FC -vs- AA Caldense
    1 : 0 2 : 1
    18:30
    Boavista RJ -vs- Gremio Novorizontino
    0 : 1 0 : 1
    18:00
    Bragantino -vs- Cacerense
    0 : 0 3 : 0
  • UEFA U21 Championship
    First Half Full Time
    19:00
    Italy U21 -vs- Spain U21
    1 : 1 3 : 1
    16:30
    Poland U21 -vs- Belgium U21
    1 : 1 3 : 2
  • Venezuela Reserve League
    First Half Full Time
    19:00
    LALA FC (R) -vs- Deportivo La Guaira (R)
    1 : 1 1 : 1
    17:00
    Caracas (R) -vs- Monagas (R)
    2 : 0 4 : 1
  • International Friendly
    First Half Full Time
    19:00
    Egypt -vs- Guinea
    1 : 0 3 : 1
    18:00
    Algeria -vs- Mali
    1 : 1 3 : 2
    17:00
    Nigeria -vs- Senegal
    0 : 1
    16:30
    Morocco -vs- Zambia
    1 : 2 2 : 3
  • Argentina Torneo A
    First Half Full Time
    19:00
    CA Alvarado -vs- San Jorge Tucuman
    0 : 0 0 : 0
    18:59
    Central Norte -vs- Guarani Antonio Franco
    0 : 0 1 : 0
    17:59
    Independiente Chivilcoy -vs- Sportivo Penarol
    0 : 0 1 : 2
  • Argentina Cup
    First Half Full Time
    19:00
    Beltran -vs- Central Cordoba De Santiago
    Refund
  • Costa Rica Primera Division Women
    First Half Full Time
    18:59
    Deportivo Saprissa -vs- Futbol Consultants Moravia
    1 : 1 1 : 1
  • Brazil Campeonato Cearense A2
    First Half Full Time
    18:30
    Caucaia CE -vs- Crato
    1 : 0 2 : 0
  • Soccer Aid
    First Half Full Time
    18:30
    England XI -vs- Rest of the World XI
    2 : 2
  • Club Friendly
    First Half Full Time
    18:29
    England XI -vs- Rest of the World XI
    2 : 1 2 : 2
    17:00
    SD Aucas -vs- LDU Quito
    0 : 0 1 : 0
    15:30
    Dinamo Moscow -vs- NK Dravograd
    4 : 0 11 : 0
    15:30
    Dinamo Moscow -vs- NK Aluminij
    Refund
    12:00
    Wacker Burghausen -vs- Ingolstadt 04 AM
    0 : 0 2 : 0
    10:04
    Jersey -vs- Orkney
    4 : 0 5 : 0
    00:00
    CS Emelec -vs- Barcelona SC
    0 : 0 1 : 1
  • Brazil Campeonato Carioca A2
    First Half Full Time
    18:00
    Profute Volantes RJ -vs- CGI April 7
    0 : 1 1 : 1
    18:00
    Serrano FC Petropolis -vs- Serra Macaense RJ
    0 : 1 0 : 1
    18:00
    CFRJ Marica RJ -vs- Queimados RJ
    3 : 1 3 : 1
    18:00
    America RJ -vs- Angra Dos Reis
    2 : 1 3 : 1
    18:00
    Perolas Negras RJ -vs- Mageense FC
    0 : 0 0 : 0
    18:00
    Casimiro De Abreu RJ -vs- Araruama RJ
    1 : 0 1 : 2
    18:00
    Juventus RJ -vs- Santa Cruz RJ
    1 : 0 1 : 1
    18:00
    Campos AA -vs- Barra Da Tijuca RJ
    0 : 0 2 : 0
    18:00
    Barcelona RJ -vs- Carapebus Campos RJ
    0 : 3
    18:00
    Serrano SC Bahia -vs- Serra Macaense RJ
    0 : 1
  • Brazil Campeonato Paranaense A2
    First Half Full Time
    18:00
    CE Uniao PR -vs- Rolandia
    1 : 0 3 : 0
    18:00
    PSTC PR -vs- Nacional AC PR
    1 : 0 7 : 1
    18:00
    Apucarana PR -vs- AA Batel PR
    1 : 1 3 : 4
    18:00
    Independiente FSJ -vs- Prudentopolis FC
    2 : 0 2 : 0
  • Brazil Campeonato Catarinense A2
    First Half Full Time
    18:00
    Juventus SC -vs- Fluminense SC
    1 : 0 2 : 0
    18:00
    EC Prospera -vs- Guarani de Palhoca
    1 : 0 1 : 0
    18:00
    Juventus RJ -vs- Fluminense
    1 : 0 2 : 0
    13:00
    Camboriu SC -vs- Concordia Atletico Clube
    0 : 1 0 : 3
    13:00
    Blumenau EC -vs- Inter de Lages
    0 : 1 1 : 3
  • Iceland Second Division
    First Half Full Time
    18:00
    Kari -vs- Dalvik/Reynir
    2 : 2 2 : 3
  • Norway Eliteserien
    First Half Full Time
    18:00
    Rosenborg -vs- Valerenga
    1 : 0 3 : 0
    16:00
    Sarpsborg -vs- Odd Grenland
    1 : 0 2 : 0
    16:00
    Molde FK -vs- Ranheim
    1 : 0 2 : 0
    16:00
    Lillestrom -vs- Viking
    0 : 1 0 : 2
    16:00
    Mjondalen -vs- Kristiansund BK
    1 : 0 1 : 1
    16:00
    Bodo Glimt -vs- Stromsgodset
    0 : 0 2 : 0
  • Belarus Premier League
    First Half Full Time
    17:45
    Dinamo Brest -vs- FC Gomel
    1 : 0 3 : 0
    16:00
    Dinamo Minsk -vs- Energetik BGATU
    2 : 1 6 : 1
    14:00
    BATE Borisov -vs- Shakhtyor Soligorsk
    0 : 0 3 : 1
  • Norway Third Division
    First Half Full Time
    17:30
    Kongsvinger 2 -vs- Nybergsund IL
    0 : 2 2 : 2
    13:30
    Bodo Glimt B -vs- Melbo IL
    1 : 0 2 : 1
    13:00
    Harstad -vs- Gjellerasen
    0 : 3 1 : 3
    13:00
    Vestfossen IF -vs- Fana Fotball
    1 : 1 1 : 1
    12:00
    Start IK B -vs- Brodd
    0 : 0 1 : 1
  • Spain Segunda B Division
    First Half Full Time
    17:00
    Recreativo Huelva -vs- Mirandes
    0 : 0 1 : 1
    16:00
    Atletico Baleares -vs- Melilla UD
    1 : 0 1 : 0
  • Moldova National Division
    First Half Full Time
    17:00
    Milsami Ursidos -vs- FC Dinamo Auto
    3 : 0 3 : 1
    15:00
    Sfintul Gheorghe -vs- Zimbru Chisinau
    1 : 0 2 : 0
  • Spain La Liga 2
    First Half Full Time
    17:00
    Albacete Balompie -vs- RCD Mallorca
    1 : 0 1 : 0
  • Argentina Primera B Metropolitana
    First Half Full Time
    16:10
    CA San Telmo -vs- CA All Boys
    Refund
  • Norway First Division
    First Half Full Time
    16:00
    Skeid -vs- KFUM Fotball Oslo
    0 : 1 1 : 1
    16:00
    Notodden -vs- Sandefjord
    0 : 1 0 : 2
    16:00
    Sogndal -vs- Strommen IF
    3 : 0 4 : 2
    16:00
    FK Jerv -vs- Sandnes Ulf
    0 : 0 0 : 0
    16:00
    Tromsdalen -vs- Nest Sotra
    0 : 1 2 : 2
    16:00
    Ull Kisa -vs- Raufoss
    1 : 1 5 : 1
    13:00
    Ham-Kam -vs- Aalesund
    0 : 1 1 : 2
  • Portugal Campeonato Nacional Seniores
    First Half Full Time
    16:00
    Vilafranquense -vs- Uniao Leiria
    0 : 0 1 : 1
    16:00
    SC Praiense -vs- Casa Pia AC
    1 : 0 2 : 1
  • FIFA Women World Cup
    First Half Full Time
    16:00
    USA -vs- Chile
    3 : 0 3 : 0
    13:00
    Sweden -vs- Thailand
    3 : 0 5 : 1
  • Norway Second Division
    First Half Full Time
    16:00
    Bryne -vs- Vidar FK
    2 : 0 2 : 1
    16:00
    Kvik Halden -vs- Arendal
    1 : 0 2 : 1
    15:00
    Alta IF -vs- Elverum Fotball
    3 : 1
    14:00
    Sola -vs- Byasen
    0 : 0 1 : 0
    14:00
    Baerum -vs- FK Mjolner
    3 : 2 3 : 2
    14:00
    Grorud IL -vs- Senja
    1 : 1 2 : 1
    13:00
    Moss FK -vs- Brattvag IL
    2 : 0 2 : 1
  • Chile Tercera Division
    First Half Full Time
    16:00
    Deportes Limache -vs- Brujas Salamanca
    0 : 1 0 : 1
  • Spain Cup U19
    First Half Full Time
    16:00
    Villarreal CF U19 -vs- Real Madrid U19
    0 : 0 1 : 0
    09:00
    Levante U19 -vs- Atletico Madrid U19
    0 : 2 1 : 2
  • Finland Kakkonen
    First Half Full Time
    15:30
    SJK Akatemia -vs- GBK Kokkola
    1 : 1 2 : 1
    15:30
    Mikkelin Palloilijat -vs- JaPS
    1 : 1 2 : 2
    15:30
    KaPa Helsinki -vs- Honka Espoo II
    1 : 0 1 : 2
    15:30
    Jazz Pori Juniorit -vs- Tampere United
    2 : 0 4 : 1
    15:30
    Viikingit -vs- VJS
    1 : 0 4 : 0
    15:30
    Oulun Luistinseura -vs- VPS-Juniorit
    1 : 0 3 : 0
    15:30
    JIPPO -vs- PEPO Lappeenranta
    1 : 1 2 : 1
    15:30
    EPS -vs- KaaPo Kaarina
    0 : 0 0 : 2
    15:30
    GrIFK Kauniainen -vs- FC Espoo
    1 : 2 1 : 4
    14:00
    FC Kiffen -vs- NJS Nurmijarven
    0 : 0 0 : 2
    12:00
    Tampereen Ilves 2 -vs- Pallo Iirot
    3 : 0 8 : 0
    11:00
    Jakobstads BK -vs- RoPS Rovaniemi 2
    0 : 0 0 : 2
  • Finland Ykkonen
    First Half Full Time
    15:30
    EIF Ekenas -vs- AC Oulu
    0 : 1 0 : 3
    15:30
    Jaro -vs- AC Kajaani
    0 : 1 1 : 1
    15:30
    TPV Tampere -vs- KTP Kotka
    0 : 0 1 : 0
  • International Friendly Women
    First Half Full Time
    15:30
    Bolivia -vs- Puerto Rico
    0 : 1 2 : 1
    15:30
    Slovenia -vs- Montenegro
    1 : 0 5 : 0
    15:00
    FYR Macedonia -vs- Albania
    0 : 2 1 : 3
    13:30
    Hungary -vs- Cyprus
    1 : 0 6 : 1
    12:00
    Lithuania -vs- Latvia
    0 : 2 0 : 2
  • Finland Veikkausliiga
    First Half Full Time
    15:30
    KPV Kokkola -vs- Inter Turku
    1 : 1 1 : 3
  • Sweden Superettan
    First Half Full Time
    15:30
    Halmstads -vs- Mjallby
    2 : 0 2 : 0
  • Sweden First Division South
    First Half Full Time
    15:00
    IFK Varnamo -vs- Utsiktens BK
    2 : 1 2 : 2
  • Uzbekistan Professional Football League
    First Half Full Time
    15:00
    Buxoro -vs- Pakhtakor Tashkent
    0 : 1 0 : 5
    14:30
    Olmaliq FK -vs- Navbahor Namangan
    0 : 1 1 : 1
    13:00
    Bunyodkor Tashkent -vs- Nasaf Qarshi
    1 : 1 1 : 1
    13:00
    FK Andijan -vs- Metalourg Bekabad
    1 : 1
  • Georgia Erovnuli Liga 1
    First Half Full Time
    15:00
    Dinamo Tbilisi -vs- WIT Georgia
    1 : 1 2 : 1
  • Sweden Second Division
    First Half Full Time
    15:00
    Varmbols FC -vs- Arameisk Syrianska IF
    0 : 1 0 : 4
    15:00
    Assyriska FF -vs- IFK Aspudden Tellus
    0 : 0 2 : 1
    13:00
    IFK Haninge -vs- Sodertalje FK
    1 : 0 4 : 0
    13:00
    Pitea IF -vs- Friska Viljor
    1 : 0 1 : 4
    12:30
    Skiljebo SK -vs- FC Gute
    0 : 0 1 : 2
  • Georgia Erovnuli Liga 2
    First Half Full Time
    15:00
    Merani Martvili -vs- Shevardeni 1906 Tbilisi
    1 : 1 1 : 1
  • Ghana FA Cup
    First Half Full Time
    15:00
    Hearts of Oak -vs- Asante Kotoko SC
    0 : 1 1 : 1
  • Norway First Division Women
    First Half Full Time
    15:00
    SF Grei -vs- Grand Bodo
    2 : 3 3 : 3
    13:00
    Byasen -vs- Snogg
    1 : 2 3 : 3
    13:00
    Honefoss -vs- Amazon Grimstad
    1 : 1 1 : 3
    11:00
    Kaupanger -vs- IF Floya
    0 : 3 0 : 4
  • Sweden First Division North
    First Half Full Time
    15:00
    Vasalunds IF -vs- Akropolis IF
    1 : 0 1 : 2
  • Sweden Third Division
    First Half Full Time
    14:00
    Tomelilla IF -vs- Kvarnby IK
    2 : 0 6 : 0
    14:00
    IK Tord -vs- Skarblacka IF
    0 : 1 0 : 2
    12:00
    Melleruds IF -vs- Odsmals IK
    2 : 0 5 : 2
  • Finland Kolmonen
    First Half Full Time
    14:00
    EsPa -vs- BK-46 Raasepori
    0 : 0 0 : 0
    10:00
    PaiHa -vs- Jomala IK
    4 : 0 4 : 2
  • Cameroon Cup
    First Half Full Time
    14:00
    Eding Sport FC -vs- AS Etoa Meki
    0 : 0 0 : 1
  • Lithuania 1 Lyga
    First Half Full Time
    14:00
    FK Atmosfera Mazeikiai -vs- FK Vilnius
    2 : 3 2 : 7
    14:00
    FK Lietava -vs- FK Vilniaus Vytis
    1 : 0 1 : 0
    13:00
    Kruoja Pakruojis -vs- FC Hegelmann Litauen
    0 : 2 1 : 5
    10:00
    DFK Dainava Alytus -vs- FK Riteriai (R)
    0 : 2 3 : 2
  • Faroe Islands Premier League
    First Half Full Time
    14:00
    IF Fuglafjordur -vs- HB Torshavn
    0 : 3 1 : 5
  • Latvia Higher League
    First Half Full Time
    14:00
    FK Spartaks -vs- BFC Daugava
    0 : 0 3 : 0
  • Ukraine Regional League
    First Half Full Time
    14:00
    FSK Crystal -vs- Niva Terebovlya
    1 : 2
    13:59
    Zirka Kirovohrad -vs- FC Ahrotekh Tyshkivka
    4 : 1 7 : 2
    13:59
    Girnyk Novoyavorivsk -vs- FC Energetik Dobrotvir
    2 : 0 4 : 1
    13:08
    Sokil Radyvyliv -vs- Ikva Mlyniv
    1 : 0 2 : 0
    13:00
    Motor Zaporizhya -vs- Portovik Mariupol
    7 : 0
    12:59
    LKS Pogon Lwow -vs- Junist Verchnia Bilka
    2 : 3 3 : 6
    10:07
    Kazanka Mykolaiv -vs- Kamyane
    0 : 1 1 : 1
  • Brazil Campeonato Gaucho A2
    First Half Full Time
    14:00
    Gaucho RS -vs- Sapucaiense RS
    1 : 0
  • Brazil Campeonato Gaucho A3
    First Half Full Time
    14:00
    Gaucho RS -vs- Sapucaiense RS
    1 : 0
  • Estonia Liiga II
    First Half Full Time
    14:00
    Tartu JK Welco II -vs- Infonet Tallinn
    0 : 2
  • (DO NO USE THIS LEAGUE!) Russia Amateur Football League
    First Half Full Time
    13:59
    Predgoriye Essentukskaya -vs- DYUSShOR 6 Pyatigorsk
    0 : 3 2 : 4
    13:00
    FK Kantiana -vs- Neman Grodno
    0 : 0 1 : 1
    12:59
    KAMAZ Naberezhnye Chelny -vs- Neftekhimik Nizhnekamsk II
    0 : 0 1 : 1
    10:59
    FC Delin Izhevsk -vs- FC Smena Kazan
    4 : 0 5 : 2
  • Kazakhstan First Division
    First Half Full Time
    13:30
    FK Kaspyi Aktau -vs- FK Aktobe Zhas
    3 : 0 7 : 0
    12:00
    Altay -vs- Akzhayik
    2 : 0 2 : 0
    12:00
    FK Baikonur Kyzylorda -vs- Kairat Academy
    0 : 0 1 : 0
    12:00
    Akademiya Ontyustik -vs- FC Astana (R)
    2 : 0 3 : 1
    12:00
    FC Makhtaaral -vs- Kyzylzhar Petropavlovsk
    0 : 2 1 : 2
  • Germany Oberliga
    First Half Full Time
    13:30
    SV Deutz 05 -vs- SpVg Frechen 20
    1 : 0 4 : 2
    13:00