Results

  • Portugal Handball League
    First Half Full Time
    19:30
    Vitoria FC
    13 32
    SP C Horta
    13 30
  • Iceland Handball League
    First Half Full Time
    19:30
    Fram Reykjavik
    13 30
    IH Hafnarfjordur
    13 34
  • Qatar Handball League
    First Half Full Time
    19:00
    Al Arabi Doha (QAT)
    10 28
    Al Rayyan
    9 25
    17:30
    Al Ahli
    14 27
    Al Gharrafa
    13 26
    17:30
    Al Duhail SC
    8 19
    AL Shamal
    8 18
  • France Division 1
    First Half Full Time
    18:00
    US Ivry HB
    17 28
    Limoges
    12 28
  • Poland First League
    First Half Full Time
    17:30
    Skpr Swidnica
    30
    UKS Dzewiatka Legnica
    23
    17:00
    Olimp Grodkow
    25
    MKS Real Astromal Leszno
    25
  • Switzerland SHL
    First Half Full Time
    17:15
    HSC Suhr Aarau
    15 26
    HC Kriens
    8 22
    17:15
    TSV St.Otmar St. Gallen
    17 35
    TV Endingen HK
    19 29
    17:15
    Amicitia Zurich
    13 27
    RTV 1879 Basel
    10 23
    17:15
    Wacker Thun
    12 28
    Pfadi Winterthur
    20 33
  • Germany Bundesliga
    First Half Full Time
    17:00
    Flensburg-Handewitt
    17 35
    TSG Ludwigshafen-Friesenheim
    16 29
    17:00
    TSV Hannover-Burgdorf
    13 25
    HSG Wetzlar
    11 24
    17:00
    HBW Balingen-Weilstetten
    12 31
    TuSEM Essen
    10 28
    17:00
    Melsungen
    12 26
    THW Kiel
    15 32
    17:00
    HSG Nordhorn-Lingen
    10 20
    TSV GWD Minden
    11 22
  • Poland Superleague Women
    First Half Full Time
    17:00
    MKS Karczew
    17 33
    APR Radom
    12 24
  • Lithuania Handball League
    First Half Full Time
    16:30
    VHC Vilnius Sviesa
    14 32
    HC Granitas Kaunas
    19 39
  • Israel Premier League
    First Half Full Time
    16:00
    A.s Ramat Hasharon
    15 28
    AS Savion
    13 26
  • Estonia Women League
    First Half Full Time
    14:45
    Audentes
    22
    Reval-Sport | Mella
    36
  • Portugal Handball League
    First Half Full Time
    19:30
    Sanjoanense
    15 28
    Madeira Sad
    16 28
  • Portugal Cup
    First Half Full Time
    19:00
    FC Porto
    16 34
    Abc de Braga
    8 22
  • Denmark HB
    First Half Full Time
    18:30
    Team TVIS Holstebro
    12 26
    Aalborg Handbold
    17 30
    16:30
    KIF Kolding
    16 32
    Sonderjyske
    14 29
  • France Division 1
    First Half Full Time
    18:30
    Saint-Raphael
    13 26
    Nantes
    10 28
    16:00
    Nimes
    17 29
    Dunkerque
    15 29
  • Czech Republic Handball League
    First Half Full Time
    18:15
    Lovosice
    16 28
    HC Banik Karvina
    14 31
    15:00
    HC Dukla Praha
    15 28
    Plzen
    14 28
  • Poland First League
    First Half Full Time
    18:00
    Legionowo
    14 30
    Wisla Plock 2
    14 28
  • Germany Bundesliga 2
    First Half Full Time
    17:30
    Dormagener HC Rheinland
    13 26
    TuS Ferndorf
    14 27
    17:00
    VfL Gummersbach
    16 33
    DJK Rimpar
    13 23
  • Hungary League
    First Half Full Time
    16:30
    Dabas HC
    11 24
    Sport 36 Komlo
    11 26
    16:00
    Pick Szeged
    14 29
    Balatonfuredi Kse
    8 19
    16:00
    Cegledi KKSE
    17 27
    Eger SBS
    8 20
    16:00
    Veszprem KC
    12 28
    Oroshazi FKSE
    12 22
    16:00
    Csurgoi KK
    14 28
    Tatabanya KC
    14 28
    14:00
    Cyeb Budakalasz
    11 21
    FTC Budapest
    16 33
  • Finland SM-liiga
    First Half Full Time
    16:15
    Dicken
    13 20
    Riihimaen Cocks
    16 32
    15:15
    Grifk
    13
    BK-46
    16
  • Montenegro First League
    First Half Full Time
    16:00
    Lovćen
    17 34
    Komovi
    11 26
  • Romania National League
    First Half Full Time
    15:25
    Steaua Bucharest
    16 29
    Politehnica Timisoara
    17 29
    13:00
    Stiinta Municipal Dedeman Bacau
    11 19
    CSM Focsani 2007
    12 30
    12:50
    HC Potaissa Turda
    14 29
    CSM Bucurest
    13 25
    10:15
    CSM Fagaras
    13 23
    HC Minaur Baia Mare
    12 28
    10:00
    Suceava
    10 21
    HC Dobrogea Sud Constanta
    11 22
    07:30
    HC Vaslui
    19 37
    CSM Scolar Resita
    17 33
    07:15
    Gloria Bazau
    18 29
    CSM Botosani
    10 25
  • Bosnia-Herzegovina Cup
    First Half Full Time
    15:00
    Vogosca
    12 28
    Bosna Visoko
    13 27
    15:00
    Borac
    16 30
    RK Izvidac Ljubuski
    22 34
  • Hungary League Women
    First Half Full Time
    14:00
    ERD HC
    14 26
    Gyori Audi Eto KC
    18 38
  • Greece Cup
    First Half Full Time
    13:30
    Pylaias
    16 28
    Faiakas Corfu
    11 20
  • Montenegro Women League
    First Half Full Time
    12:00
    HC Rudar Pljevlja
    11 21
    Levalea 2010
    12 29
  • EHF European League
    First Half Full Time
    18:45
    Wisla Plock
    13 31
    GOG Handbold
    13 26
    18:45
    Fuchse Berlin
    16 31
    Montpellier
    13 23
    16:45
    Rhein-Neckar Lowen
    19 37
    Chekhovskie Medvedi
    8 27
    16:45
    Magdeburg
    23 39
    IFK Kristianstad
    12 31
  • France Division 1
    First Half Full Time
    18:00
    Toulouse
    13 28
    PSG
    20 40
    17:00
    Cesson
    8 21
    Chambery Savoie
    11 26
  • Poland Superleague Women
    First Half Full Time
    17:00
    WKPR Wesola Warszawa
    23 38
    AZS UW Warszawa
    15 28
  • Germany Bundesliga 2
    First Half Full Time
    16:00
    HSV Hamburg
    11 28
    EHV Aue
    11 24
  • Poland Extraklasa
    First Half Full Time
    16:00
    Chrobry Glogow
    13 32
    Zaglebie Lubin
    13 29
  • Austria Cup
    First Half Full Time
    16:00
    SG Westwien
    15 33
    HIB Handball Graz
    12 19
  • Hungary League
    First Half Full Time
    16:00
    Veszprem KC
    28
    Oroshazi FKSE
    22
  • Romania National League
    First Half Full Time
    15:25
    HC Dobrogea Sud Constanta
    14 24
    Dinamo Bucuresti
    11 22
    13:00
    CSM Focsani 2007
    13 26
    Politehnica Timisoara
    10 20
    12:50
    HC Minaur Baia Mare
    12 25
    Steaua Bucharest
    15 29
    10:15
    CSM Bucurest
    16 33
    Suceava
    12 28
    10:00
    Stiinta Municipal Dedeman Bacau
    11 28
    Gloria Bazau
    15 29
    07:30
    CSM Botosani
    11 24
    HC Vaslui
    17 30
    07:15
    CSM Scolar Resita
    12 30
    HC Potaissa Turda
    17 33
  • Greece Cup
    First Half Full Time
    15:00
    Diomidis Argous
    14 29
    AC Doukas
    10 21
    15:00
    PAOK
    14 26
    Drama
    10 26
  • Hungary Women Second League
    First Half Full Time
    14:45
    Szentendrei NKE
    16 25
    NEKA
    20 35
  • Ukraine Superleague
    First Half Full Time
    14:30
    Motor Zaporozhye
    24 45
    DYUSSH Zaporozhye
    7 19
  • Montenegro Women League
    First Half Full Time
    11:55
    RK Feniks Podgorica
    16 28
    ZRK Tivat
    8 22
  • Qatar Handball League
    First Half Full Time
    19:00
    Al Duhail SC
    15 29
    Qatar SC
    8 18
    17:30
    Al Wakrah
    13 28
    Al Khor
    15 28
    17:30
    Al Sadd (QAT)
    14 23
    Al Ahli
    12 20
  • Spain Liga Asobal
    First Half Full Time
    17:30
    Barcelona
    18 37
    Ximenez-Puente
    8 21
  • Israel Premier League
    First Half Full Time
    17:30
    AS Savion
    14 27
    A.s Ramat Hasharon
    12 27
    16:30
    Bnei Herzliya
    20 33
    Hapoel Ashdod
    19 38
  • Denmark HB
    First Half Full Time
    18:00
    Aalborg Handbold
    18 41
    Skjern HB
    17 32
    16:00
    Team TVIS Holstebro
    18 34
    Skanderborg Handbold
    14 29
  • Portugal Cup
    First Half Full Time
    17:30
    Sporting CP
    21 41
    CDC Sao Paio Oleiros
    6 16
    16:30
    Alto Moinho
    10 21
    Benfica
    18 35
  • Qatar Handball League
    First Half Full Time
    17:30
    Al Gharrafa
    14 28
    Al Arabi Doha (QAT)
    14 31
    17:30
    AL Shamal
    13 27
    Al Rayyan
    13 27
  • Serbia Superleague Women
    First Half Full Time
    17:00
    Zeleznicar
    17 30
    RK Zajecar
    11 26
  • Romania National League
    First Half Full Time
    16:25
    Gloria Bazau
    11 23
    CSM Focsani 2007
    13 28
    15:30
    CSM Fagaras
    12 26
    HC Dobrogea Sud Constanta
    14 36
    14:10
    HC Vaslui
    13 29
    Stiinta Municipal Dedeman Bacau
    9 26
    12:45
    Suceava
    11 25
    CSM Scolar Resita
    12 19
    11:30
    Dinamo Bucuresti
    14 28
    CSM Bucurest
    8 22
    10:00
    HC Potaissa Turda
    20 37
    CSM Botosani
    18 34
    08:00
    Politehnica Timisoara
    11 21
    HC Minaur Baia Mare
    11 23
  • Israel National League Women
    First Half Full Time
    16:15
    Hapoel Kiryat Ono
    9 20
    Bnei Herzliya
    23 43
  • Montenegro First League
    First Half Full Time
    16:00
    Komovi
    8 22
    RK Partizan Tivat
    9 20
    16:00
    RK Mornar 7
    12 25
    RK Jedinstvo
    11 26
  • Czech Republic Handball League
    First Half Full Time
    16:00
    Zubri
    20 33
    Frydek Mistek
    17 34
    08:15
    HC Banik Karvina
    14 29
    Lovosice
    15 30
  • Serbia Superliga B
    First Half Full Time
    16:00
    ZRK Zitoradja
    10 22
    Zork Jagodina
    8 22
  • Romania Divizia A
    First Half Full Time
    15:52
    HC Szejke Odorhei
    18 35
    CSM Alexandria
    15 32
    13:20
    CSU Pitesti
    11 27
    CS Universitatea Cluj
    14 28
    10:40
    Medgidia
    17 30
    CSM Sighisoara
    17 30
    08:00
    CS Universitatea Craiova
    19 36
    CSM Ploiesti
    14 34
  • Slovenia First League
    First Half Full Time
    15:30
    RK Koper
    14 29
    Celje Pivovarna Lasko
    12 28
  • Switzerland SHL
    First Half Full Time
    15:00
    TSV St.Otmar St. Gallen
    16 31
    RTV 1879 Basel
    16 30
  • Germany Bundesliga 2
    First Half Full Time
    15:00
    HC Elbflorenz Dresden
    10 22
    ASV Hamm-Westfalen
    10 21
  • France Division 1
    First Half Full Time
    15:00
    Istres
    12 30
    US Ivry HB
    13 28
    15:00
    Nantes
    22 43
    Dunkerque
    15 28
    14:00
    Chartres Metropole Handball 28
    13 21
    Chambery Savoie
    12 22
  • Belarusian Premier League
    First Half Full Time
    15:00
    SKA Minsk
    16 34
    HC Meshkov Brest
    25 41
    10:00
    BGUFK SKA
    20 40
    RGUOR Team 2002
    21 42
  • Bosnia-Herzegovina Premier League
    First Half Full Time
    14:30
    Sloboda Tuzla
    16 28
    RK Gracanica
    11 25
  • Poland First League
    First Half Full Time
    14:00
    KPR Ostrovia Ostrow Wielkopolski
    15 26
    Zielonogorskiego
    8 22
  • Greece Cup Women
    First Half Full Time
    14:00
    Pylaias
    9 19
    Honda Panorama
    12 22
  • Portugal Handball League
    First Half Full Time
    14:00
    Belenenses
    16 36
    Abc de Braga
    12 24
  • Germany Bundesliga
    First Half Full Time
    14:00
    HBW Balingen-Weilstetten
    10 22
    THW Kiel
    17 33
    14:00
    Frisch auf Goppingen
    13 26
    HSG Nordhorn-Lingen
    13 26
    14:00
    Flensburg-Handewitt
    15 29
    Bergischer
    8 22
    11:30
    Magdeburg
    15 31
    Melsungen
    13 27
  • Poland Extraklasa
    First Half Full Time
    14:00
    Gornik Zabrze
    18 31
    Kwidzyn
    9 20
    12:00
    Wybrzeze Gdansk
    8 23
    SPR Tarnow
    13 29
  • North Macedonia Handball Super League
    First Half Full Time
    13:00
    RK Mladost Bogdanci
    17 28
    Spartak Kisela Voda
    13 28
    12:30
    Proleter Zrenjanin
    16 27
    Struga
    13 21
  • Sweden Elitserien
    First Half Full Time
    13:00
    Lugi HF
    11 22
    IK Savehof
    14 34
  • Finland Handball League Women
    First Half Full Time
    12:55
    Dicken
    10 20
    HIFK Helsinki
    9 15
  • Latvia Handball League
    First Half Full Time
    12:00
    ASK/LSPA
    12 23
    HK Ogre/Miandum
    20 39
  • Turkey HB League
    First Half Full Time
    12:00
    Izmir BSB SK
    12 27
    Beykoz Belediyespor
    17 35
  • Spain Liga Asobal
    First Half Full Time
    11:00
    Barcelona B
    26
    Torrelavega
    34
    10:00
    CD Bidasoa
    15 33
    BM Sinfin
    14 26
    10:00
    UBU San Pablo Burgos
    19 37
    BM Alcobendas
    16 30
  • Bulgaria League
    First Half Full Time
    10:30
    ASTI-91
    22
    Pirin Gotse Delchev
    35
  • Spain Second Division
    First Half Full Time
    10:25
    Universidad de Valladolid
    8 20
    Balopal
    21 39
    10:25
    Espectaculos Doble Pozobl
    10 21
    Safa Madrid
    11 26
    10:10
    Levante Marni
    13 29
    SCR Pena Deportiva
    15 23
    10:10
    Estudio Matmata BM Zaragoza Ademar
    16 34
    Asfaltos Redondo Solozabal Navarrete
    13 24
    09:55
    Lafuente Pereda
    20 38
    CDBM Delicias
    12 22
    09:55
    Uharte
    11 21
    Jacar San Antonio
    7 18
  • Portugal Handball League
    First Half Full Time
    20:55
    SP C Horta
    16 31
    Sanjoanense
    15 31
    17:00
    Gaia
    12 28
    Maia Ismai
    13 21
    17:00
    Boavista FC
    12 26
    AA Avanca
    15 34
    17:00
    AA Aguas Santas
    13 31
    Povoa Andebol
    13 27
    17:00
    FC Porto
    18 37
    Vitoria FC
    13 28
    14:00
    Benfica
    17 32
    Boa Hora Fc-roff
    13 25
  • France Division 1
    First Half Full Time
    18:30
    PSG
    19 31
    Montpellier
    15 28
    14:00
    Tremblay
    11 26
    Toulouse
    19 31
  • Spain Liga Asobal
    First Half Full Time
    18:30
    Helvetia Anaitasuna
    13 26
    CB Ademar Leon
    18 29
    17:30
    Teucro Caixanova
    29 29
    BM Madrid
    28 28
    17:00
    Atletico Valladolid
    18 38
    BM Benidorm
    15 30
    17:00
    Acanur Atletico Novas
    13 30
    BM Alarcos Ciudad Real
    16 29
    17:00
    Sporting Alicante
    13 27
    Meridiano Antequera
    15 30
    16:30
    Quabit BM Guadalajara
    14 25
    Villa de Aranda
    16 30
    15:00
    Nava
    12 26
    Ximenez-Puente
    13 25
    10:00
    BM Huesca
    12 28
    BM Granollers
    17 31
  • Germany Bundesliga
    First Half Full Time
    18:30
    Rhein-Neckar Lowen
    15 33
    TSV Hannover-Burgdorf
    14 28
    16:30
    SC 2000 Coburg
    Refund
    TBV Lemgo
    Refund
  • Spain Second Division
    First Half Full Time
    18:10
    La Salle Montcada
    17 27
    Banyoles
    12 27
  • Germany Bundesleague 2 Women
    First Half Full Time
    18:00
    SG Haslach
    13 30
    Rodertal HC
    8 18
    16:30
    Waiblingen
    15 32
    TSV Nord-harrislee
    12 29
    16:15
    HSV Solingen-Grafrath
    27
    TuS Lintfort
    24
    16:00
    SG 09 Kirchhof
    16 31
    HSG Freiburg
    9 25
    15:00
    BSV Sachsen Zwickau
    11 19
    TG Nurtingen
    7 16
  • Germany Bundesliga 2
    First Half Full Time
    17:30
    TuS Ferndorf
    12 24
    HSG Konstanz
    14 24
    17:30
    SG BBM Bietigheim
    13 31
    TuS Furstenfeldbruck
    11 25
  • Austria HLA
    First Half Full Time
    17:30
    Linz AG
    15 34
    Bregenz
    15 30
    17:30
    SG Westwien
    13 34
    SC Kelag Ferlach
    13 29
    15:30
    HC Alpla Hard
    13 26
    UHK Krems
    14 26
  • Montenegro First League
    First Half Full Time
    17:30
    Buducnost
    19 33
    Zabjelo
    10 24
  • EHF European Cup
    First Half Full Time
    17:15
    Anorthosis Famagusta
    13 26
    Ystads IF HF
    12 24
    16:00
    AEK Athens
    16 31
    RK Gorenje Velenje
    14 29
  • Serbia Superleague
    First Half Full Time
    17:00
    Dinamo Pancevo
    9 25
    Vojvodina
    15 29
    17:00
    Samot 65
    16 29
    Proleter Zrenjanin
    14 27
    17:00
    RK Rudar Kostolac
    15 31
    Partizan Belgrade
    14 32
    17:00
    RK Metaloplastika Sabac
    16 27
    Radnicki Kragujevac
    16 24
    16:30
    Obilic Beograd
    16 32
    RK Vojput
    8 23
    16:00
    RK Dubocica
    12 26
    Zeleznicar
    15 26
    16:00
    RK Crvenka
    13 26
    RK Novi Pazar
    15 30
    16:00
    ZRK Kikinda
    15 31
    Crvena Zvezda
    14 30
  • Spain Division de Honor Women
    First Half Full Time
    17:00
    Joventut Mataro
    18 27
    Club Almassora Balonmano
    12 23
  • Slovenia First League
    First Half Full Time
    17:00
    RK Jeruzalem Ormoz
    14 29
    Maribor
    13 29
    16:00
    RD Riko Ribnica
    17 31
    RD Istrabenz Plini Izola
    16 29
    16:00
    Urbanscape Loka
    9 22
    RK Prevent Slovenj Gradec
    13 24
  • Hungary League
    First Half Full Time
    17:00
    Tatabanya KC
    11 24
    Pick Szeged
    18 31
    16:00
    Cegledi KKSE
    9 22
    Cyeb Budakalasz
    15 27
    16:00
    Gyongyosi FKK
    15 28
    Dabas HC
    11 22
    16:00
    Sport 36 Komlo
    10 27
    FTC Budapest
    15 29
    16:00
    Oroshazi FKSE
    15 27
    Csurgoi KK
    13 29
    15:00
    Balatonfuredi Kse
    14 26
    Veszprem KC
    15 31
  • Serbia Superliga B
    First Half Full Time
    17:00
    RK Toplicanin
    10 23
    RK Kursumlija
    12 27
  • Slovakia Extraliga
    First Half Full Time
    16:00
    HT Tatran Presov
    17 35
    MHK Kosice
    10 20
  • Bosnia-Herzegovina Premier League
    First Half Full Time
    16:00
    Borac
    20 38
    RK Maglaj
    15 30
  • Switzerland SHL
    First Half Full Time
    16:00
    HC Kriens
    16 37
    Kadetten Schaffhausen
    12 26
    15:00
    Wacker Thun
    17 30
    BSV Bern Muri
    14 26
  • Poland First League
    First Half Full Time
    16:00
    Spr Bor Oborniki Slaskie
    12 22
    Stal Gorzow WLKP
    20 38
    15:00
    Slask Wroclaw
    18 32
    MSPR Siodemka Miedz Legnica
    13 27
  • Poland Extraklasa
    First Half Full Time
    16:00
    Stal Mielec
    13 29
    MKS Piotrcovia Piotrkow Trybunalski
    17 35
    16:00
    Pogon Szczecin
    16 30
    Gwardia Opole
    7 24
    12:30
    Wisla Plock
    14 30
    MKS Kalisz
    13 25
  • Romania Divizia A
    First Half Full Time
    16:00
    CS Universitatea Cluj
    10 25
    CSM Alexandria
    13 30
    13:20
    CSU Pitesti
    13 19
    HC Szejke Odorhei
    15 32
    10:40
    CSM Ploiesti
    18 33
    CSM Sighisoara
    22 41
    08:00
    CS Universitatea Craiova
    14 26
    Medgidia
    17 33
  • Denmark HB
    First Half Full Time
    16:00
    GOG Handbold
    18 36
    Sonderjyske
    12 27
    12:00
    Fredericia HK
    15 30
    Lemvig Handbold
    17 30
    12:00
    Mors-Thy Handbold
    14 21
    Team Esbjerg
    14 27
  • Italy Serie A
    First Half Full Time
    16:00
    Ambra
    Refund
    Lions Teramo
    Refund
  • Poland Superleague Women
    First Half Full Time
    15:00
    KS Cracovia
    14 29
    KS Zgoda Ruda Slaska
    14 26
  • Czech Republic Handball League
    First Half Full Time
    15:00
    TJ Sokol Nove Veseli
    10 26
    Brno
    12 30
    15:00
    Koprivnice
    14
    Jicin
    13
    10:30
    Plzen
    16 31
    HC Dukla Praha
    10 23
    08:00
    Hranice
    9 25
    Malomerice
    9 23
  • Greece A1 League
    First Half Full Time
    15:00
    Drama
    17 30
    Pylaias
    10 22
    15:00
    Diomidis Argous
    14 26
    Aris Nikaias
    10 21
    15:00
    Zafeirakis
    12 27
    Aeropos Edessa
    10 23
    12:00
    Faiakas Corfu
    6 24
    PAOK
    18 35
  • International Friendly Women
    First Half Full Time
    14:10
    Denmark
    15 27
    Spain
    7 23
  • Russia Superleague
    First Half Full Time
    14:00
    Stavropol
    12 24
    Chelyabinsk
    11 20
    13:00
    Chekhovskie Medvedi
    21 39
    Ugntu-Vnzm
    12 28
    11:00
    SKIF Krasnodar
    12 23
    Permskie Medvedi
    16 29
  • Sweden Elitserien
    First Half Full Time
    14:00
    IFK Kristianstad
    14 27
    IFK Skovde HK
    17 33
  • Tunisia League
    First Half Full Time
    13:00
    Esperance
    14 26
    As Hammamet
    8 18
    12:00
    Etoile Sportive du Sahel HC
    15 25
    Club Africain
    14 27
  • Finland SM-liiga
    First Half Full Time
    13:00
    Riihimaen Cocks
    12 31
    Dicken
    14 29
  • Denmark First Division
    First Half Full Time
    12:30
    HK Odense
    13 23
    TM Tonder
    13 29
    12:30
    HOJ
    14 26
    Skive FH
    11 22
    12:30
    Skovbakken
    19 37
    Sydhavsoerne
    14 29
    12:30
    Midtjylland
    14 29
    SUS Nyborg
    12 27
    12:30
    Otterup
    14 28
    Ajax Copenhagen
    12 29
    12:30
    Vendsyssel
    11 21
    Grindsted GIF
    13 33
    12:30
    Nordsjaelland
    19 39
    Hei Skaering
    8 25
  • Latvia Handball League
    First Half Full Time
    10:00
    HK Vainode
    15 31
    SK Latgols
    19 36
  • Ukraine Superleague
    First Half Full Time
    09:30
    Motor Politechnika
    28
    Portovik Yuzhny
    33
    09:00
    DYUSSH Zaporozhye
    12 26
    HC Odessa
    16 33

Invalid username or password

OK

Username and password are required

OK

Something went wrong!

Something went wrong!

OK

 vs 
Odds Changed!

OK