Results

  • Club Friendly
    1st Period Full Time
    02:00
    Vancouver Canucks
    3 4
    Calgary Flames
    0 2
    02:00
    Arizona Coyotes
    0 2
    Los Angeles Kings
    0 1
    00:00
    St. Louis Blues
    0 1
    Dallas Stars
    1 1
  • North American 3 Hockey League
    1st Period Full Time
    00:00
    Milwaukee Power
    1 3
    Rochester Grizzlies
    3 4
  • Club Friendly
    1st Period Full Time
    23:00
    Montreal Canadiens
    2 5
    Toronto Maple Leafs
    0 2
    23:00
    Pittsburgh Penguins
    0 0
    Columbus Blue Jackets
    1 3
    01:00
    Calgary Flames
    0 0
    Edmonton Oilers
    0 4
    01:00
    Seattle Thunderbirds
    0 5
    Vancouver Canucks
    2 3
    00:00
    Winnipeg Jets
    1 2
    Ottawa Senators
    1 2
    00:00
    Anaheim Ducks
    1 6
    San Jose Sharks
    1 3
  • Canada Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    23:00
    Thorold
    0 0
    St. Catharines Falcons
    0 0
  • Sweden Hockey League Elitserien U20
    1st Period Full Time
    17:55
    Nacka U20
    1 2
    Sollentuna U20
    1 4
    17:40
    Hanvikens SK U20
    1 1
    Almtuna U20
    0 3
  • EHL
    1st Period Full Time
    17:00
    Philadelphia Little Flyers
    0 4
    Maryland Black Bears
    2 4
  • Kontinental Hockey League
    1st Period Full Time
    16:30
    Vityaz Podolsk
    1 5
    SKA Saint Petersburg
    1 5
    16:30
    HC Dinamo Riga
    0 2
    HC Sochi
    0 1
    16:10
    Dinamo Minsk
    1 2
    HC Amur Khabarovsk
    0 1
    16:00
    HC Avangard Omsk
    1 1
    HC Lokomotiv Yaroslavl
    0 4
    16:00
    HC Torpedo Nizhny Novgorod
    1 5
    HC Traktor Chelyabinsk
    1 2
    16:00
    HC Severstal Cherepovets
    0 1
    HC Sibir Novosibirsk
    0 0
    13:30
    Barys Nur-Sultan
    1 4
    HC Avtomobilist Yekaterinburg
    1 4
  • Czech Republic University League
    1st Period Full Time
    16:09
    Vste Black Dogs Budweis
    2
    Cavaliers Brno
    1
    14:54
    Palacky University Olomouc
    1
    UK Praha
    2
  • Denmark Metal Ligaen
    1st Period Full Time
    16:00
    Sonderjyske
    0 1
    Frederikshavn Whitehawks
    1 1
  • Russia MHL Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    16:00
    HC SKA-Varyagi
    1 3
    MHC Dynamo Saint Petersburg
    1 3
    16:00
    Akademia Mihaylova
    0 3
    HC Amurskie Tigry
    2 3
    15:00
    HC Loko
    2 5
    HC Atlanty Mytishchi
    3 5
    13:00
    HC Tolpar Ufa
    2 3
    HC Stalnye Lisy
    1 1
    13:00
    HC Belye Medvedi Chelyabinsk
    1 3
    HC Molot-Prikamye Perm
    3 3
    10:00
    HC Almaz Cherepovets
    1 1
    Krasnaya Armiya
    0 3
    09:00
    JHC Taifun Ussuriysk
    0 6
    HC Kapitan Stupino
    2 2
    08:00
    HC Sakhalin
    0 1
    HC Russkie Vityazi
    2 5
  • Russia MHL Junior Hockey League 2
    1st Period Full Time
    16:00
    HC Dizelist
    1 3
    MHK Ryazan
    2 5
    15:00
    Bobrov Division
    0 5
    GUOR Karelia
    2 4
  • Ukraine Professional Hockey League
    1st Period Full Time
    15:45
    Bilyi Bars
    1
    HC Kramatorsk
    4
    15:00
    Sokol Kiev
    7
    Rulav Oddr
    0
  • Russia VHL
    1st Period Full Time
    15:30
    HC Almetyevsk
    0 4
    HC Yugra
    1 2
    15:00
    HC Lada Tolyatti
    1 3
    HC Gornyak Uchaly
    2 3
  • Russia Women Hockey Championship
    1st Period Full Time
    14:00
    HC Tornado
    0 2
    Agidel Ufa
    2 6
    11:00
    KRS Vanke Rays
    0 0
    Skif Nizhny Novgorod
    0 2
    10:00
    Dynamo Neva
    8
    SKSO
    1
  • Kazakhstan Hockey Championship
    1st Period Full Time
    13:30
    HC Almaty
    0 1
    Altai Torpedo
    0 2
    08:00
    HC Snezhnye Barsy
    0 1
    Yertis Pavlodar
    0 1
  • Belarus Vysshaya Liga
    1st Period Full Time
    10:00
    Pinskiye Yastreby
    0 3
    Brest 2
    1 3
    10:00
    Metallurg Zhlobin 2
    1 5
    HK Bobruisk
    3 5
    10:00
    HK Sobol Bereza
    3 4
    HC Baranovichi
    0 1
    10:00
    Minskie Zubry
    7 10
    Vitebsk 2
    0 1
    10:00
    HK Gomel 2
    1 1
    Shakhtar Soligorsk 2
    1 3
    10:00
    HK Lida 2
    0 0
    Junior Minsk
    2 3
  • Canada Provincial Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    02:15
    Grandview Steelers
    1 1
    North Van Wolf Pack
    1 1
  • Canada Vancouver Island Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    00:30
    Lake Cowichan Kraken
    2 5
    Saanich Predators
    1 7
  • Club Friendly
    1st Period Full Time
    23:00
    New York Rangers
    0 0
    New York Islanders
    2 4
    22:00
    Summerside Western Capitals
    2 4
    Amherst Ramblers
    3 6
    20:59
    Washington Capitals
    1 2
    Boston Bruins
    1 2
    18:00
    Florida Panthers
    0 4
    Nashville Predators
    0 4
    01:00
    Calgary Hitmen
    1 1
    Edmonton Oil Kings
    0 1
    01:00
    Medicine HAT Tigers
    0 2
    Swift Current Broncos
    0 8
    00:00
    St. Louis Blues
    1 6
    Minnesota Wild
    0 2
    00:00
    Winnipeg Ice
    1 4
    Brandon Wheat Kings
    1 3
  • North American 3 Hockey League
    1st Period Full Time
    23:00
    Mason City Toros
    3
    Alexandria Blizzard
    2
  • Canada OHL
    1st Period Full Time
    20:05
    Windsor Spitfires
    0 5
    Hamilton Bulldogs
    1 2
  • Canada Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    20:00
    Grand Prairie Storm
    1 3
    Sherwood Park Crusaders
    1 6
    19:30
    Chatham Maroons
    1
    St. Marys Lincolns
    3
  • Hungary Hockey League
    1st Period Full Time
    17:15
    Ferencvarosi
    0 4
    Ujpest
    0 1
    16:30
    Debreceni HK
    0 3
    MAC Budapest
    2 7
    15:00
    Dunaujvarosi Acelbikak
    0 1
    DVTK Jegesmedvek
    2 3
  • Denmark Metal Ligaen
    1st Period Full Time
    17:00
    Odense Bulldogs
    1 6
    Esbjerg Energy
    3 3
    15:15
    Rungsted Ishockey
    0 0
    Herning Bluefox
    0 2
  • Germany DEL League
    1st Period Full Time
    17:00
    Nurnberg Ice Tigers
    2 6
    Straubing Tigers
    3 3
    17:00
    SG Bietigheim Steelers
    0 2
    Schwenninger Wild Wings
    0 2
    14:30
    Krefeld Pinguine
    0 1
    Eisbaren Berlin
    0 3
    14:30
    Grizzly Adams Wolfsburg
    0 2
    Adler Mannheim
    2 6
    14:30
    Augsburger Panther
    0 1
    ERC Ingolstadt
    1 1
    12:00
    Iserlohn Roosters
    1 5
    Kolner Haie
    1 5
    12:00
    Fischtown Pinguins
    0 1
    EHC Red Bull Munchen
    1 3
  • British Challenge Cup
    1st Period Full Time
    17:00
    Fife Flyers
    1 1
    Belfast Giants
    0 5
  • England Elite League
    1st Period Full Time
    17:00
    Guildford Flames
    1 3
    Manchester Storm
    0 0
    15:00
    Nottingham Panthers
    0 2
    Dundee Stars
    0 1
    15:00
    Sheffield Steelers
    0 4
    Cardiff Devils
    1 4
  • Austria EHL
    1st Period Full Time
    16:30
    HC Bolzano
    2 3
    Orli Znojmo
    0 1
    16:00
    Olimpija Ljubljana
    1 6
    Liwest Linz
    1 3
    15:30
    Dornbirner Eishockey Club
    1 1
    KAC Klagenfurt
    0 1
    15:30
    Graz 99ers
    2 5
    Val Pusteria
    0 2
    15:30
    Fehervar AV19
    2 3
    EC VSV
    1 2
    14:30
    Red Bull Salzburg
    2 5
    Bratislava Capitals
    0 2
  • Slovakia First League
    1st Period Full Time
    16:00
    HK Martin
    1 2
    HK 95 Povazska Bystrica
    1 4
    16:00
    Mhk Dubnica Nad Vahom
    1 5
    HC Brezno
    0 1
    15:30
    MHK Humenne
    1 1
    HK 36 Skalica
    1 4
    15:30
    HK Indian Ziar nad Hronom
    0 4
    HK Levice
    1 2
    15:00
    Topolcany
    1 5
    HK Trnava
    0 0
    15:00
    Slovan Bratislava B
    0 3
    VLCI Zilina
    2 6
  • Slovakia Extraliga
    1st Period Full Time
    16:00
    Spisska Nova Ves
    0 5
    HC 21 Presov
    0 0
    15:30
    Dukla Trencin
    0 4
    Dukla Michalovce
    0 1
    15:00
    HK Poprad
    1 2
    HC 05 Banska Bystrica
    1 4
    15:00
    Zvolen
    0 1
    HK Nitra
    1 4
    14:00
    HC Kosice
    3 3
    Slovan Bratislava
    1 6
    14:00
    HC Nove Zamky
    0 3
    Liptovsky Mikulas
    0 1
  • Poland - PLH
    1st Period Full Time
    16:00
    Ciarko PBS Bank
    2 6
    Zaglebie Sosnowiec
    0 0
    15:00
    Oswiecim
    1 2
    Cracovia Krakow
    2 3
    15:00
    TKH Torun
    0 2
    GKS Tychy
    0 3
    15:00
    MMKS Podhale Nowy Targ
    0 0
    Jastrzebie
    2 10
  • IIHF Continental Cup
    1st Period Full Time
    15:30
    Beykoz
    1 5
    Mladost
    2 9
    14:00
    Hockey Punks Vilnius
    4 12
    SA Vikingar
    2 6
    11:30
    Brasov
    2 7
    FC Barcelona
    0 1
  • Czech Republic Extraliga
    1st Period Full Time
    15:30
    Litvinov
    2 2
    HC Plzen 1929
    3 5
    15:20
    Mountfield HK
    0 5
    Dynamo Pardubice
    0 2
    15:00
    HC Olomouc
    1 3
    HC Liberec
    0 1
    15:00
    Ceske Budejovice
    0 1
    Mlada Boleslav
    2 6
    14:00
    Sparta Praha
    1 2
    HC Kometa Brno
    1 2
    14:00
    Kladno
    1 2
    Zlin
    0 2
  • Norway Eliteserien
    1st Period Full Time
    15:00
    Ringerike IHK
    0 3
    Frisk Asker
    0 3
    13:00
    Storhamar
    1 5
    Gruner IL
    0 1
  • Switzerland Championship U20
    1st Period Full Time
    15:00
    Fribourg Gotteron U20
    1 3
    Geneve Futur U20
    1 3
    12:00
    Kloten Flyers U20
    0 4
    HC Lausanne U20
    3 4
    11:00
    EHC Biel U20
    0 1
    HC Davos U20
    2 6
  • Belarus Vysshaya Liga
    1st Period Full Time
    14:00
    HK Lida 2
    0 0
    Junior Minsk
    2 9
    14:00
    HK Gomel 2
    0 1
    Shakhtar Soligorsk 2
    1 2
    14:00
    Minskie Zubry
    3 9
    Vitebsk 2
    0 0
    12:00
    Pinskiye Yastreby
    0 5
    Brest 2
    2 6
    12:00
    Metallurg Zhlobin 2
    2 4
    HK Bobruisk
    0 1
    12:00
    HK Sobol Bereza
    4 13
    HC Baranovichi
    0 3
  • Kontinental Hockey League
    1st Period Full Time
    14:00
    HC Neftekhimik Nizhnekamsk
    1 4
    HC Admiral Vladivostok
    0 0
    14:00
    HC Ak Bars Kazan
    1 3
    Spartak Moscow
    1 1
  • Sweden Hockey League Elitserien Women
    1st Period Full Time
    14:00
    Leksands
    0 0
    Djurgardens
    0 2
    11:00
    HC Goteborg
    0 1
    Modo
    1 6
    10:00
    HV 71
    2 5
    Lulea HF
    3 6
  • Russia MHL Junior Hockey League 2
    1st Period Full Time
    14:00
    Bobrov Division
    3 3
    GUOR Karelia
    0 5
    13:54
    Sokol Kursk U20
    3
    HK Dinamo-576
    4
    11:00
    MHK Olimpia
    0 0
    Sokol Novocheboksarsk
    1 2
  • Russia VHL
    1st Period Full Time
    14:00
    HC Ryazan
    2 2
    HC Metallurg Novokuznetsk
    1 5
    13:52
    Akademia Mihaylova
    1 1
    HC SKA-Neva
    2 4
  • Switzerland NLA
    1st Period Full Time
    13:45
    HC Davos
    0 5
    Ambri-Piotta
    2 3
  • Finland SM-Liga U20
    1st Period Full Time
    13:15
    Karhu-Kissat U20
    1 2
    Leki U20
    0 1
    12:43
    Vaasa Sport U20
    0 2
    Espoo Blues U20
    1 4
    12:34
    Koovee Tampere U20
    0 0
    Jokerit Helsinki U20
    1 6
    11:50
    Kiekko-Vantaa U20
    1
    SaPKo U20
    1
    11:46
    TuTo U20
    3 3
    Karpat Oulu U20
    0 5
    10:04
    Ilves Tampere U20
    0 2
    SaiPa U20
    0 3
  • Czech Republic Extraliga U20
    1st Period Full Time
    12:45
    Slovan Usti nad Labem U20
    2 4
    Technika Brno U20
    0 2
    12:40
    HCM Warriors Brno U20
    1
    Chrudim U20
    5
    11:30
    HC Poruba U20
    1 2
    Kobra Praha U20
    2 3
    11:30
    Zubr Prerov U20
    2 5
    IHC Pisek U20
    1 1
    10:15
    Salith Sumperk U20
    1 3
    HC Rebel Havlickuv Brod U20
    0 2
  • Ukraine Professional Hockey League
    1st Period Full Time
    12:30
    Dnipro Kherson
    2
    Mariupol
    7
    10:00
    HC Kremenchuk
    3
    Donbass Donetsk
    2
  • Club Friendly U21
    1st Period Full Time
    11:40
    Ujpest U21
    6
    DVTK Jegesmedvek U21
    5
  • Kazakhstan Hockey Championship U20
    1st Period Full Time
    11:00
    Munayshi U20
    2 5
    Arlan Kokshetau U20
    0 4
    08:00
    Qyran U20
    2 3
    HC Aktobe U20
    1 3
    07:00
    Torpedo Ust-Kamenogorsk U20
    0 2
    HC Kulager U20
    2 3
    04:00
    Barys-Jas U20
    2 4
    Yastreby Uralsk U20
    1 4
  • Norwegian First Division
    1st Period Full Time
    10:45
    Nidaros
    1 5
    Haugesund
    1 1
  • Russia MHL Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    10:00
    HC SKA-Varyagi
    0 2
    MHC Dynamo Saint Petersburg
    1 2
  • EWHL League Women
    1st Period Full Time
    09:30
    MAC Budapest
    1 7
    KEHV Lakers Karnten
    0 0
  • Slovakia U20 Extraliga
    1st Period Full Time
    09:30
    HK 36 Skalica U20
    0 2
    Zvolen U20
    2 3
    09:15
    HC Kosice U20
    0 0
    HK Poprad U20
    1 3
    08:30
    Zilina U20
    0 1
    HK Nitra U20
    3 7
  • Kazakhstan Hockey Championship
    1st Period Full Time
    08:00
    HC Snezhnye Barsy
    0 1
    Yertis Pavlodar
    0 0
  • Japan Cup
    1st Period Full Time
    06:00
    East Hokkaido Cranes
    0 1
    Oji Eagles
    2 5
  • Canada Provincial Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    02:30
    White Rock Whalers
    1 3
    Ice Hawks
    0 0
  • Canada British Colombia Hockey League
    1st Period Full Time
    02:00
    Alberni Valley Bulldogs
    1 5
    Nanaimo Clippers
    2 2
  • EHL
    1st Period Full Time
    23:40
    Walpole Express
    1 3
    Connecticut Chiefs
    1 2
    19:00
    New England Wolves
    1 2
    Railers Jr
    1 2
  • Canada OHL
    1st Period Full Time
    23:00
    Kingston Frontenacs
    1 6
    Peterborough Petes
    3 3
    23:00
    Niagara IceDogs
    0 1
    Guelph Storm
    0 2
  • Club Friendly
    1st Period Full Time
    23:00
    Toronto Maple Leafs
    1 4
    Montreal Canadiens
    0 1
    21:42
    Amherst Ramblers
    2 5
    Pictou County Crushers
    0 1
    02:00
    Vancouver Giants
    2 3
    Prince George Cougars
    0 1
    02:00
    Kamloops Blazers
    1 4
    Kelowna Rockets
    1 2
    01:00
    Prince Albert Raiders
    2 2
    Saskatoon Blades
    0 4
    01:00
    Edmonton Oil Kings
    0 1
    Calgary Hitmen
    0 1
    01:00
    Lethbridge Hurricanes
    2 4
    Red Deer Rebels
    2 3
    01:00
    Swift Current Broncos
    0 2
    Medicine HAT Tigers
    2 2
    01:00
    Moose Jaw Warriors
    0 1
    Regina Pats
    2 4
  • North American 3 Hockey League
    1st Period Full Time
    20:55
    Louisiana Drillers
    2 5
    Atlanta Capitals
    0 1
  • Czech Republic League 2
    1st Period Full Time
    20:55
    SHK Hodonin
    2
    HC Koprivnice
    4
    16:00
    HC Novy Jicin
    1 5
    Kometa Brno (R)
    2 3
    16:00
    HC Kobra Praha
    4 6
    IHC Pisek
    2 3
    15:00
    HC Rodos Dvur Kralove
    0 2
    HC Decin
    1 1
    15:00
    HC Slezan Opava
    3 6
    Zdar nad Sazavou
    2 4
    15:00
    Nova Paka
    2 4
    HC Letci Letnany
    2 4
  • France Ligue Magnus
    1st Period Full Time
    18:30
    Anglet Hormadi
    0 4
    HC Mulhouse
    1 2
    18:30
    Gap HC
    1 3
    Dragons de Rouen
    0 1
    18:30
    HC Cergy-Pontoise
    6 10
    Chamonix
    0 3
    18:00
    Briancon HC
    1 3
    Amiens
    1 3
  • Poland PLHK - Women
    1st Period Full Time
    18:30
    Cracovia Krakow
    2 6
    UKH Biale Jastrzebie
    0 2
  • England Elite League
    1st Period Full Time
    18:00
    Coventry Blaze
    0 2
    Fife Flyers
    0 0
  • British Challenge Cup
    1st Period Full Time
    18:00
    Manchester Storm
    0 3
    Sheffield Steelers
    3 8
    18:00
    Cardiff Devils
    1 2
    Guildford Flames
    1 2
    18:00
    Dundee Stars
    1 3
    Belfast Giants
    3 6
    18:00
    Cardiff Devils
    2
    Guilford Flames
    2
  • Switzerland NLB
    1st Period Full Time
    18:00
    HC Thurgau
    1 3
    HC La Chaux De Fonds
    2 4
    17:45
    Kloten Flyers
    0 2
    HC Sierre Anniviers
    0 2
    16:45
    EV Zug Academy
    0 1
    EHC Winterthur
    0 4
    15:45
    EHC Visp
    1 4
    GCK Lions
    1 1
    15:30
    SC Langenthal
    0 0
    EHC Olten
    1 2
  • Switzerland MSL
    1st Period Full Time
    18:00
    Arosa
    2
    SC Lyss
    1
    15:30
    Wiki-Munsingen
    0 2
    EHC Chur
    1 3
    15:30
    HC Huttwil
    0 3
    EHC Basel
    1 2
    15:00
    EHC Seewen
    3 7
    HC Dudingen Bulls
    0 2
  • Switzerland NLA
    1st Period Full Time
    17:45
    Lugano
    1 3
    SC Bern
    0 1
    17:45
    HC Ajoie
    0 3
    Geneve Servette HC
    2 3
    17:45
    SC Rapperswil-Jona
    0 3
    EV Zug
    0 1
    17:45
    EHC Biel
    0 1
    SCL Tigers Langnau
    1 4
    17:45
    Fribourg Gotteron
    0 1
    ZSC Lions
    0 0
  • Austria EHL
    1st Period Full Time
    17:15
    Vienna Capitals
    0 3
    Innsbruck
    0 0
  • Finland Mestis League
    1st Period Full Time
    17:00
    Espoo Blues
    0 4
    TuTo
    0 1
    14:00
    FPS
    1 6
    KooVee Tampere
    1 2
    14:00
    Roki
    0 2
    IPK
    1 2
    14:00
    Kajaanin Hokki
    0 5
    Jokipojat Joensu
    2 3
    14:00
    SaPKo
    1 4
    Kiekko-Vantaa
    0 1
    14:00
    KeuPa HT
    1 4
    Kettera
    0 4
  • Sweden Hockey League Elitserien Women
    1st Period Full Time
    17:00
    Leksands
    0 3
    Linkopings HC
    0 3
    11:00
    HV 71
    2 3
    Modo
    0 6
  • EWHL League Women
    1st Period Full Time
    16:30
    KMKH Budapest
    2 9
    KEHV Lakers Karnten
    1 2
  • Austria EHL Women
    1st Period Full Time
    16:25
    Ferencvarosi
    1 2
    MAK Merilyn
    0 1
  • Norway Eliteserien
    1st Period Full Time
    16:15
    Stavanger Oilers
    0 0
    Valerenga IF
    2 2
    14:00
    Lillehammer
    1 1
    Sarpsborg
    0 1
    14:00
    Manglerud
    0 1
    Stjernen
    0 6
  • Sweden Hockey League
    1st Period Full Time
    16:00
    Oskarshamn
    0 2
    Frolunda HC
    0 2
    16:00
    Vaxjo Lakers HC
    1 3
    Rogle BK
    0 2
    13:15
    Leksands
    2 3
    Linkopings HC
    0 3
    13:15
    Brynas IF
    0 3
    Skelleftea FF
    0 1
    13:15
    Lulea HF
    0 0
    Orebro HK
    2 2
  • Slovakia U20 Extraliga
    1st Period Full Time
    16:00
    Spisska Nova Ves U20
    2 3
    Liptovsky Mikulas U20
    0 3
    12:00
    Zilina U20
    1 4
    HK Nitra U20
    3 4
    12:00
    HC Kosice U20
    1 4
    HK Poprad U20
    0 0
  • Czech Republic League 1
    1st Period Full Time
    16:00
    Prostejov
    0 4
    Frydek Mistek
    3 5
    15:30
    SK Horacka Slavia Trebic
    2 4
    SC Kolín
    0 1
    15:00
    HC Zubr Prerov
    1 3
    VHK Vsetin
    0 3
    15:00
    HC Vrchlabi
    1 1
    HC Dukla Jihlava
    1 1
    15:00
    HC Slavia Prague
    3 5
    Salith Sumperk
    1 4
    15:00
    HC Litomerice
    2 5
    Kadan
    0 2
    15:00
    HC Banik Sokolov
    1 4
    Benatky nad Jizerou
    1 1
    14:00
    Usti nad Labem
    2 4
    AZ Havirov
    1 3
  • Finland SM-Liga U20
    1st Period Full Time
    15:30
    Karhu-Kissat U20
    1
    S-Kiekko U20
    0
    14:54
    TuTo U20
    1 3
    Pelicans U20
    0 1
    09:30
    SaiPa U20
    0 4
    Jokerit Helsinki U20
    1 4
    09:30
    JYP U20
    2
    Kiekko-Vantaa U20
    2
    08:55
    TPS Turku U20
    3 8
    Lukko U20
    0 0
    08:30
    Koovee Tampere U20
    0 1
    HIFK U20
    2 5
  • IIHF Continental Cup
    1st Period Full Time
    15:30
    Brasov
    4 13
    Beykoz
    0 0
    14:00
    Tartu Valk 494
    2
    SA Vikingar
    0
    11:30
    FC Barcelona
    1 3
    Mladost
    1 5
  • Finland SM-Liga
    1st Period Full Time
    15:30
    HPK
    1 1
    HIFK Helsinki
    0 4
    15:00
    Assat Pori
    0 0
    Lukko
    1 6
    14:00
    Karpat Oulu
    0 2
    KooKoo
    0 1
    14:00
    TPS Turku
    1 2
    Jukurit
    0 1
    14:00
    SaiPa
    1 2
    Lahti Pelicans
    1 3
    14:00
    Tappara Tampere
    3 6
    JYP
    1 3
    14:00
    KalPa
    2 5
    Ilves Tampere
    0 0
  • Hungary Champs U20
    1st Period Full Time
    15:10
    SC Vasas U21
    0 5
    FTC Telekom U21
    3 5
  • Finland Women League
    1st Period Full Time
    15:05
    Kiekko-Vantaa
    4
    Vaasa Sport
    1
    13:00
    HIFK Helsinki
    2 4
    KalPa
    1 1
    11:30
    TPS Turku
    0 2
    Ilves Tampere
    1 3
  • Kontinental Hockey League
    1st Period Full Time
    14:30
    Dinamo Minsk
    0 1
    SKA Saint Petersburg
    0 1
    14:30
    HC Lokomotiv Yaroslavl
    1 2
    HC Salavat Yulaev Ufa
    0 2
    14:00
    HC Torpedo Nizhny Novgorod
    0 4
    HC Dynamo Moscow
    0 2
    14:00
    Vityaz Podolsk
    2 4
    HC Amur Khabarovsk
    0 1
    13:00
    Jokerit Helsinki
    0 4
    HC Sochi
    0 2
    12:00
    HC Avtomobilist Yekaterinburg
    0 1
    HC Traktor Chelyabinsk
    0 1
    12:00
    HC Metallurg Magnitogorsk
    1 4
    HC CSKA Moscow
    0 0
    11:00
    Barys Nur-Sultan
    0 1
    HC Sibir Novosibirsk
    0 1
  • Belarus Extraleague
    1st Period Full Time
    14:00
    Lokomotiv Orsha
    1 3
    HC Mogilev
    0 0
    14:00
    Khimik-SKA Novopolotsk
    1 2
    HK Gomel
    0 1
    11:00
    Vitebsk
    1 2
    Metallurg Zhlobin
    3 5
  • Latvia Virsliga
    1st Period Full Time
    14:00
    Dinaburga
    0 0
    HK Mogo
    4 7
    14:00
    HK Zemgale
    2 10
    HS Prizma
    0 1
    10:00
    HK Liepaja
    4 8
    HS Riga 2002
    0 0
  • Russia VHL
    1st Period Full Time
    14:00
    JHC Bars
    0 2
    HC Chelmet Chelyabinsk
    0 1
    13:00
    CSK VVS Samara
    1 2
    HC Gornyak Uchaly
    2 2
    13:00
    HC Lada Tolyatti
    0 3
    HC Zauralie Kurgan
    1 3
    10:00
    HC Sokol Krasnoyarsk
    0 2
    HC Toros Neftekamsk
    1 4
  • Ukraine Professional Hockey League
    1st Period Full Time
    14:00
    Sokol Kiev
    3
    HC Kramatorsk
    1
  • Czech Republic Extraliga U20
    1st Period Full Time
    13:15
    HC Dukla Jihlava U20
    3 6
    Sparta Praha U20
    2 3
    11:00
    HC Motor Ceske Budejovice U20
    0 0
    Mlada Boleslav U20
    3 5
    11:00
    HC Kometa Brno U20
    0 0
    Mountfield HK U20
    0 1
    10:15
    Zlin U20
    Refund Refund
    Pardubice U20
    Refund Refund
    10:06
    Zlin U20
    2
    Dynamo Pardubice U20
    1
    10:00
    Chomutov U20
    0 2
    Karlovy Vary U20
    1 8
    10:00
    HC AZ Havirov U20
    0 1
    HC Vitkovice Steel U20
    1 5
    10:00
    HC Slavia Prague U20
    0 0
    Kladno U20
    0 0
    10:00
    Ocelari Trinec U20
    0 1
    HC Olomouc U20
    2 5
  • Denmark Metal Ligaen
    1st Period Full Time
    13:00
    Frederikshavn Whitehawks
    0 3
    Rodovre
    0 1
  • Russia MHL Junior Hockey League 2
    1st Period Full Time
    11:00
    MHK Olimpia
    0 3
    Sokol Novocheboksarsk
    0 1
  • Kazakhstan Hockey Championship U20
    1st Period Full Time
    11:00
    Munayshi U20
    1 3
    Arlan Kokshetau U20
    1 8
    08:10
    Qyran U20
    1 3
    HC Aktobe U20
    1 3
    07:00
    Barys-Jas U20
    1 2
    Yastreby Uralsk U20
    1 5
    07:00
    Torpedo Ust-Kamenogorsk U20
    1 3
    HC Kulager U20
    1 5
  • Czech Republic Regional League U20
    1st Period Full Time
    08:15
    Novy Jicin U20
    0 1
    Frydek Mistek U20
    1 7
  • Japan Cup
    1st Period Full Time
    08:00
    Tohoku Free Blades
    Refund
    Nikko Icebucks
    Refund
    06:00
    East Hokkaido Cranes
    0 0
    Oji Eagles
    0 2
  • Canada Vancouver Island Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    02:30
    Campbell River Storm
    0 6
    Lake Cowichan Kraken
    0 1
  • Canada Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    01:00
    Bonnyville Pontiacs
    2 2
    Whitecourt Wolverine
    1 3
  • American Hockey League
    1st Period Full Time
    00:00
    Austin Bruins
    0 3
    Minot Minotauros
    0 2
  • Canada OHL
    1st Period Full Time
    23:30
    Kitchener Rangers
    2 3
    Mississauga Steelhead
    0 3
    23:30
    London Knights
    0 3
    Barrie Colts
    1 5
    23:30
    Guelph Storm
    1 6
    Niagara IceDogs
    2 4
    23:05
    Sudbury Wolves
    4 5
    Owen Sound Attack
    1 3
    23:00
    Hamilton Bulldogs
    1 8
    Windsor Spitfires
    0 1
    23:00
    Ottawa 67s
    1 2
    North Bay Battalion
    2 3
  • Club Friendly
    1st Period Full Time
    22:00
    Campbellton Tigers
    0 4
    Miramichi Timberwolves
    1 1
    00:00
    Brandon Wheat Kings
    2 4
    Winnipeg Ice
    2 5
  • American Hockey League
    1st Period Full Time
    21:30
    Youngstown Phantoms
    0 0
    Waterloo Black Hawks
    0 2
  • Denmark Metal Ligaen
    1st Period Full Time
    18:45
    Aalborg Pirates
    1 4
    Esbjerg Energy
    1 4
    17:00
    Herning Bluefox
    2 7
    Sonderjyske
    0 0
  • Sweden Second League HockeyAllsvenskan
    1st Period Full Time
    18:30
    Sodertalje SK
    1 2
    IF Bjorkloven
    4 10
    17:00
    Vasteras
    2 5
    Tingsryds AIF
    0 2
    17:00
    Kristianstads
    0 1
    BIK Karlskoga
    0 2
    17:00
    Almtuna IS
    1 4
    IF Troja/Ljungby
    0 2
    17:00
    HC Vita Hasten
    1 3
    Mora
    2 3
    17:00
    Vasterviks IK
    1 5
    Modo
    1 2
    16:00
    HV 71
    0 3
    AIK Stockholm
    1 2
  • France Ligue Magnus
    1st Period Full Time
    18:30
    Les Ducs d Angers
    1 4
    Chamonix
    0 1
    18:15
    Bordeaux GHC
    0 1
    HC Mulhouse
    1 1
    18:15
    Grenoble
    3 10
    Amiens
    0 0
    18:00
    Nice
    1 4
    Dragons de Rouen
    2 3
  • Germany Oberliga
    1st Period Full Time
    18:00
    EC Hannover Indians
    3
    Hamburg Freezers
    2
  • Switzerland NLA
    1st Period Full Time
    17:45
    SCL Tigers Langnau
    2 4
    SC Rapperswil-Jona
    1 5
    17:45
    SC Bern
    2 3
    EHC Biel
    0 3
    17:45
    EV Zug
    0 2
    HC Ajoie
    0 2
    17:45
    Geneve Servette HC
    0 1
    Fribourg Gotteron
    1 3
    17:45
    HC Lausanne
    2 2
    HC Davos
    2 5
    17:45
    ZSC Lions
    0 5
    Lugano
    1 2
  • Austria EHL
    1st Period Full Time
    17:45
    HC Bolzano
    0 2
    Olimpija Ljubljana
    1 6
    17:30
    Liwest Linz
    0 1
    Innsbruck
    0 1
    17:15
    Vienna Capitals
    2 3
    Fehervar AV19
    0 4
    17:15
    Red Bull Salzburg
    1 5
    Dornbirner Eishockey Club
    2 6
    17:15
    EC VSV
    1 2
    Val Pusteria
    2 3
    17:15
    Graz 99ers
    2 5
    Bratislava Capitals
    3 5
    16:30
    Orli Znojmo
    2 6
    KAC Klagenfurt
    0 0
  • Germany DEL League
    1st Period Full Time
    17:30
    EHC Red Bull Munchen
    2 5
    Dusseldorfer EG
    0 3
    17:30
    Adler Mannheim
    1 1
    Fischtown Pinguins
    0 0
    17:30
    Schwenninger Wild Wings
    0 8
    Nurnberg Ice Tigers
    1 3
    17:30
    Eisbaren Berlin
    1 2
    Grizzly Adams Wolfsburg
    2 2
    17:30
    Kolner Haie
    2 3
    SG Bietigheim Steelers
    1 3
    17:30
    Augsburger Panther
    2 6
    Straubing Tigers
    1 4
  • Alps Hockey League
    1st Period Full Time
    17:30
    Feldkirch
    0 1
    Asiago Hockey
    1 3
  • Slovakia Extraliga
    1st Period Full Time
    17:00
    Slovan Bratislava
    0 4
    Dukla Trencin
    0 1
    16:00
    HK Nitra
    0 3
    HC Kosice
    1 2
    16:00
    HC 21 Presov
    1 5
    HC 05 Banska Bystrica
    0 4
    16:00
    Zvolen
    1 5
    Spisska Nova Ves
    1 2
    15:00
    Liptovsky Mikulas
    0 2
    HK Poprad
    1 4
    14:30
    Dukla Michalovce
    0 4
    HC Nove Zamky
    0 3
  • Hungary Hockey League
    1st Period Full Time
    17:00
    MAC Budapest
    0 2
    Ferencvarosi
    1 2
    16:00
    DVTK Jegesmedvek
    1 3
    Ujpest
    1 3
    15:30
    CS Progym Gheorgheni
    3 7
    Csikszereda
    1 7
    15:30
    Dunaujvarosi Acelbikak
    0 1
    Gyori Nemak Eto Hc
    5 5
  • Poland - PLH
    1st Period Full Time
    17:00
    Zaglebie Sosnowiec
    5 10
    MMKS Podhale Nowy Targ
    0 2
    16:30
    Cracovia Krakow
    3 4
    TKH Torun
    0 3
    16:00
    GKS Tychy
    1 4
    GKS Katowice
    1 3
  • Sweden Hockey League Elitserien Women
    1st Period Full Time
    17:00
    Brynas IF
    2 3
    Linkopings HC
    1 3
  • IIHF Continental Cup
    1st Period Full Time
    17:00
    Hockey Punks Vilnius
    1 3
    Tartu Valk 494
    3 8
    15:30
    FC Barcelona
    2 6
    Beykoz
    1 2
    11:30
    Brasov
    10
    Mladost
    2
  • Russia VHL
    1st Period Full Time
    16:30
    HC Rostov
    0 4
    Khimik Voskresensk
    1 5
    15:45
    Akademia Mihaylova
    0 0
    Dynamo St Petersburg
    1 2
    15:30
    HC Tambov
    0 2
    HC SKA-Neva
    1 2
  • Kontinental Hockey League
    1st Period Full Time
    16:00
    HC Neftekhimik Nizhnekamsk
    0 2
    Spartak Moscow
    1 2
    16:00
    HC Ak Bars Kazan
    0 1
    HC Admiral Vladivostok
    0 1
  • Belarus Extraleague
    1st Period Full Time
    16:00
    Yunost Minsk
    1 3
    Lida
    1 1
    16:00
    Dinamo Molodechno
    1 2
    Brest
    0 0
    16:00
    Shakhtar Soligorsk
    2 2
    Neman
    0 1
  • Slovakia First League
    1st Period Full Time
    16:00
    HK 95 Povazska Bystrica
    2 2
    MHK Humenne
    1 4
    16:00
    HK Levice
    0 2
    HK Martin
    1 1
    15:30
    VLCI Zilina
    3 8
    Mhk Dubnica Nad Vahom
    1 2
  • Czech Republic Extraliga
    1st Period Full Time
    16:00
    Kladno
    1 3
    Ocelari Trinec
    1 3
    16:00
    Dynamo Pardubice
    0 3
    Ceske Budejovice
    0 2
    16:00
    HC Olomouc
    2 2
    Mountfield HK
    2 3
    15:30
    HC Plzen 1929
    2 5
    HC Kometa Brno
    0 5
    15:30
    Mlada Boleslav
    2 4
    HC Vitkovice Steel
    0 1
    15:30
    Zlin
    0 0
    HC Karlovy Vary
    2 3
  • Russia MHL Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    16:00
    HC Krylia Sovetov
    Refund
    JHC Spartak Moscow
    Refund
    14:00
    HC Sputnik Almetyevsk
    0 2
    HC Mamonty Yugry
    0 1
    13:00
    HC Belye Medvedi Chelyabinsk
    0 1
    JHC Avto
    2 4
    12:00
    HC Stalnye Lisy
    3 8
    HC Omskie Yastreby
    1 2
    10:30
    JHC Reaktor
    2 5
    HC Tyumensky Legion
    1 2
    10:00
    JHC Irbis
    2 3
    HC Tolpar Ufa
    0 2
  • Czech Republic Extraliga U20
    1st Period Full Time
    16:00
    HC Slavia Prague U20
    0 2
    Sparta Praha U20
    5 8
    16:00
    HC Dukla Jihlava U20
    1 5
    Kladno U20
    0 1
    16:00
    HC AZ Havirov U20
    1 3
    HC Olomouc U20
    0 4
    15:30
    Litvinov U20
    0 1
    Karlovy Vary U20
    2 3
    15:00
    HC Motor Ceske Budejovice U20
    1 2
    Liberec U20
    0 4
    13:00
    Zlin U20
    2 5
    Mountfield HK U20
    1 5
  • Finland SM-Liga
    1st Period Full Time
    15:30
    Vaasa Sport
    0 4
    KooKoo
    1 3
    15:30
    Ilves Tampere
    2 6
    HPK
    0 1
    15:30
    JYP
    0 1
    SaiPa
    0 3
    15:30
    Lukko
    2 5
    Tappara Tampere
    0 4
  • Finland Mestis League
    1st Period Full Time
    15:30
    Peliitat
    0 2
    Hermes
    1 3
    15:30
    Kiekko-Vantaa
    1 1
    Espoo Blues
    0 1
    15:30
    SaPKo
    0 2
    KeuPa HT
    1 3
    15:30
    Kajaanin Hokki
    2 4
    Roki
    0 1
    15:30
    TuTo
    0 4
    FPS
    0 1
    15:30
    IPK
    0 5
    Jokipojat Joensu
    0 1
  • Czech Republic Regional League U20
    1st Period Full Time
    14:30
    HC Certi Ostrov U20
    1 3
    Stadion Novy Bydzov U20
    2 7
  • Russia Women Hockey Championship
    1st Period Full Time
    14:00
    HC Tornado
    0 2
    Skif Nizhny Novgorod
    0 2
    11:00
    KRS Vanke Rays
    1 1
    Agidel Ufa
    0 1
    10:00
    Biryusa Krasnoyarsk
    7 11
    SKSO
    1 2
  • Russia MHL Junior Hockey League 2
    1st Period Full Time
    13:00
    Kristall Saratov
    1 2
    MHK Ryazan
    1 4
    10:00
    HC Dizelist
    1 3
    HK Lipetsk
    0 2
  • Canada Vancouver Island Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    02:15
    Nanaimo Buccaneers
    0 1
    Peninsula Panthers
    5 14
  • Canada Central Hockey League
    1st Period Full Time
    23:30
    Cornwall Colts
    3
    Carleton Place Canadians
    3
  • Canada OHL
    1st Period Full Time
    23:05
    Peterborough Petes
    2 3
    Sarnia Sting
    1 3
  • Club Friendly
    1st Period Full Time
    22:00
    Pictou County Crushers
    1 2
    Summerside Western Capitals
    3 8
    18:00
    Academics Pilsen
    3 4
    Raiders University Pardubice
    0 1
    02:05
    Spokane Chiefs
    2 6
    Tri-City Americans
    1 1
    02:00
    Vancouver Giants
    4 5
    Kamloops Blazers
    0 5
  • American Hockey League
    1st Period Full Time
    21:30
    Omaha Lancers
    2 4
    Cedar Rapids RoughRiders
    1 1
    19:00
    Des Moines Buccaneers
    3 6
    Madison Capitols
    1 3
  • Denmark Metal Ligaen
    1st Period Full Time
    18:15
    Frederikshavn Whitehawks
    2 3
    Rungsted Ishockey
    0 1
    16:00
    Herlev Eagles
    0 4
    Odense Bulldogs
    0 1
  • France Ligue Magnus
    1st Period Full Time
    18:15
    Bordeaux GHC
    Refund
    HC Mulhouse
    Refund
  • Alps Hockey League
    1st Period Full Time
    18:00
    Ritten Sport
    0 3
    HC Groden
    0 4
    17:30
    EK Zell am See
    3 6
    Vienna Capitals
    0 2
    17:30
    Lustenau
    0 2
    Kitzbuhel
    0 4
    17:00
    KAC Klagenfurt II
    0 1
    Jesenice
    2 4
  • Germany DEL League
    1st Period Full Time
    17:30
    Krefeld Pinguine
    2 4
    Iserlohn Roosters
    0 3
  • Sweden Hockey League
    1st Period Full Time
    17:00
    Frolunda HC
    0 2
    Leksands
    0 4
    17:00
    Malmo Redhawks
    0 3
    Djurgardens
    0 2
    17:00
    Brynas IF
    0 6
    Vaxjo Lakers HC
    0 4
    17:00
    Linkopings HC
    0 0
    Farjestads BK
    2 4
  • Norway Eliteserien
    1st Period Full Time
    17:00
    Gruner IL
    2 2
    Manglerud
    0 1
    17:00
    Frisk Asker
    1 4
    Storhamar
    0 1
    16:30
    Sarpsborg
    0 2
    Ringerike IHK
    1 2
    16:30
    Valerenga IF
    1 4
    Lillehammer
    0 4
    16:00
    Stjernen
    0 1
    Stavanger Oilers
    0 2
  • Kontinental Hockey League
    1st Period Full Time
    16:30
    HC Kunlun Red Star
    0 0
    HC Amur Khabarovsk
    1 2
    16:30
    SKA Saint Petersburg
    0 2
    HC Salavat Yulaev Ufa
    0 4
    16:30
    HC Severstal Cherepovets
    0 1
    HC Dinamo Riga
    0 1
    16:30
    HC Sochi
    0 0
    HC Dynamo Moscow
    0 4
    14:00
    HC Traktor Chelyabinsk
    1 2
    HC CSKA Moscow
    1 1
  • Czech Republic Extraliga
    1st Period Full Time
    16:30
    Sparta Praha
    2 6
    Litvinov
    1 4
  • Austria YSL U20
    1st Period Full Time
    16:25
    Okanagan Hockey Europe U20
    2 3
    Eishockey Akademie Steiermark U20
    0 2
  • Russia MHL Junior Hockey League 2
    1st Period Full Time
    16:00
    HC Tverichi
    1 3
    GUOR Karelia
    0 1
    16:00
    Akademia Mihaylova
    2 4
    Yamalskiye Sterkhi
    1 2
    15:57
    HC Belgorod
    5
    HK Dinamo-576
    3
    15:30
    Sokol Kursk
    0 0
    Dinamo-Junior
    1 5
    15:00
    HC Rossosh Voronezh
    0 2
    GUOR Karelia
    0 2
    15:00
    Bobrov Division
    1 6
    MKHK Arktika
    0 2
    14:30
    Progress Glazov
    2 4
    Sokol Novocheboksarsk
    1 2
    14:00
    Metallurg Cherepovets
    1 5
    Polet Rybinsk
    1 1
    13:00
    Kristall Saratov
    1 2
    HC Ryazan
    1 6
    11:00
    HC Dizelist
    3 7
    HK Lipetsk
    3 4
  • Belarus Extraleague
    1st Period Full Time
    16:00
    Khimik-SKA Novopolotsk
    0 2
    HK Gomel
    1 2
    16:00
    Vitebsk
    0 0
    Metallurg Zhlobin
    1 6
    15:45
    Lokomotiv Orsha
    0 3
    HC Mogilev
    0 0
  • Russia VHL
    1st Period Full Time
    16:00
    HC Dizelist
    0 3
    HC Chelmet Chelyabinsk
    1 3
    15:30
    JHC Bars
    1 3
    HC Gornyak Uchaly
    1 3
    15:00
    HC Lada Tolyatti
    0 3
    HC Yuzhny Ural Orsk
    1 2
    15:00
    CSK VVS Samara
    1 1
    HC Zauralie Kurgan
    1 2
    13:00
    Omskie Krylia
    1 6
    HC Izhstal Izhevsk
    0 3
    12:00
    HC Sokol Krasnoyarsk
    1 3
    HC Molot-Prikamye Perm
    1 2
    11:00
    HC Yermak Angarsk
    0 5
    HC Toros Neftekamsk
    2 5
  • Poland - PLH
    1st Period Full Time
    16:00
    Jastrzebie
    0 2
    Oswiecim
    2 4
  • Finland Mestis League
    1st Period Full Time
    15:30
    KooVee Tampere
    0 1
    Peliitat
    1 4
    15:30
    Kettera
    3 6
    Hermes
    0 5
  • Finland SM-Liga
    1st Period Full Time
    15:30
    HIFK Helsinki
    0 1
    TPS Turku
    0 2
  • Russia MHL Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    15:30
    HC Riga
    1 3
    JHC Taifun Ussuriysk
    1 4
    14:00
    HC Sputnik Almetyevsk
    1 3
    HC Mamonty Yugry
    0 2
    14:00
    JHC Irbis
    1 3
    HC Tolpar Ufa
    0 3
    14:00
    JHC Reaktor
    1 3
    HC Tyumensky Legion
    1 6
    11:30
    HC Stalnye Lisy
    1 7
    HC Omskie Yastreby
    1 3
    09:00
    HC Belye Medvedi Chelyabinsk
    0 1
    JHC Avto
    2 5
  • Hungary Hockey League
    1st Period Full Time
    15:00
    CS Progym Gheorgheni
    Refund
    Csikszereda
    Refund
  • Russia Women Hockey Championship
    1st Period Full Time
    13:55
    HC Tornado
    1 1
    Skif Nizhny Novgorod
    1 3
    09:53
    Biryusa Krasnoyarsk
    5
    SKSO
    1
  • Czech Republic Extraliga U20
    1st Period Full Time
    13:43
    HC Kometa Brno U20
    1 6
    Dynamo Pardubice U20
    2 3
  • Kazakhstan Hockey Championship
    1st Period Full Time
    13:00
    Rudny Gornyak
    2 5
    Yertis Pavlodar
    0 1
  • Canada British Colombia Hockey League
    1st Period Full Time
    02:00
    Surrey Eagles
    0 1
    Chilliwack Chiefs
    0 3
  • Canada Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    01:00
    Spruce Grove Saints
    3 9
    Lloydminster Bobcats
    1 2
  • North American 3 Hockey League
    1st Period Full Time
    23:30
    Bay State Bobcats
    0 1
    Danbury Jr. Hat Tricks
    1 3
  • Club Friendly
    1st Period Full Time
    22:00
    Valley Jr. Warriors
    1 4
    South Shore Lumberjacks
    1 5
  • Alps Hockey League
    1st Period Full Time
    18:30
    Asiago Hockey
    3
    Red Bull Salzburg U20
    2
  • Club Friendly U21
    1st Period Full Time
    18:10
    Alba Volan U21
    3
    Ujpest U21
    4
  • Hungary Champs U20
    1st Period Full Time
    17:45
    FTC Telekom U21
    2 4
    Pesterzsebeti HC U21
    0 1
    17:25
    Dunaujvarosi Acelbikak U21
    1 2
    Gyori Nemak Eto HC U20
    1 5
  • Switzerland NLB
    1st Period Full Time
    17:45
    EHC Olten
    0 4
    EHC Visp
    1 3
  • EHL
    1st Period Full Time
    17:40
    New Hampshire Avalanche
    0 0
    Boston Junior Rangers
    1 4
  • Sweden Hockey League Elitserien Women
    1st Period Full Time
    17:30
    Lulea HF
    1 2
    Modo
    0 2
    17:00
    AIK Stockholm
    0 1
    HV 71
    1 3
    17:00
    Brynas IF
    1 3
    Djurgardens
    1 2
  • Germany DEL League
    1st Period Full Time
    17:30
    Straubing Tigers
    0 0
    Eisbaren Berlin
    1 4
    17:30
    ERC Ingolstadt
    1 4
    Dusseldorfer EG
    2 4
    17:30
    Iserlohn Roosters
    0 1
    EHC Red Bull Munchen
    1 1
  • Slovenia Hockey League
    1st Period Full Time
    17:00
    Maribor
    1 2
    Olimpija Ljubljana
    0 2
    16:15
    HK Celje
    0 3
    HK Triglav
    1 5
  • Kontinental Hockey League
    1st Period Full Time
    16:30
    HC Torpedo Nizhny Novgorod
    1 2
    Jokerit Helsinki
    1 4
    16:00
    HC Lokomotiv Yaroslavl
    0 2
    Vityaz Podolsk
    1 3
    14:00
    HC Avtomobilist Yekaterinburg
    3 7
    Dinamo Minsk
    1 3
    12:30
    HC Sibir Novosibirsk
    0 1
    HC Metallurg Magnitogorsk
    0 3
  • Russia VHL
    1st Period Full Time
    16:30
    HC Rostov
    1 3
    HC SKA-Neva
    0 2
    16:00
    HC Buran Voronezh
    0 3
    Khimik Voskresensk
    1 4
    15:30
    HC Tambov
    1 5
    Dynamo St Petersburg
    2 4
  • Latvia Virsliga
    1st Period Full Time
    16:15
    HK Mogo
    1 6
    HK Zemgale
    0 0
    16:15
    HK Olimp Riga
    0 1
    HK Liepaja
    1 3
  • Russia MHL Junior Hockey League 2
    1st Period Full Time
    16:07
    HC Belgorod
    4
    HK Dinamo-576
    1
    16:00
    Akademia Mihaylova
    1 5
    Yamalskiye Sterkhi
    0 0
    16:00
    HC Tverichi
    2
    GUOR Karelia
    3
    15:30
    Sokol Kursk
    1 2
    Dinamo-Junior
    1 2
    15:00
    HC Rossosh Voronezh
    1 2
    GUOR Karelia
    0 5
    15:00
    Bobrov Division
    2 6
    MKHK Arktika
    0 1
    14:30
    Progress Glazov
    1 7
    Sokol Novocheboksarsk
    3 4
    14:00
    Metallurg Cherepovets
    0 3
    Polet Rybinsk
    0 3
  • Slovakia First League
    1st Period Full Time
    16:00
    HK Martin
    1 1
    HK Indian Ziar nad Hronom
    1 4
    16:00
    Mhk Dubnica Nad Vahom
    1 6
    HK Trnava
    2 5
    16:00
    Slovan Bratislava B
    1 5
    HK 36 Skalica
    1 5
    15:30
    VLCI Zilina
    1 4
    HC Brezno
    0 1
    15:30
    MHK Humenne
    1 4
    HK Levice
    0 1
  • Czech Republic League 2
    1st Period Full Time
    16:00
    Kometa Brno (R)
    1 2
    Velke Mezirici
    2 3
    16:00
    HC Decin
    0 2
    HC Draci Bilina
    1 3
    16:00
    IHC Pisek
    4 7
    HC Pribram
    2 2
    16:00
    HC Kobra Praha
    0 7
    HC Risuty
    0 2
    16:00
    Klatovy
    2 3
    HC Stadion Cheb
    0 0
    16:00
    Zdar nad Sazavou
    5
    SHK Hodonin
    3
  • Belarus Extraleague
    1st Period Full Time
    16:00
    Yunost Minsk
    3 6
    Lida
    0 2
    16:00
    Dinamo Molodechno
    3 8
    Brest
    1 1
    16:00
    Shakhtar Soligorsk
    0 2
    Neman
    1 1
  • Czech Republic Extraliga
    1st Period Full Time
    16:00
    Mountfield HK
    2 2
    Ocelari Trinec
    0 3
  • Czech Republic League 1
    1st Period Full Time
    16:00
    SC Kolín
    2 4
    HC Slavia Prague
    0 3
    16:00
    Kadan
    1 2
    HC Vrchlabi
    1 4
    16:00
    Salith Sumperk
    1 3
    HC Litomerice
    1 3
    16:00
    Frydek Mistek
    0 1
    HC Banik Sokolov
    1 4
    15:30
    VHK Vsetin
    3 6
    HC RT Torax Poruba
    0 0
    15:30
    AZ Havirov
    1 3
    Prostejov
    0 4
    15:30
    Benatky nad Jizerou
    1 2
    SK Horacka Slavia Trebic
    0 3
    15:30
    HC Dukla Jihlava
    3 3
    HC Zubr Prerov
    0 1
  • Denmark Metal Ligaen
    1st Period Full Time
    16:00
    Rodovre
    1 1
    Aalborg Pirates
    3 9
  • Finland SM-Liga
    1st Period Full Time
    15:30
    Vaasa Sport
    2 4
    Lukko
    0 0
    15:30
    Tappara Tampere
    0 2
    Karpat Oulu
    1 2
    15:30
    Jukurit
    1 3
    Assat Pori
    1 3
    15:30
    TPS Turku
    0 3
    SaiPa
    1 1
    15:30
    KooKoo
    2 7
    KalPa
    0 4
  • Russia MHL Junior Hockey League
    1st Period Full Time
    15:30
    HC Riga
    0 2
    JHC Taifun Ussuriysk
    1 3
    14:00
    HC Sarmaty Orenburzhya
    3 5
    HC Kuznetskie Medvedi
    0 1
    13:00
    HC Lada Tolyatti
    3 5
    HC Sibirskie Snaipery
    0 2
  • Kazakhstan Hockey Championship
    1st Period Full Time
    14:00
    HC Aktobe
    0 0
    Kazzinc Torpedo
    2 2
    14:00
    HC Beybarys
    3 4
    HC Nomad Astana
    0 3
    13:30
    HC Almaty
    0 0
    HC Saryarka Karagandy
    3 8
    13:00
    HC Arystan Temirtau
    0 0
    HC Kulager
    2 4
    13:00
    Rudny Gornyak
    1 5
    Yertis Pavlodar
    0 0
    12:30
    Altai Torpedo
    1 2
    HK Arlan Kokschetau
    2 3
  • Russia VHL 2
    1st Period Full Time
    14:00
    Kristall Saratov
    2 2
    HC Cheboksary
    0 3
  • Russia Women Hockey Championship
    1st Period Full Time
    11:00
    KRS Vanke Rays
    0 0
    Agidel Ufa
    3 5