Results

  • League of Legends - LEC
    Full Time
    17:00
    Rogue
    1
    SK Gaming
    0
    16:00
    Astralis
    1
    Team Vitality
    0
  • League of Legends - CBLOL
    Full Time
    16:00
    KaBuM!
    0
    Loud
    1
  • CS:GO - European Development Championship
    Full Time
    15:00
    TRICKED eSport
    0
    ex-Ethereal
    2
    12:00
    Sinners
    2
    Lilmix
    0
  • League of Legends - TCL
    Full Time
    15:00
    fastPay Wildcats
    1
    1907 Fenerbahce eSpor
    0
    14:00
    Galakticos
    1
    Team AURORA
    0
    13:00
    Galatasaray eSports
    1
    5 Ronin
    0
    12:00
    Dark Passage
    0
    Papara SuperMassive
    1
    11:00
    NASR eSports
    1
    Besiktas
    0
  • Dota 2 - ESL Meisterschaft
    Full Time
    15:00
    Recast
    0
    5Comrades
    2
    11:30
    EURONICS Gaming
    0
    Brame
    2
  • CS:GO - ESEA
    Full Time
    15:00
    MAESTRO
    1
    1win
    2
  • CS:GO - The Esports Club Pro League
    Full Time
    14:30
    Reckoning Esports
    16
    Vac Banned
    11
    13:30
    Reactive
    7
    2ez Gaming
    16
    12:30
    Vac Banned
    6
    BL4ZE
    16
    11:30
    Wicked Gaming
    16
    Headshot
    7
    10:30
    BL4ZE
    16
    Its Nothing Personal
    11
  • Dota 2 - Dota Pro Circuit
    Full Time
    14:00
    NO TECHIES GAMING
    0
    Natus Vincere
    2
    11:30
    PSG.LGD
    1
    Team Aster
    2
    11:00
    Imperial Pro Gaming
    1
    HellRaisers
    2
    08:00
    Elephant
    1
    Invictus Gaming
    2
    05:00
    Royal Never Give Up
    2
    Dragon Gaming
    0
  • CS:GO - One Tap League
    Full Time
    14:00
    x6tence
    2
    Wizards e-Sports Club
    0
    11:00
    Movistar Riders
    2
    Queso
    0
  • PUBG - PUBG Weekly Series East Asia (Round 10)(Total Points)
    Full Time
    13:00
    Gen.G
    4
    Afreeca Freecs
    4
    13:00
    SK Telecom T1
    0
    Griffin
    1
    13:00
    DAMWON Gaming
    5
    Danawa
    4
  • League of Legends - VCS Spring Split
    Full Time
    12:00
    CERBERUS Esports
    1
    Saigon Buffalo
    2
    09:00
    Burst The Sky
    1
    GMedia Luxury
    2
  • Overwatch - NexT Tournament
    Full Time
    12:00
    Shanghai Dragons
    1
    Seoul Dynasty
    3
    10:00
    Dallas Fuel
    0
    Guangzhou Charge
    3
  • CS:GO - Shadow League
    Full Time
    12:00
    HellRaisers
    2
    Nexus Gaming
    0
    09:00
    Budapest Five
    0
    Cult
    2
  • StarCraft 2 - WardiTV
    Full Time
    11:00
    Reynor
    2
    Clem
    1
    11:00
    Harstem
    0
    Clem
    2
    11:00
    Reynor
    2
    Gerald
    0
    11:00
    Gerald
    0
    TY
    2
    11:00
    Reynor
    1
    TY
    2
    11:00
    Gerald
    0
    Clem
    2
    11:00
    TY
    2
    Clem
    1
    11:00
    Reynor
    2
    Harstem
    0
  • League of Legends - LCK
    Full Time
    11:00
    Gen.G
    1
    Hanwha Life Esports
    2
    08:00
    KT Rolster
    2
    SK Telecom T1
    1
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    Bdd (Kwak Bo-seong)(Gen.G)
    1
    Chovy (Jeong Ji-hoon)(DragonX)
    1
    08:00
    HyBriD (Lee Woo-jin)(SeolHaeOne Prince)
    1
    Gumayusi (Lee Min-hyeong)(T1)
    4
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    Bdd (Kwak Bo-seong)(Gen.G)
    2
    Chovy (Jeong Ji-hoon)(DragonX)
    11
    08:00
    HyBriD (Lee Woo-jin)(SeolHaeOne Prince)
    8
    Gumayusi (Lee Min-hyeong)(T1)
    2
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 3)
    Full Time
    11:00
    Bdd (Kwak Bo-seong)(Gen.G)
    2
    Chovy (Jeong Ji-hoon)(DragonX)
    10
    08:00
    HyBriD (Lee Woo-jin)(SeolHaeOne Prince)
    10
    Gumayusi (Lee Min-hyeong)(T1)
    5
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    icon (Xie Tian-Yu)
    1
    Shanks (Cui Xiao-Jun)(Team WE)
    2
    09:00
    Michi (Zhang Bo-Yi)(Rogue Warriors)
    2
    Trigger (Kim Eui-joo)(Victory Five)
    6
  • League of Legends - LPL
    Full Time
    11:00
    LNG Esports
    0
    Team WE
    2
    09:00
    RW Gaming
    0
    Victory Five
    2
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    icon (Xie Tian-Yu)
    1
    Shanks (Cui Xiao-Jun)(Team WE)
    4
    09:00
    Michi (Zhang Bo-Yi)(Rogue Warriors)
    0
    Trigger (Kim Eui-joo)(Victory Five)
    6
  • PUBG - PUBG Weekly Series East Asia (Round 6)(Total Points)
    Full Time
    10:00
    Gen.G
    13
    Afreeca Freecs
    3
    10:00
    DAMWON Gaming
    7
    Danawa
    1
    10:00
    SK Telecom T1
    5
    Griffin
    24
  • League of Legends - LDL
    Full Time
    10:00
    LGD.Y
    0
    Rogue Warriors Shark
    2
    10:00
    BLG Junior
    2
    Royal Club
    0
    08:00
    TWELVE
    2
    Team Pinnacle
    1
    08:00
    V5 87
    0
    Rare Atom
    2
    06:00
    MAX E-Sports Club
    2
    Joy Dream
    1
  • Valorant - CGA Pacific Open
    Full Time
    08:00
    Team NXL
    0
    SMG
    3
  • CS:GO - eXTREMESLAND
    Full Time
    06:00
    Black Company
    2
    Checkmate
    1
  • Dota 2 - Dota Pro Circuit
    Full Time
    23:30
    Simply TOOBASED
    2
    Dog
    1
    23:00
    Beastcoast
    2
    Team Unknown
    0
    21:30
    Team Liquid
    1
    Nigma
    2
    20:00
    Jiang hu
    1
    felt
    2
    17:00
    Gorillaz-Pride
    0
    Incubus Gaming
    2
    17:00
    Chicken Fighters
    1
    OG Esports
    2
    17:00
    High Coast
    1
    OG Esports
    2
    14:00
    Hippomaniacs
    0
    Brame
    2
    11:00
    Neon Esports
    2
    496 Gaming
    1
    08:20
    TNC Predator
    0
    Execration
    2
    05:00
    Army Geniuses
    2
    ZeroTwo
    1
  • Call of Duty League
    Full Time
    23:00
    Atlanta FaZe
    2
    Florida Mutineers
    3
    21:30
    Los Angeles Guerrillas
    3
    Seattle Surge
    2
    20:00
    Dallas Empire
    3
    New York Subliners
    0
  • League of Legends - LCS
    Full Time
    21:00
    100 Thieves
    2
    Immortals
    0
    03:00
    Immortals
    0
    FlyQuest
    1
    02:00
    Team Liquid
    1
    Team SoloMid
    0
    01:00
    Evil Geniuses
    0
    FlyQuest
    1
    00:00
    Golden Guardians
    0
    100 Thieves
    1
  • League of Legends - CBLOL
    Full Time
    20:00
    paiN Gaming
    1
    FURIA
    0
    19:00
    Loud
    0
    Vorax
    1
    18:00
    Cruzeiro Esports
    0
    RED Canids
    1
    17:00
    Rensga eSports
    0
    KaBuM!
    1
    16:00
    Flamengo eSports
    1
    INTZ e-Sports
    0
  • League of Legends - LEC
    Full Time
    20:00
    Fnatic
    0
    Rogue
    1
    19:00
    G2 Esports
    1
    SK Gaming
    0
    18:00
    MAD Lions
    1
    Astralis
    0
    17:00
    Team Vitality
    1
    Misfits
    0
    16:00
    FC Schalke 04
    0
    exceL eSports
    1
  • Rainbow Six - NAL
    Full Time
    19:30
    DarkZero Esports
    1
    Team SoloMid
    3
  • CS:GO - BLAST Pro Series
    Full Time
    18:30
    Team Liquid
    0
    Natus Vincere
    2
    15:30
    Astralis
    2
    Team Vitality
    1
  • Rocket League - Championship Series
    Full Time
    18:20
    Loco
    0
    Volt Esports
    3
    18:20
    Ghost Gaming
    0
    Team Radiant All-Star
    3
    17:40
    Susquehanna Soniqs
    3
    Empty Space
    1
    17:40
    XSET
    3
    sup
    2
    17:40
    eUnited
    3
    Nefarious
    1
    17:00
    Jamal Jabary
    3
    Team Down2Earth
    1
    17:00
    Alpine Esports
    1
    72 Pin Connector
    3
    17:00
    Kansas City Pioneers
    2
    SoL
    3
  • CS:GO - European Development Championship
    Full Time
    18:00
    Nexus Gaming
    0
    ex-Ethereal
    2
    15:00
    TRICKED eSport
    2
    IN.GAME
    0
    12:00
    Tikitakan
    1
    Lilmix
    2
    09:00
    Lyngby Vikings
    1
    Sinners
    2
  • Dota 2 - Snow Sweet Snow
    Full Time
    18:00
    Spider Pigzs
    2
    Brame
    0
    15:00
    Burjui
    0
    Nemiga Gaming
    2
    12:00
    XactJiepbi
    1
    Creepwave
    2
    09:00
    Imperial Pro Gaming
    2
    Hippomaniacs
    0
  • CS:GO - ESEA Advanced
    Full Time
    16:00
    S-Gaming
    18
    Lilmix
    22
  • League of Legends - TCL
    Full Time
    15:00
    Team AURORA
    0
    Galatasaray eSports
    1
    14:00
    fastPay Wildcats
    1
    Galakticos
    0
    13:00
    1907 Fenerbahce eSpor
    0
    NASR eSports
    1
    12:00
    Besiktas
    0
    Dark Passage
    1
    11:00
    Papara SuperMassive
    1
    5 Ronin
    0
  • CS:GO - Shadow League
    Full Time
    14:40
    Lyngby Vikings
    2
    Invictus International
    0
    11:40
    Prodigy
    1
    Case Esports
    2
    08:40
    Team GamerLegion
    1
    Project X
    2
  • CS:GO - The Esports Club Pro League
    Full Time
    14:30
    Reckoning Esports
    14
    2ez Gaming
    16
    13:30
    Its Nothing Personal
    25
    Vac Banned
    28
    12:30
    Headshot
    17
    Reckoning Esports
    19
    11:30
    BL4ZE
    16
    Headshot
    8
    10:30
    Reactive
    6
    Wicked Gaming
    16
  • Rainbow Six - Operation League Thailand
    Full Time
    14:00
    Leibniz
    3
    Yaksar Gaming
    7
    13:00
    Young Blood
    7
    ATHENS
    3
  • PUBG - PUBG Weekly Series East Asia (Round 5)(Total Points)
    Full Time
    13:00
    DAMWON Gaming
    1
    Danawa
    6
    13:00
    Gen.G
    1
    Afreeca Freecs
    2
    13:00
    SK Telecom T1
    4
    Griffin
    7
  • League of Legends - LJL
    Full Time
    12:45
    Fukuoka SoftBank Hawks
    0
    AXIZ
    1
    11:30
    AXIZ
    0
    Crest Gaming Act
    1
    10:15
    Crest Gaming Act
    0
    Burning Core
    1
    09:00
    Burning Core
    0
    Fukuoka SoftBank Hawks
    1
    07:45
    V3 Esports
    1
    Sengoku Gaming
    0
    06:30
    Sengoku Gaming
    0
    Rascal Jester
    1
    05:15
    Rascal Jester
    0
    DetonatioN Gaming
    1
    04:00
    V3 Esports
    0
    DetonatioN Gaming
    1
  • Overwatch - NexT Tournament
    Full Time
    12:00
    Seoul Dynasty
    3
    Guangzhou Charge
    1
    10:00
    Shanghai Dragons
    3
    Dallas Fuel
    0
  • League of Legends - VCS Spring Split
    Full Time
    12:00
    GAM Esports
    2
    Flash
    0
    09:00
    Saigon Buffalo
    2
    Team Secret
    1
  • CS:GO - eXTREMESLAND
    Full Time
    12:00
    WINGS UP
    2
    D13
    1
    09:00
    TIGER eSports
    2
    UNICO
    0
  • StarCraft 2 - WardiTV
    Full Time
    11:00
    Cure
    2
    ShoWTimE
    0
    11:00
    Cure
    2
    uThermal
    0
    11:00
    Elazer
    2
    ShoWTimE
    1
    11:00
    uThermal
    1
    ShoWTimE
    2
    11:00
    Cure
    2
    Elazer
    0
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    Hena (Park Jeung-hwan)(Fredit BRION)
    2
    deokdam (Seo Dae-gil)(NS RedForce)
    6
    11:00
    Lava (Kim Tae-hoon)(Fredit BRION)
    0
    Bay (Park Jun-byeong)(NS RedForce)
    1
    08:00
    Bang (Bae Jun-sik)(Afreeca Freecs)
    2
    Ghost (Jang Yong-jun)(DAMWON Gaming)
    2
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    Lava (Kim Tae-hoon)(Fredit BRION)
    0
    Bay (Park Jun-byeong)(NS RedForce)
    5
    11:00
    Hena (Park Jeung-hwan)(Fredit BRION)
    2
    deokdam (Seo Dae-gil)(NS RedForce)
    8
    08:00
    Bang (Bae Jun-sik)(Afreeca Freecs)
    4
    Ghost (Jang Yong-jun)(DAMWON Gaming)
    3
  • League of Legends - LPL
    Full Time
    11:00
    FPX
    2
    Suning Tesco
    0
    09:00
    Topsports Gaming
    2
    LGD Gaming
    0
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    Lwx (Lin Wei-Xiang)
    6
    huanfeng (Tang Huan Feng)
    6
    09:00
    JackeyLove (Yu Wen-Bo) (Top Esports)
    11
    Kramer (Ha Jong-hoon)(LGD Gaming)
    3
    09:00
    Knight (Zhuo Ding)
    3
    Uniboy (Chen Chang-Chu)(LGD Gaming)
    3
  • League of Legends - LCK
    Full Time
    11:00
    Fredit BRION
    0
    NS RedForce
    2
    08:00
    Afreeca Freecs
    0
    DAMWON Gaming
    2
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    Lwx (Lin Wei-Xiang)
    7
    huanfeng (Tang Huan Feng)
    5
    09:00
    JackeyLove (Yu Wen-Bo) (Top Esports)
    9
    Kramer (Ha Jong-hoon)(LGD Gaming)
    0
    09:00
    Knight (Zhuo Ding)
    2
    Uniboy (Chen Chang-Chu)(LGD Gaming)
    0
  • League of Legends - LDL
    Full Time
    11:00
    FPX
    2
    Invictus Gaming Young
    0
    10:00
    Young Miracles
    2
    SDX Gaming
    0
    08:00
    Team WE Academy
    2
    eStar.Y
    0
  • Rainbow Six - Korea Championship
    Full Time
    10:00
    Cloud9
    3
    GC Busan
    1
    10:00
    DAMWON Gaming
    1
    Cloud9
    3
  • PUBG - PUBG Weekly Series East Asia (Round 1)(Total Points)
    Full Time
    10:00
    DAMWON Gaming
    8
    Danawa
    8
    10:00
    Gen.G
    13
    Afreeca Freecs
    6
    10:00
    SK Telecom T1
    1
    Griffin
    1
  • King of Glory - Honor of Kings World Champion Cup
    Full Time
    09:00
    DynaMite
    1
    herO
    4
  • StarCraft 2 - ITaX Trovo
    Full Time
    05:00
    Solar
    3
    Hurricane
    1
  • League of Legends - LCS
    Full Time
    23:00
    Team Dignitas
    0
    Cloud9
    1
  • Dota 2 - Dota Pro Circuit
    Full Time
    23:00
    Infamous
    2
    Thunder Predator
    0
    20:00
    EgoBoys
    1
    Latam Defenders
    2
    17:00
    0-900
    2
    Inverse
    1
    17:00
    NO TECHIES GAMING
    0
    Live to Win
    2
    14:00
    Unique
    0
    Natus Vincere
    2
    14:00
    NoPangolier
    0
    Natus Vincere
    2
    11:00
    XactJiepbi
    1
    B8 Esport
    2
    08:00
    PSG.LGD
    2
    LBZS
    0
    05:00
    CDEC Gaming
    2
    Dragon Gaming
    0
  • CS:GO - DreamHack Open
    Full Time
    22:00
    Extra Salt
    2
    Bad News Bears
    0
    22:00
    High Coast
    0
    paiN Gaming
    2
    13:00
    HellRaisers
    2
    Styldunow
    1
    13:00
    forZe
    2
    Anonymo
    0
    02:00
    Bad News Bears
    2
    Recon 5
    1
  • StarCraft 2 - Genesis Cup
    Full Time
    21:00
    ArT
    0
    SortOf
    2
    21:00
    SouLeer
    0
    MilkiCow
    2
    20:15
    SortOf
    0
    SouLeer
    2
    20:15
    ArT
    0
    SKillous
    2
    19:30
    SortOf
    2
    SKillous
    0
    19:30
    ArT
    1
    MilkiCow
    2
    18:45
    SortOf
    2
    MilkiCow
    0
    18:45
    SouLeer
    1
    SKillous
    2
    18:00
    ArT
    2
    SouLeer
    0
    18:00
    SKillous
    2
    MilkiCow
    0
  • League of Legends - LEC
    Full Time
    21:00
    Misfits
    1
    Fnatic
    0
    20:00
    Team Vitality
    0
    FC Schalke 04
    1
    19:00
    Rogue
    1
    exceL eSports
    0
    18:00
    Astralis
    0
    SK Gaming
    1
    17:00
    G2 Esports
    1
    MAD Lions
    0
  • Rainbow Six - NAL
    Full Time
    19:00
    Oxygen
    0
    Team SoloMid
    2
    19:00
    DarkZero Esports
    2
    Spacestation Gaming
    1
  • CS:GO - BLAST Pro Series
    Full Time
    18:30
    Natus Vincere
    2
    G2 Esports
    0
    15:30
    Evil Geniuses
    0
    Team Liquid
    2
  • Dota 2 - Snow Sweet Snow
    Full Time
    18:00
    Extremum
    2
    Hellbear Smashers
    1
    15:00
    Zero Respect
    0
    No Bounty Hunter
    2
    12:00
    PuckChamp
    2
    LVLUP
    0
    09:00
    NoUndying
    2
    Team Empire
    0
  • CS:GO - European Development Championship
    Full Time
    18:00
    Nexus Gaming
    2
    Project Eversio
    0
    15:00
    ex-Ethereal
    2
    Bee
    0
    12:00
    Astralis
    0
    IN.GAME
    2
    09:00
    TRICKED eSport
    2
    Wisla Krakow
    0
  • CS:GO - Snow Sweet Snow
    Full Time
    17:00
    Astralis
    0
    Lyngby Vikings
    2
    17:00
    SKADE
    1
    4glory
    2
    14:00
    The Dice
    0
    Sinners
    2
    14:00
    VeloX eSports
    0
    OFFSET
    2
    11:00
    Sheng Jie Gaming
    1
    Young Ninjas
    2
    11:00
    7more 7Pompa Team
    1
    HONORIS
    2
    08:00
    Unique
    1
    S-Gaming
    2
    08:00
    Winstrike
    2
    Project X
    1
  • Rocket League - Championship Series
    Full Time
    17:00
    Giants Gaming
    3
    Rix.GG
    0
    17:00
    Top Blokes
    3
    Wolves
    0
    17:00
    Redemption POA
    2
    Triple Trouble
    3
    17:00
    Fadeaway
    1
    BDS Esport
    3
  • CS:GO - ESEA Advanced
    Full Time
    16:00
    Ambush
    16
    PAPERPLANES
    11
    16:00
    SOON
    16
    Case Esports
    14
    16:00
    Project X
    11
    Budapest Five
    16
  • League of Legends - VCS Spring Split
    Full Time
    12:00
    SBTC
    2
    Burst The Sky
    1
    09:00
    GMedia Luxury
    0
    CERBERUS Esports
    2
  • League of Legends - LCK
    Full Time
    11:00
    Kingzone DragonX
    2
    Liiv SANDBOX
    1
    08:00
    KT Rolster
    1
    Hanwha Life Esports
    2
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 3)
    Full Time
    11:00
    SOLKA (Song Su-hyeong)(DRX)
    5
    FATE (Yoo Su-hyeok)(Liiv SANDBOX)
    2
    11:00
    BAO (Jeong Hyeon-woo)(DRX)
    5
    Leo (Han Gyeo-re)(Liiv SANDBOX)
    0
    08:00
    HyBriD (Lee Woo-jin)(SeolHaeOne Prince)
    0
    Deft (Kim Hyuk-kyu)(DragonX)
    6
    08:00
    Ucal (Son Woo-hyeon)(KT Rolster)
    1
    Chovy (Jeong Ji-hoon)(DragonX)
    4
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    Viper (Park Do-hyeon)
    10
    LokeN (Lee Dong-wook)
    2
    11:00
    Scout (Lee Ye Chan) (Edward Gaming)
    4
    Yagao (Zeng Qi)
    1
    09:00
    iBoy (Hu Xian Zhao)(Rare Atom)
    3
    Aiming (Kim Ha-ram)(Bilibili Gaming)
    10
    09:00
    FoFo (Chu Chun Lan)
    4
    Zeka (Kim Geon-Woo)(Bilibili Gaming)
    1
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    SOLKA (Song Su-hyeong)(DRX)
    1
    FATE (Yoo Su-hyeok)(Liiv SANDBOX)
    6
    11:00
    BAO (Jeong Hyeon-woo)(DRX)
    1
    Leo (Han Gyeo-re)(Liiv SANDBOX)
    4
    08:00
    Ucal (Son Woo-hyeon)(KT Rolster)
    6
    Chovy (Jeong Ji-hoon)(DragonX)
    8
    08:00
    HyBriD (Lee Woo-jin)(SeolHaeOne Prince)
    1
    Deft (Kim Hyuk-kyu)(DragonX)
    13
  • League of Legends - LPL
    Full Time
    11:00
    Edward Gaming
    2
    JD Gaming
    0
    09:00
    Rare Atom
    0
    Bilibili Gaming
    2
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    SOLKA (Song Su-hyeong)(DRX)
    4
    FATE (Yoo Su-hyeok)(Liiv SANDBOX)
    0
    11:00
    BAO (Jeong Hyeon-woo)(DRX)
    10
    Leo (Han Gyeo-re)(Liiv SANDBOX)
    1
    08:00
    HyBriD (Lee Woo-jin)(SeolHaeOne Prince)
    11
    Deft (Kim Hyuk-kyu)(DragonX)
    4
    08:00
    Ucal (Son Woo-hyeon)(KT Rolster)
    0
    Chovy (Jeong Ji-hoon)(DragonX)
    6
  • League of Legends - LDL
    Full Time
    11:00
    Sheng Jie Gaming
    2
    MAX E-Sports Club
    0
    10:20
    Rare Atom
    2
    Rogue Warriors Shark
    0
    08:00
    V5 87
    2
    Oh My Dream
    1
    08:00
    EDG Youth Team
    2
    LGD.Y
    1
    06:00
    BLG Junior
    2
    Kaisa Gaming
    0
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    Viper (Park Do-hyeon)
    2
    LokeN (Lee Dong-wook)
    2
    11:00
    Scout (Lee Ye Chan) (Edward Gaming)
    5
    Yagao (Zeng Qi)
    3
    09:00
    FoFo (Chu Chun Lan)
    0
    Zeka (Kim Geon-Woo)(Bilibili Gaming)
    5
    09:00
    iBoy (Hu Xian Zhao)(Rare Atom)
    5
    Aiming (Kim Ha-ram)(Bilibili Gaming)
    10
  • CS:GO - eXTREMESLAND
    Full Time
    09:00
    After
    1
    Black Company
    2
  • CS:GO - Huya Pro League
    Full Time
    06:00
    WINGS UP
    1
    Checkmate
    1
  • League of Legends - Division de Honor
    Full Time
    05:00
    Kings of the North
    0
    Team Aze
    1
  • CS:GO - Kanui
    Full Time
    02:00
    Jaguares
    2
    INTZ e-Sports
    0
  • League of Legends - NA Academy
    Full Time
    01:00
    Cloud9 Academy
    0
    CLG Academy
    1
    00:00
    Golden Guardians Academy
    0
    Team Liquid Academy
    1
  • CS:GO - Kanui
    Full Time
    23:00
    Bravos Gaming
    2
    SWS Gaming
    1
  • Dota 2 - Dota Pro Circuit
    Full Time
    23:00
    Black N Yellow
    2
    5ManMidas
    1
    20:00
    Crewmate
    0
    Gorillaz-Pride
    2
    20:00
    Undying
    2
    A-Team
    0
    17:40
    Extremum
    0
    Team Spirit
    2
    17:00
    Infinity eSports
    2
    Blood for blood
    0
    17:00
    Infinity eSports
    2
    Mad Kings
    0
    14:00
    Team Generation
    1
    HellRaisers
    2
    14:00
    HellRaisers
    2
    Prodigy
    1
    11:00
    Winstrike
    2
    Imperial Pro Gaming
    1
    11:00
    496 Gaming
    2
    Vice
    0
    08:00
    ZeroTwo
    1
    Cignal Ultra
    2
    05:00
    Galaxy Racer
    0
    Army Geniuses
    2
  • CS:GO - DreamHack Open
    Full Time
    23:00
    paiN Gaming
    2
    Levitate
    0
    19:00
    Styldunow
    16
    GROND
    9
    18:00
    Sinners
    16
    Saints
    3
    16:00
    Anonymo
    16
    AGO
    13
    16:00
    Team Finest
    25
    sAw
    28
  • League of Legends - La Ligue Francaise
    Full Time
    22:00
    Vitality Bee
    1
    MC E-Sports
    0
    21:00
    Team LDLC
    1
    GameWard
    0
    20:00
    Karmine Corp
    1
    Solary
    0
    19:00
    IziDream
    1
    BDS Esport
    0
    18:00
    Misfits
    1
    GamersOrigin
    0
  • Rainbow Six - UK Ireland Nationals
    Full Time
    22:00
    Demise
    5
    WYLDE
    7
    21:00
    Cowana
    7
    London eSports
    1
    20:00
    Natus Vincere
    7
    Vexed Gaming
    5
    19:00
    MnM Gaming
    7
    Audacity
    3
  • CS:GO - Liga Pro Gamers Club
    Full Time
    22:00
    Santos e-Sports
    2
    DREAMHOUSE
    1
  • League of Legends - NA Academy
    Full Time
    22:00
    FlyQuest Academy
    0
    Team Dignitas Academy
    1
    21:00
    Immortals Academy
    1
    100 Thieves Academy
    0
    01:00
    FlyQuest Academy
    1
    Evil Geniuses Academy
    0
    00:00
    CLG Academy
    0
    100 Thieves Academy
    1
  • League of Legends - Italy PG Nationals
    Full Time
    21:00
    Axolotl
    1
    GG
    0
    20:00
    Samsung MorningStars
    1
    Outplayed
    0
    19:00
    Romulea
    1
    Cyberground Gaming Academy
    0
    18:00
    MACKO
    1
    MKERS
    0
  • League of Legends - LVP Superliga
    Full Time
    21:00
    MAD Lions
    1
    Giants Gaming
    0
    20:00
    Cream Real Betis
    0
    Movistar Riders
    1
    19:00
    UCAM Esports Club
    0
    G2 Esports
    1
    18:00
    eMonkeyz
    0
    Queso
    1
    17:00
    BCN Squad
    0
    S2V Esports
    1
  • League of Legends - NLC
    Full Time
    21:00
    Barrage Esports
    0
    Team Singularity
    1
    20:00
    KOVA
    0
    Fnatic Rising
    1
    19:00
    Riddle
    1
    MnM Gaming
    0
    18:00
    Nordavind
    0
    TRICKED eSport
    1
  • League of Legends - Prime League
    Full Time
    21:00
    E WIE EINFACH
    0
    Unicorns Of Love
    1
    20:00
    FC Schalke 04
    1
    Team GamerLegion
    0
    19:00
    SK Gaming Prime
    1
    EURONICS Gaming
    0
    18:00
    BIG
    1
    PENTA Sports
    0
    17:00
    Mousesports
    1
    Ad Hoc Gaming
    0
  • CS:GO - ESEA Advanced
    Full Time
    19:30
    7more 7Pompa Team
    16
    mCon
    8
    19:00
    Touch the crown
    7
    IN.GAME
    16
    18:00
    LowLandLions
    6
    KOVA
    16
    17:00
    ESIMED
    14
    The Dice
    16
    16:00
    Team Finest
    5
    Team Blink
    16
    15:00
    Team Sampi
    16
    4Elements eSports
    13
  • Rocket League - Championship Series
    Full Time
    19:00
    Team Singularity
    2
    Guild
    3
    19:00
    Team Endpoint
    2
    Fadeaway
    3
    19:00
    Renault Vitality
    3
    Rix.GG
    0
    19:00
    Redemption POA
    3
    BDS Esport
    2
    18:00
    Redemption POA
    1
    Renault Vitality
    3
    18:00
    Galaxy Racer
    0
    Giants Gaming
    3
    18:00
    Team Singularity
    3
    Team Endpoint
    1
    18:00
    Team Dignitas
    3
    Team Liquid
    2
    18:00
    Guild
    1
    Fadeaway
    3
    18:00
    Triple Trouble
    3
    Wolves
    0
    18:00
    BDS Esport
    3
    Rix.GG
    1
    18:00
    Top Blokes
    3
    Oxygen
    1
    17:00
    Team Singularity
    3
    Fadeaway
    0
    17:00
    Giants Gaming
    2
    Wolves
    3
    17:00
    Redemption POA
    3
    Rix.GG
    0
    17:00
    BDS Esport
    0
    Team Vitality
    3
    17:00
    Guild
    2
    Team Endpoint
    3
    17:00
    Galaxy Racer
    3
    Triple Trouble
    1
    17:00
    BDS Esport
    0
    Renault Vitality
    3
    17:00
    Oxygen
    3
    Team Liquid
    1
    17:00
    Top Blokes
    3
    Team Dignitas
    1
    16:00
    Galaxy Racer
    3
    Wolves
    1
    16:00
    Giants Gaming
    3
    Triple Trouble
    1
    16:00
    Top Blokes
    3
    Team Liquid
    2
    16:00
    Oxygen
    3
    Team Dignitas
    1
  • CS:GO - BLAST Pro Series
    Full Time
    18:30
    Team Vitality
    2
    Team Liquid
    0
    15:30
    Astralis
    2
    G2 Esports
    1
    12:30
    CompLexity Gaming
    1
    Natus Vincere
    2
  • Dota 2 - Snow Sweet Snow
    Full Time
    18:00
    Nemiga Gaming
    1
    Imperial Pro Gaming
    2
    15:00
    Creepwave
    2
    Hippomaniacs
    0
    12:00
    XactJiepbi
    1
    Spider Pigzs
    2
    09:00
    Burjui
    Refund
    Brame
    Refund
  • CS:GO - European Development Championship
    Full Time
    18:00
    Lilmix
    2
    cR1Ps
    1
    15:00
    Trident
    0
    Tikitakan
    2
    12:00
    Sinners
    2
    GROND
    0
    09:00
    MBAPPEEK
    0
    Lyngby Vikings
    2
  • CS:GO - Snow Sweet Snow
    Full Time
    14:00
    AGF
    0
    Lyngby Vikings
    2
    14:00
    TRICKED eSport
    2
    Astralis
    0
    11:28
    FATE eSports
    1
    4glory
    2
    11:27
    Sangal
    2
    SKADE
    0
    08:00
    FATE eSports
    0
    Sangal
    2
    08:00
    SKADE
    2
    4glory
    1
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    ShowMaker (Heo Su)(DWG KIA)
    1
    Lava (Kim Tae-hoon)(Fredit BRION)
    2
    11:00
    Ghost (Jang Yong-jun)(DAMWON Gaming)
    1
    Hena (Park Jeung-hwan)(Fredit BRION)
    4
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    ShowMaker (Heo Su)(DWG KIA)
    0
    Lava (Kim Tae-hoon)(Fredit BRION)
    1
    11:00
    Ghost (Jang Yong-jun)(DAMWON Gaming)
    2
    Hena (Park Jeung-hwan)(Fredit BRION)
    6
  • League of Legends - LCK
    Full Time
    11:00
    DAMWON Gaming
    0
    Fredit BRION
    2
    08:00
    SK Telecom T1
    1
    Gen.G
    2
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    Wuming (Wang Xin)
    3
    Cryin (Yuan Cheng-Wei)(Royal Never Give Up)
    13
    09:00
    Twila (Huang Ting-Wei)(TT Gaming)
    1
    Shanks (Cui Xiao-Jun)(Team WE)
    3
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    Wuming (Wang Xin)
    4
    Cryin (Yuan Cheng-Wei)(Royal Never Give Up)
    1
    09:00
    Twila (Huang Ting-Wei)(TT Gaming)
    0
    Shanks (Cui Xiao-Jun)(Team WE)
    10
  • League of Legends - LPL
    Full Time
    11:00
    OMG
    0
    Royal Never Give Up
    2
    09:00
    TT Gaming
    0
    Team WE
    2
  • League of Legends - LDL
    Full Time
    10:50
    All Combo
    2
    Joy Dream
    1
    10:00
    Young Miracles
    2
    WanZhen Esports Club
    0
    08:00
    Invictus Gaming Young
    1
    eStar.Y
    2
    08:00
    FPX
    1
    SDX Gaming
    2
    06:00
    Royal Club
    2
    LNG eSports Academy
    0
  • StarCraft 2 - Theatre of Dreams
    Full Time
    10:00
    ByuN
    0
    Reynor
    2
    10:00
    ByuN
    0
    Trap
    2
    10:00
    Clem
    1
    ByuN
    2
    10:00
    Clem
    2
    Reynor
    0
    10:00
    Clem
    0
    Trap
    2
    10:00
    Reynor
    2
    Trap
    1
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 3)
    Full Time
    09:00
    Twila (Huang Ting-Wei)(TT Gaming)
    Refund
    Shanks (Cui Xiao-Jun)(Team WE)
    Refund
  • CS:GO - Huya Pro League
    Full Time
    08:00
    Checkmate
    1
    TS Gaming
    1
    06:00
    WINGS UP
    2
    TS Gaming
    0
  • League of Legends - CBLOL
    Full Time
    00:00
    Cruzeiro Academy
    0
    ⁠paiN Gaming Academy
    1
  • Dota 2 - Dota Pro Circuit
    Full Time
    23:00
    Omega Gaming
    1
    SG e-sports
    2
    23:00
    NoPing e-sports
    1
    SG e-sports
    2
    23:00
    the cut
    2
    Electronic Boys
    0
    20:00
    Beastcoast
    2
    EgoBoys
    0
    20:00
    No Bounty Hunter
    0
    Hellbear Smashers
    2
    17:00
    Alliance
    1
    Nigma
    2
    14:00
    Meta4Pro
    0
    Spider Pigzs
    2
    11:00
    BOOM Esports
    0
    Neon Esports
    2
    08:00
    Fnatic
    2
    SK Telecom T1
    0
    05:00
    PLDT-Smart Omega
    2
    ZeroTwo
    0
    05:00
    Omega Gaming
    2
    ZeroTwo
    0
    02:00
    Dog
    0
    Arkosh Gaming
    2
  • Rocket League - Championship Series
    Full Time
    23:00
    NRG eSports
    3
    Ghost Gaming
    0
    23:00
    Rogue
    1
    The Peeps
    3
    23:00
    Kansas City Pioneers
    1
    Version1
    3
    23:00
    Spacestation Gaming
    3
    Charlotte Phoenix
    0
    23:00
    G2 Esports
    3
    Susquehanna Soniqs
    2
    23:00
    Jamal Jabary
    0
    Alpine Esports
    3
    23:00
    Team Envy
    3
    eUnited
    0
    23:00
    Pittsburgh Knights
    3
    Continuum
    1
    01:00
    Kansas City Pioneers
    3
    Alpine Esports
    0
    01:00
    Pittsburgh Knights
    3
    Ghost Gaming
    2
    01:00
    G2 Esports
    3
    eUnited
    0
    01:00
    Team Envy
    3
    Susquehanna Soniqs
    2
    00:00
    Spacestation Gaming
    3
    The Peeps
    0
    00:00
    Version1
    2
    Jamal Jabary
    3
    00:00
    eUnited
    0
    Ghost Gaming
    3
    00:00
    NRG eSports
    0
    Rogue
    3
    00:00
    Charlotte Phoenix
    3
    Continuum
    2
    00:00
    Susquehanna Soniqs
    3
    Alpine Esports
    1
    00:00
    Team Envy
    3
    Kansas City Pioneers
    1
    00:00
    G2 Esports
    1
    Pittsburgh Knights
    3
  • League of Legends - CBLOL
    Full Time
    23:00
    KaBuM! Academy
    0
    Flamengo Academy
    1
    22:00
    Vorax Academy
    0
    Rensga Academy
    1
    21:00
    FURIA Academy
    1
    LOUD Academy
    0
    20:00
    RED Academy
    1
    INTZ Academy
    0
    00:00
    Flamengo Academy
    1
    Vorax Academy
    0
  • League of Legends - NA Academy
    Full Time
    23:00
    Cloud9 Academy
    1
    Team SoloMid Academy
    0
    22:00
    Team Liquid Academy
    1
    Team Dignitas Academy
    0
    21:00
    Golden Guardians Academy
    0
    Immortals Academy
    1
  • League of Legends - La Ligue Francaise
    Full Time
    22:00
    IziDream
    1
    MC E-Sports
    0
    21:00
    GamersOrigin
    1
    Team LDLC
    0
    20:00
    Misfits
    1
    Karmine Corp
    0
    19:00
    BDS Esport
    1
    Vitality Bee
    0
    18:00
    Solary
    0
    GameWard
    1
  • CS:GO - Liga Pro Gamers Club
    Full Time
    21:00
    New Pampas
    0
    Jaguares
    2
    21:00
    SELECAO
    1
    Santos e-Sports
    2
    21:00
    Severe
    0
    DREAMHOUSE
    2
  • League of Legends - LVP Superliga
    Full Time
    21:00
    Queso
    0
    Movistar Riders
    1
    20:00
    Giants Gaming
    0
    Cream Real Betis
    1
    19:00
    G2 Esports
    1
    eMonkeyz
    0
    18:00
    MAD Lions
    0
    BCN Squad
    1
    17:00
    S2V Esports
    1
    UCAM Esports Club
    0
  • League of Legends - Prime League
    Full Time
    21:00
    PENTA Sports
    0
    SK Gaming Prime
    1
    20:00
    Team GamerLegion
    1
    BIG
    0
    19:00
    Unicorns Of Love
    1
    FC Schalke 04
    0
    18:00
    E WIE EINFACH
    0
    Mousesports
    1
    17:00
    EURONICS Gaming
    1
    Ad Hoc Gaming
    0
  • League of Legends - Italy PG Nationals
    Full Time
    21:00
    Cyberground Gaming Academy
    1
    Axolotl
    0
    20:00
    GG
    0
    MACKO
    1
    19:00
    MKERS
    1
    Samsung MorningStars
    0
    18:00
    Outplayed
    0
    Romulea
    1
  • League of Legends - NLC
    Full Time
    20:00
    DUSTY
    0
    Godsent
    1
    19:00
    MnM Gaming
    1
    KOVA
    0
    18:00
    Team Singularity
    1
    Riddle
    0
  • League of Legends - Ultraliga
    Full Time
    19:30
    Gentlemens Gaming
    0
    7more 7Pompa Team
    1
    18:30
    AGO
    1
    devils.one
    0
    16:30
    Illuminar Gaming
    1
    k1ck eSports Club
    0
  • CS:GO - BLAST Pro Series
    Full Time
    18:30
    Evil Geniuses
    2
    FURIA
    1
    15:30
    Natus Vincere
    0
    Team Liquid
    2
    12:30
    Team Vitality
    2
    CompLexity Gaming
    0
  • Dota 2 - Snow Sweet Snow
    Full Time
    18:00
    NoUndying
    2
    LVLUP
    0
    15:00
    PuckChamp
    0
    Hellbear Smashers
    2
    12:00
    Team Empire
    2
    No Bounty Hunter
    1
    09:00
    Zero Respect
    0
    Extremum
    2
  • Dota 2 - DreamLeague
    Full Time
    17:00
    Alliance
    1
    Nigma
    2
  • CS:GO - Snow Sweet Snow
    Full Time
    14:00
    eXploit
    2
    VeloX eSports
    1
    14:00
    OFFSET
    2
    For The Win Esports
    0
    12:00
    Team GamerLegion
    2
    Sinners
    0
    11:45
    The Dice
    2
    Vexed Gaming
    0
    08:00
    Sinners
    2
    Vexed Gaming
    1
    08:00
    Team GamerLegion
    2
    The Dice
    1
  • CS:GO - Shadow League
    Full Time
    13:30
    Case Esports
    0
    Budapest Five
    2
    10:30
    HellRaisers
    2
    Unique
    1
    07:30
    Prodigy
    1
    Cult
    2
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    SOLKA (Song Su-hyeong)(DRX)
    0
    Bay (Park Jun-byeong)(NS RedForce)
    2
    11:00
    BAO (Jeong Hyeon-woo)(DRX)
    2
    deokdam (Seo Dae-gil)(NS RedForce)
    5
  • League of Legends - LCK
    Full Time
    11:00
    Kingzone DragonX
    2
    NS RedForce
    1
    08:00
    Liiv SANDBOX
    2
    Afreeca Freecs
    0
  • League of Legends - LPL
    Full Time
    11:00
    Suning Tesco
    0
    Rare Atom
    2
    09:00
    Invictus Gaming
    2
    eStar Gaming
    0
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    huanfeng (Tang Huan Feng)
    4
    iBoy (Hu Xian Zhao)(Rare Atom)
    2
    09:00
    Rookie (Song Eui-Jin)
    2
    irma (Yang Zi-Ang)(eStar)
    2
    09:00
    Wink (Zhang Rui)(Invictus Gaming)
    4
    rat (Peng Qiao-Yu)(eStar)
    0
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    SOLKA (Song Su-hyeong)(DRX)
    1
    Bay (Park Jun-byeong)(NS RedForce)
    1
    11:00
    BAO (Jeong Hyeon-woo)(DRX)
    9
    deokdam (Seo Dae-gil)(NS RedForce)
    1
  • League of Legends - LCK (Player Kills - Map 3)
    Full Time
    11:00
    SOLKA (Song Su-hyeong)(DRX)
    0
    Bay (Park Jun-byeong)(NS RedForce)
    1
    11:00
    BAO (Jeong Hyeon-woo)(DRX)
    13
    deokdam (Seo Dae-gil)(NS RedForce)
    10
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    huanfeng (Tang Huan Feng)
    6
    iBoy (Hu Xian Zhao)(Rare Atom)
    4
    09:00
    Rookie (Song Eui-Jin)
    4
    irma (Yang Zi-Ang)(eStar)
    0
    09:00
    Wink (Zhang Rui)(Invictus Gaming)
    3
    rat (Peng Qiao-Yu)(eStar)
    0
  • League of Legends - LDL
    Full Time
    11:00
    TWELVE
    1
    ThunderTalk Young
    2
    10:00
    Topsports Gaming
    2
    Suning Tesco
    1
    08:00
    Kaisa Gaming
    1
    Oh My Dream
    2
    08:00
    EDG Youth Team
    2
    Sheng Jie Gaming
    0
    06:00
    Rare Atom
    0
    Team WE Academy
    2
  • StarCraft 2 - Alpha Pro Series
    Full Time
    08:00
    ByuN
    5
    RagnaroK
    2
  • CS:GO - Huya Pro League
    Full Time
    08:00
    Lynn Vision Gaming
    1
    WINGS UP
    1
  • Rocket League - Championship Series
    Full Time
    23:00
    G2 Esports
    3
    Ghost Gaming
    2
    23:00
    Susquehanna Soniqs
    1
    Kansas City Pioneers
    3
    23:00
    Rogue
    3
    Continuum
    1
    23:00
    eUnited
    3
    Pittsburgh Knights
    1
    23:00
    NRG eSports
    3
    Charlotte Phoenix
    0
    23:00
    Team Envy
    3
    Alpine Esports
    1
    23:00
    Spacestation Gaming
    2
    Version1
    3
    23:00
    The Peeps
    0
    Jamal Jabary
    3
    22:00
    NRG eSports
    3
    Continuum
    1
    22:00
    The Peeps
    3
    Version1
    2
    22:00
    Rogue
    3
    Charlotte Phoenix
    1
    22:00
    Spacestation Gaming
    2
    Jamal Jabary
    3
  • Dota 2 - Dota Pro Circuit
    Full Time
    23:00
    Evil Geniuses
    2
    4 Zoomers
    1
    20:00
    Mudgolems
    1
    Team Secret
    2
    17:45
    Team Liquid
    2
    ViKin.gg
    0
    14:00
    Burjui
    2
    Brame
    1
    11:00
    EHOME
    2
    Team MagMa
    0
    08:00
    ViCi Gaming
    2
    LBZS
    0
    05:00
    CDEC Gaming
    2
    eXtreme Gamers
    1
  • League of Legends - CBLOL
    Full Time
    23:00
    INTZ Academy
    1
    Cruzeiro Academy
    0
    22:00
    KaBuM! Academy
    0
    RED Academy
    1
    21:00
    Rensga Academy
    0
    FURIA Academy
    1
    20:00
    ⁠paiN Gaming Academy
    0
    LOUD Academy
    1
  • League of Legends - La Ligue Francaise
    Full Time
    22:00
    BDS Esport
    1
    GameWard
    0
    21:00
    GamersOrigin
    1
    MC E-Sports
    0
    20:00
    IziDream
    0
    Solary
    1
    19:00
    Karmine Corp
    1
    Vitality Bee
    0
    18:00
    Misfits
    1
    Team LDLC
    0
  • CS:GO - Liga Pro Gamers Club
    Full Time
    21:00
    Severe
    0
    SELECAO
    2
  • League of Legends - Prime League
    Full Time
    21:00
    FC Schalke 04
    1
    E WIE EINFACH
    0
    20:00
    SK Gaming Prime
    0
    Team GamerLegion
    1
    19:00
    Ad Hoc Gaming
    0
    PENTA Sports
    1
    18:00
    BIG
    1
    Unicorns Of Love
    0
    17:00
    Mousesports
    1
    EURONICS Gaming
    0
  • League of Legends - Dutch League
    Full Time
    21:00
    mCon
    1
    Team Echo Zulu
    0
    20:00
    PSV Esports
    0
    Dynasty Gaming
    1
    19:00
    mCon
    1
    LowLandLions
    0
    18:00
    PSV Esports
    1
    Team THRLL
    0
  • League of Legends - NLC
    Full Time
    21:00
    Fnatic Rising
    0
    Barrage Esports
    1
    20:00
    Godsent
    0
    Granit Gaming
    1
    19:00
    TRICKED eSport
    1
    DUSTY
    0
    18:00
    BTXL
    1
    Nordavind
    0
  • CS:GO - Elgiganten League
    Full Time
    20:00
    Alpha Gaming
    16
    Campus Vejle
    13
  • League of Legends - Ultraliga
    Full Time
    19:30
    k1ck eSports Club
    0
    AGO
    1
    18:30
    Illuminar Gaming
    1
    Gentlemens Gaming
    0
    16:30
    ESCA
    0
    7more 7Pompa Team
    1
  • CS:GO - ESEA Advanced
    Full Time
    19:00
    IN.GAME
    12
    M1 Gaming
    16
    19:00
    Sissi State Punks
    22
    Team Sampi
    19
    19:00
    GROND
    16
    S-Gaming
    9
    19:00
    Lilmix
    16
    AGF
    7
    19:00
    Sissi State Punks
    1
    Contact Light
    0
    19:00
    Tikitakan
    1
    Peak Esport
    0
    17:00
    Batido de Sobras
    13
    GROND
    16
  • CS:GO - BLAST Pro Series
    Full Time
    18:30
    G2 Esports
    2
    FURIA
    1
    15:30
    Astralis
    2
    Evil Geniuses
    1
  • Dota 2 - Snow Sweet Snow
    Full Time
    18:00
    Burjui
    0
    Creepwave
    2
    15:00
    XactJiepbi
    2
    Hippomaniacs
    1
    12:00
    Spider Pigzs
    2
    Imperial Pro Gaming
    1
    09:00
    Nemiga Gaming
    2
    Brame
    1
  • CS:GO - Shadow League
    Full Time
    18:00
    Sinners
    1
    Invictus International
    2
    15:00
    Project X
    2
    Vexed Gaming
    0
    12:00
    Nexus Gaming
    1
    Lyngby Vikings
    2
    09:00
    Sangal
    0
    Team GamerLegion
    2
  • Dota 2 - DreamLeague
    Full Time
    17:00
    Team Liquid
    2
    ViKin.gg
    0
  • CS:GO - EEC
    Full Time
    16:30
    Sprout
    1
    Movistar Riders
    2
    16:30
    Team Endpoint
    2
    Team LDLC
    1
  • CS:GO - Snow Sweet Snow
    Full Time
    14:00
    7more 7Pompa Team
    1
    HONORIS
    2
    14:00
    Izako Boars
    2
    AGO
    1
    11:22
    Lilmix
    2
    Sheng Jie Gaming
    0
    11:20
    KOVA
    1
    Young Ninjas
    2
    08:00
    Sheng Jie Gaming
    2
    Young Ninjas
    1
    08:00
    Lilmix
    2
    KOVA
    0
    08:00
    SJ Gaming
    2
    Young Ninjas
    1
  • StarCraft - AfreecaTV Team League
    Full Time
    12:30
    Best
    0
    Action
    1
    12:15
    JYJ
    0
    Flash
    1
    12:00
    Snow
    0
    Soulkey
    1
    10:45
    EffOrt
    0
    MisO
    1
    10:30
    Sorry
    0
    Rush
    1
    10:15
    SoMa
    1
    Stork
    0
  • League of Legends - LCK Challengers League
    Full Time
    12:00
    T1 Korea Challengers
    1
    Gen.G Challengers
    0
    11:00
    Liiv SANDBOX Challengers
    1
    Hanwha Life Esports Challengers
    0
    10:00
    KT Rolster Challengers
    1
    Afreeca Freecs Challengers
    0
    09:00
    Fredit BRION Challengers
    0
    DAMWON Gaming Challengers
    1
    08:00
    Kingzone DragonX Challengers
    1
    NS RedForce Challengers
    0
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 2)
    Full Time
    11:00
    Scout (Lee Ye Chan) (Edward Gaming)
    7
    Uniboy (Chen Chang-Chu)(LGD Gaming)
    2
    11:00
    Viper (Park Do-hyeon)
    9
    Garvey (Fang Jia-Wei)(LGD Gaming)
    7
    09:00
    Forge (Deng Jie)(Rogue Warriors)
    1
    Doinb (Kim Tae-Sang)
    7
    09:00
    Michi (Zhang Bo-Yi)(Rogue Warriors)
    4
    Lwx (Lin Wei-Xiang)
    9
  • League of Legends - LPL Spring (Player Kills - Map 1)
    Full Time
    11:00
    Scout (Lee Ye Chan) (Edward Gaming)
    5
    Uniboy (Chen Chang-Chu)(LGD Gaming)
    1
    11:00
    Viper (Park Do-hyeon)
    5
    Garvey (Fang Jia-Wei)(LGD Gaming)
    2
    09:00
    Forge (Deng Jie)(Rogue Warriors)
    0
    Doinb (Kim Tae-Sang)
    3
    09:00
    Michi (Zhang Bo-Yi)(Rogue Warriors)
    1
    Lwx (Lin Wei-Xiang)
    8
  • League of Legends - LPL
    Full Time
    11:00
    Edward Gaming
    2
    LGD Gaming
    0
    09:00
    RW Gaming
    0
    FPX
    2
  • CS:GO - Huya Pro League
    Full Time
    08:00
    Lynn Vision Gaming
    2
    TS Gaming
    0
    06:00
    D13
    1
    WINGS UP
    1
  • Dota 2 - Dota Pro Circuit
    Full Time
    23:00
    Simply TOOBASED
    2
    Byzantine Raiders
    0
    20:00
    Hokori
    2
    Incubus Gaming
    1
  • CS:GO - Elgiganten League
    Full Time
    21:00
    Aalborg Rebels
    16
    Alpha Gaming
    12
    21:00
    ESIMED
    6
    AGF
    16
    21:00
    AGF
    16
    AaB
    12
    20:00
    Lyngby Vikings
    16
    Campus Vejle
    7
    19:00
    Alpha Gaming
    1
    AGF
    0
    19:00
    Campus Vejle
    19
    ESIMED
    17
    19:00
    AGF
    16
    MASONIC
    14
    19:00
    TRICKED eSport
    16
    Aalborg Rebels
    5
  • CS:GO - Liga Pro Gamers Club
    Full Time
    21:00
    SELECAO
    1
    DREAMHOUSE
    2
  • League of Legends - Belgian League
    Full Time
    21:00
    KRC Genk
    0
    Ion Squad
    1
    20:00
    Team 7AM
    0
    KV Mechelen
    1
    19:00
    KRC Genk
    1
    4Elements eSports
    0
  • League of Legends - LVP Superliga
    Full Time
    21:00
    Movistar Riders
    0
    G2 Esports
    1
    20:00
    Giants Gaming
    1
    Queso
    0
    19:00
    eMonkeyz
    0
    S2V Esports
    1
  • CS:GO - ESEA Advanced
    Full Time
    19:00
    Vexed Gaming
    Refund
    los ziemniakos
    Refund